نمونه کارهای طراحی سایت
باارزش ترین برند های دنیا در سال 2017

باارزش ترین برند های دنیا در سال 2017

باارزش ترین برندهای دنیا در سال 2017 معرفی شدند.بعد از اپل که چند سال متوالی در رتبه ی نخست قرار دارد، گوگل به عنوان دومین برند ثروتمند شناخته شده است.

برندهای برتر دنیا

 

در رتبه بندی سال 2017، گوگل بعد از اپل در رتبه ی دوم باارزش ترین برندهای دنیا قرار گرفت.

اگر چه گوگل توانست همچنان جایگاه خود را نسبت به مایکروسافت حفظ کند و یک پله بالاتر از آن بایستد اما نتوانست از اپل که برای پنجمین سال متوالی در رتبه ی اول قرار دارد پیشی بگیرد.

فاصله ی بین گوگل با سایر برندهای برتر دنیا، فاصله ای قابل توجه است. در سال 2017 ارزش گوگل با رشدی شش درصدی به 142 میلیارد دلار رسیده است و این یعنی حدود دو برابر ارزش مایکروسافت.

 

اگرچه میان گوگل و اپل فاصله ای به این اندازه وجود ندارد اما سایه به سایه ی هم نیز حرکت نمی کنند.

 

آنچه درباره ی گوگل جلب توجه می کند کاهش رشد گوگل نسبت به سال گذشته است. ارزش برند گوگل در سال گذشته حدود 11% رشد داشته است درحالی که در سال 2017 این رشد تنها 6% بوده است.

این کاهش رشد گوگل درحالی اتفاق افتاد که مایکروسافت در مقایسه با سال گذشته رشد زیادی داشته و از رتبه ی چهارم به سوم ارتقا یافته است. اما با وجود این پیشرفت چشمگیر، مایکروسافت همچنان با فاصله ای زیاد بعد از گوگل قرار دارد.

رتبه ی اول تا پنجم ثروتمندترین ها به ترتیب، به شرکت های اپل، گوگل، مایکروسافت، کوکاکولا و آمازون تعلق دارد. اگر می خواهید بدانید برند محبوب شما در چه رتبه ای قرار دارد به جدول زیر نگاهی بیندازید:

 

 

 

برند ثروتمندترین برند سال گوگل طراحی سایت
دیدگاه مخاطبان

اولین دیدگاه را شما ثبت کنید !
مطالب مرتبط

عضویت در خبرنامه

صرفا جهت اطلاع رسانی و مقالات جدید