نمونه کارهای طراحی سایت
طراحی سایت بازاریابی شبکه متصل به حسابداری

طراحی سایت بازاریابی شبکه متصل به حسابداری

طراحی سایت بازاریابی شبکه متصل به حسابداری خدمتی جدید از شرکت وبینه برای صاحبان کسب و کارهای بازاریابی مبتنی بر شبکه ای یا فروش مستقیم MLM
تیر 18، 1397

حسابداری تحت وب یکی از محصولات اصلی شرکت وبینه می باشد این محصول بدون نیاز به اتصال به نرم افزار خارجی(متصل از طریق وب سرویس) میتواند عملیات خرید و فروش را در سطح کلان در وب سایت های فروشگاه بازاریابی شبکه ای عملیاتی میکند.
در این سیستم هماهنگی کامل انبار و موجودی کالا بین وب سایت بازاریابی شبکه ای و سیستم حسابداری و انبارداری هماهنگ است در مواردی هم مانند فروش پک ها که حاوی تعداد مختلفی از کالا ها می باشد این هماهنگی ها به خوبی اتفاق می افتد .
در نرم افزار حسابداری تحت وب شما سایر عملیات حسابداری مانند مدیریت خرید ، فروش ، برگشت از خرید و برگشت از فروش و صندوق و بانک ها را تحت کنترل داشته باشید ، بخش های زیر ساختی و اصول حسابداری در طراحی این سیستم حسابداری به صورت پیش فرض گنجانده شده است.
طراحی سایت بازارابی شبکه ای یکی دیگر از خدمات قابل ارائه به افرادی است که تصمیم دارند مجوز فعالیت بازاریابی شبکه ای را دریافت کنند و سپس اقدام به طراحی سایت کنند . در این خدمت که طی سالهای متمادی کسب تجارب در بخش های نگهداری و پشتیبانی رشد کرده است میتوانیم به انواع شرکت ها با انواع پلن های مورد نظر سیستم بازاریابی شبکه ای طراحی و اجرا کنیم.

دیدگاه مخاطبان

اولین دیدگاه را شما ثبت کنید !
مطالب مرتبط

عضویت در خبرنامه

صرفا جهت اطلاع رسانی و مقالات جدید