طراحی اصولی وردپرس بدون قالب آماده

همیشه وقتی حرف وردپرس به میان می‌آید فکر می کنیم که کار ساده و کم هزینه است اما وردپرس به خودی خود یک پلتفرم سیستم تولید محتوای حرفه ای در دنیا به شمار می آید و میلیون ها سایت از آن استفاده می کنند. اما همیشه بحث برانگیز بوده که آیا وردپرس یا cms اختصاصی کدام  بهتر است ؟ 

wp developmet


پاسخ این سوال دقیقا بستگی به نوع نیازها و سطح توقعات شما از یک کسب و کار دارد. اگر قرار است که کسب و کار آنلاین شما روی وردپرس اجرا شود، در آینده از ساختار چند لایه برنامه نویسی نمی‌توانید بهره مند شوید و با مشکلات متعددی در توسعه بخش نرم افزار وب سایت روبرو خواهید شد.
سامانه تولید محتوای سپهر گستر به ما این اجازه را داده است که  نرم افزار های تحت وب متفاوتی از قبیل
تیکتینگ، CRM، حسابداری تحت وب و انواع نرم افزارهای سفارشی شده را در کنار وب سایت خود اجرا کنیم.
اگر شما می‌خواهید سایتی با رویکرد اطلاع رسانی و صرفا جهت معرفی خود داشته باشید به عقیده ما با هزینه مناسبی می‌توان سایت با کیفیت و سبکی را با وردپرس طراحی و آماده کرد. ما می خواهیم به شما در رسیدن به موفقیت در کسب و کارتان یاری کنیم.
 اگر می‌خواهید سایت شرکتی داشته باشید و در آن صفحات متعددی از جمله انتشار اخبار، نمایش نمونه کارها، معرفی خدمات، اطلاعات تماس و غیره را داشته باشید میتوانید آن را با وردپرس به آنچه می خواهید دست پیدا کنید.
در بسیاری از کشورها وردپرس به عنوان یکی از محبوب‌ترین سیستم های طراحی وب سایت به شمار می رود. مارکت های بزرگ در سراسر جهان در حال فروش انواع قالب های آماده وردپرس هستند که برخی از آنها کیفیت های نسبتا خوبی هم دارند و برخی دیگر از کیفیت و کارایی بسیار پایینی برخوردار هستند. غالباً قیمت آنها تفاوت چندانی ندارد ممکن است هزینه آنها از ۲۰ دلار شروع شود تا ۱۰۰ دلار اما برای این که بتوانید خدمات خوبی را از وردپرس بگیرید شرکت طراحی سایتی را انتخاب کنید که به اصول طراحی فرانت اند تسلط کافی داشته باشد.
اگر
طراحی وب سایت شما با لاراول انجام شده باشد به جرات میتوان گفت به سایتی با کیفیت نسبتاً بالایی دست خواهیم یافت واین را مدیون دانش برنامه نویسان لاراول هستیم که سیستم ها را با کارایی بسیار بالا تحلیل و طراحی می کنند اما اگر قرار باشد سطح طراحی نرم افزاری خوبی را در وردپرس اجرا کنیم میتوان از الگوهایی که لاراول از آن ها بهره می برد استفاده کنیم.

به عنوان مثال می توان از وب پک برای کامپایل کردن ماژولهای جاوا اسکریپت و scss استفاده کرد و سایت را از پایه به صورت تبدیل از psd به سایت پیش برد. قطعاً  هزینه این نوع کار بالاتر از قالب های آماده است اما در عوض بسیار کارایی بالاتری دارد.
 ما در رویکرد
طراحی سایت حرفه ای وردپرس ساختاری منسجم و اصولی را در نظر میگیریم که هم بتوان فروش را توسعه داد و هم بتوان در آینده فازهای توسعه گرافیکی آن را دستخوش تغییرات کرد. این به نوعی طراحی حرفه ای وردپرس شناخته می شود. بروز ترین هسته وردپرس نصب میشود و طبق مستندات مرجع انواع ای پی آی های وردپرس را به کارخواهیم گرفت؛ یعنی آن مواردی را که میخواهیم، استفاده کنیم و مواردی را که نمی خواهیم حذف کنیم یا صفحاتی را که لازم داریم طراحی کنیم و صفحاتی را که نمی خواهیم حذف کنیم. باید ابزارها را به خوبی استفاده کرد و از راهکارهای نوین در دیجیتال مارکتینگ بهره برد و سئو سایت وردپرس را ارتقاء داد.
    مطالبی که به شما پیشنهاد میشود
    عضویت در خبرنامه
    صرفا جهت اطلاع رسانی و مقالات جدید