طراحی سایت بازاریابی شبکه ای

بازاریابی شبکه ای نوعی روش کسب درآمد وابسته به خرید زیرمجموعه است که به روشی طراحی و پیاده سازی شده است که هماهنگی دقیقی با فاکتور های ثبت شده در فروشگاه به صورت خودکار دارد ، طی سال های گذشته این روش فروش با عنوان های مختلف فروش مستقیم ، فروش شبکه ای نام گذاری شده است ،  Network Marketing واسطه ها را حذف کرد و اگر محصولات ملی در این صنعت به کار گرفته شود موجب رشد اقتصادی و نوعی کارآفرینی جهت علاقه مندان به این کار شد.

بازاریابی شبکه ای


در روش قانونی بازاریابی شبکه ای پولی بابت عضویت از بازاریاب دریافت نمیشود و به ازای خرید های انجام شده پورسانت بالادستی بر اساس پلن درآمد زایی تا سقف درصد مشخص شده نسبت به کل فروش شرکت به صورت ماهیانه محاسبه و اجرا خواهد شد.

بخش اصلی مدیریت سیستم در هسته وب سایت اجرا می شوند ، و شامل بخش های متنوعی در قسمت های مدیریت محصولات ، مدیریت انبار ، مدیریت گزارشات ، دفتر کار ، مدیریت ارتباط با بازاریاب به صورت خلاصه اشاره کرد.

mlm

 داشتن کارایی بالای وب سایت در ترافیک زیاد ، امنیت و بسته بودن روش های نفوذ ، طراحی ساختار دیتابیسی خاص جهت تولید شجره نامه های نامحدود و دسترسی سریع به اطلاعات در شبکه از بخش های مورد توجه این سیستم ای است.

داشتن گرافیک جذاب و تجربه کاربری بالا UI/UX در نظر گرفتن اصولی برنامه نویسی و بهیه سازی در تولید و از همه مهم تر تست و اجرای پلن های درآمد زایی را میتوان نام برد.


کلیه بخش های این سیستم به صورت کاملا اختصاصی و تحلیل شده می باشد و در تولید آن از هیچ کد و سیستم آماده ای استفاده نشده است از این رو مجموعه فنی وبینه اشراف کاملی بر توسعه و افزایش کارایی آن به صورت دائمی دارد.


این شرکت افتخار این  را دارد تا با توانایی و تجربه کافی در زمینه طراحی سایت بازاریابی شبکه ای با بهره گیری از به روزترین روش های طراحی و تولید نرم افزار در خدمت متقاضیان باشد.

 

برخی از نمونه کارهای طراحی شده توسط وبینه


شرکت کارآفرینان پیشرو باورس

شرکت سفیران یگانه بازاریابی