طراحی اپلیکیشن سایت

همگی شاهد این هستیم که تکنولوژی که در حال قدرتمند شدن است دسترسی ها را نسبت به روش های مرسوم سریع تر و آسان تر می کند اپلیکیشن های موبایل با نصب برای یکبار از بارگذاری ماژول ها و فایل های قالب هر دفعه روی گوشی صرف نظر می کند  و سریعا با اتصال به اینترنت بدون دریافت فایل های قالب و تصاویر مرتبط محتوای ارسال شده برای مخاطب قابل دسترس است . 

طراحی اپلیکیشن موبایل راهی ساده و قطعی برای ورود به کاربران دستگاه های هوشمند و موبایل ، امروزه گوگل میتواند در محتوای اپلیکیشن اندروید جستجو کند تنها کافی است فایل موجود در Google Play را به آن معرفی کنید تا محتوای موجود در اپلیکیشن را ایندکس گذاری کند.
اپلیکشن موبایل در نسخه های مختلفی ارائه میشود مانند اندروید Android و IOS و ویندوز فون Windows phone که اپلیکیشن سایت میتواند در 3 نسخه با یک محتوا و عمکلرد یکسان ساخته شود.
 
اپلیکیشن موبایل جهت استفاده سایت های خبری ، فروشگاهی ، شرکتی ، خدماتی بازدیدکنندگان سایت را افزایش می دهد و امکان افزودن ویژگی های جدید را به سایت نیز اضافه می کند.
اپلیکشن مسافرت از محبوب اپلیکیشن های تحت وب است که آژانس های هواپیمایی در کنار سایت خود میتوانند داشته باشند و مسافران خود را در سفر همراهی کنند ، دسترسی سریع به صفحات ضروری و کمک از GPS امکانات زیادی را به اپلیکیشن شما اضافه میکند
     مطالبی که به شما پیشنهاد میشود
    عضویت در خبرنامه
    صرفا جهت اطلاع رسانی و مقالات جدید