حسابداری تحت وب چند شعبه ای

فروشگاه ها و انبارهایی که چندین شعبه دارند و در هر شعبه موجودی کالا و خرید فروش مستقل اتفاق می افتد راهکار حسابداری تحت وب شعبه ای سپهر گستر را برای یکپارچه سازی اطلاعات و زیرساخت ها برگزینند.

حسابداری تحت وب شعبه ای


تحت وب همان ابری است ، به جای نصب نرم افزار حسابداری روی هر سیستم با استفاده از مرورگر روی همه رایانه ها و موبایل ها اجرا میشود . این تکنولوژی میتواند روی انواع شبکه های کوچک و بزرگ اجرا شود به طور مثال میتوان نرم افزار را در یک شبکه داخلی با 10 کامپیوتر استفاده کرد ، یک کامپیوتر به عنوان سرور و سایر کامپیوتر ها به عنوان کلاینت . یا اگر چند شعبه در سطح شهر دارید با استفاده از آنتن های بدون سیستم مانند میکروتیک به سرور محلی متصل شوید.
سرعت و کارایی حسابداری تحت وب بسیار بالاست و در شبکه های Lan معادل نرم افزارهای ویندوزی است چرا که بدون نیاز به اینترنت و محدودیت های سرعت و قطعی آنلاین باشد.این سیستم به در شبکه های داخلی با سرعت بسیار بالا کار میکند حتی اگر شعب در فواصل نزدیک با یکدیگر باشد با رادیو آنتن در یک هسته مشترک می توانند ارتباط دو طرفه داشته باشند.معماری تحت وب در قالب ابری نیز شناخته میشود و با استفاده از از فناوری صرفه جویی زیادی در نصب و راه اندازی به وجود خواهد آمد

    حسابداری تحت وب شعبه ای    مطالبی که به شما پیشنهاد میشود
    عضویت در خبرنامه
    صرفا جهت اطلاع رسانی و مقالات جدید