طراحی اندروید وب سایت

تبدیل وب سایت به اپ اندروید باعث میشود دسترسی کاربران شما به وب سایت سریع تر انجام پذیرد . وب سایت ها توسط مروگرها باز میشوند حال با طراحی اندروید وب سایت میتوان آن را درون موبایل بدون نیاز به مرورگر اجرا کرد !


اما چرا باید با وجود داشتن مرورگر ها کاربران از اپ اندروید استفاده کنند ؟ اصلی ترین دلیل این کار دسترسی ساده و سریع تر به صفحات و کارتابل کاربری آنها می باشد . غالبا حفظ کردن آدرس وب سایت امکان پذیر نیست و در مواردی که اپ موبایل برای نرم افزار های تحت وب بسیار ضروری تر است . در این روش نیاز به صرف هزینه ای جداگانه برای طراحی اپ اندروید نیست بلکه با روشی وب سایت را درون اپ اندروید وارد می شود . از دیگر مزیت های این روش پایین بودن هزینه تولید و به صفر رسیدن هزینه نگهداری مجزای اپلیکیشن موبایلی شما می باشد.
این روش در سایر سیستم عامل های مطرح مانند  IOS, Windows Phone نیز کاربری است.
پیش زمینه ها : قبل از طراحی اندروید وب سایت باید از واکنش گرا بودن سایت خود اطمینان حاصل کنید و در صورتی که پوسته شما به خوبی در موبایل باز نشود نیاز به اصلاح مشکلات رسپانسیو موبایلی دارد . استفاده از فریم ورک هایی که قالب سایت شما را واکنش گرا میکند بسیاری کاربری است چرا که میتوان سرعت و هزینه های تمام شده را نیز کاهش داد.
آیا میتوان اپلیکیشن ساخته شده را در کافه بازار یا سایر اپ استورها به صورت رایگان بارگذاری کرد ؟ بله چون ساختار و استانداردهای طراحی اندروید در فرایند تبدیل در نظر گرفته خواهد شد.

    چگونه وب سایت را به اپ موبایل تبدیل کنم    مطالبی که به شما پیشنهاد میشود
    عضویت در خبرنامه
    صرفا جهت اطلاع رسانی و مقالات جدید