اینترنت بانک یا نرم افزار صندوق قرض الحسنه

همه ما از مزیت های بی شمار اینترنت آشنا هستیم و میدانیم که طی سال های گذشته تاثیر نفوذ IT در زندگی روزمره ما انسان ها تاثیر بسیار زیادی داشته است . ما می دانیم که اگر به شیوه ای امن از نرم افزار تحت وب استفاده کنیم منافعی را برای ما دارد که هیچ یک از نرم افزارهای تحت ویندوز ایجاد نخواهند کرد.

تیم فنی شرکت سپهر گستر فرتاک پارس برای اولین بار سنگ بنای اینترنت بانک را برای استفاده صندوق های قرض الحسنه را در سال 1393 گذاشت ، و این نرم افزار را به عنوان یک نرم افزار خدماتی برای استفاده در اختیار عموم قرار داد تا بتوانند مدیریت جامع و کاملی بر عملکرد صندوق داشته باشند . ما همه موانعی را که موجب رشد این نرم افزار شده را برطرف کردیم و در نهایت محصولی حرفه ای و مهندسی را خلق کردیم که میتواند هزاران مشتری را با صدها مدیر را با یک موتور هوشمند تحت وب مدیریت کند . فرض کنید برای یک صندوق خانوادگی یا شرکتی که نهایتا 20 شخص یا مشتری در ان عضو هستند حسابرسی و گزارش گیری های زمانبر چقدر میتواند در مدیریت این موضوع تاثیرگذار باشد زمانی که از یک مدیر صندوق قرض الحسنه گرفته میشود گاهی اوقات مشغله های زندگی و فشار کار باعث میشود تا تمرکز و دقت شما در مدیریت صندوق به شدت کاهش یابد.

هنگامی که در مسافرت هستید و به کامپیوتر شخصی دسترسی ندارد اما با پیشرفت اینترنت با استفاده از موبایل میتوانید صندوق خود را مدیریت کنید یک خدمت بسیار کاربردی و جدید است که این شرکت به شما ارائه میکند. هماهنگی کلیه اطلاعات مشتریان ، وام ها ، پرداخت ها ، درخواست ها به صورت یکپارچه همه مشکلات مدیریتی را از بین خواهد برد.

شما در نرم افزار صندوق قرض الحسنه گندم میتوانید برای همیشه از مشکلات مدیریتی و فنی با اتکا به تیم فنی شرکت سپهر گستر فرتاک پارس آسوده باشید.
    مطالبی که به شما پیشنهاد میشود
    عضویت در خبرنامه
    صرفا جهت اطلاع رسانی و مقالات جدید