طراحی سایت شخصی

  طراحی سایت شخصی

طراحی سایت شخصی  امروزه افراد فرهیخته ای مانند پزشکان ،اساتید دانشگاه ، مهندسان ، پژوهشگران ، خبرنگاران و همه افرادی که باید در دنیای مجازی اینترنت اسم و رسمی داشته باشند با داشتن وب سایت شخصی خود به راحتی می توانند گالری تصاویر ، ویدئو ها ، آرشیو فایل ها  و مطالب علمی و پرژوهشی خود را در اینترنت منتشر کنند. طراحی وب سایت برای افرادی که دانش کافی از طراحی سایت را ندارند سخت و در برخی مواقع غیر ممکن است حتی اگر به دست طراح آماتور و ضعیفی که دانش و تجربه کمی دارد سپرده شود وب سایت شما به جایگاه مطلوبی از نظر SEO و  کیفیت کار نمی رسد ،اما با استفاده از دانش و تجربه گروه وبینه به راحنی صاحب وب سایت مورد علاقه خود برای همیشه می شوید. به طور خلاصه کل شرایط و مراحل سفارش طراحی سایت به صورت حضوری و غیرحضوری را شرح میدهم:

یک نام برای دامنه خود انتخاب کنید مثلا www.webine.ir سعی کنید این اسم را در حد امکان کوتاه و با معنی انتخاب کنید مثل شماره رند ، دامنه بعد از  ثبت  غیرقابل ویرایش است پس در همین ابتدا یک دامنه خوب و با مسما برای خود انتخاب کنید لازم به ذکر است قبل از ثبت باید دامنه مورد نظر خود را چک کنید که توسط شخصی دیگری از قبل رزرو نشده باشد بخش سفارش هاست و دامنه گروه وبینه این امکان را به سادگی برای شما فراهم آورده است کافی است وارد لینک www.host.www.webine.ir شوید و دامنه مورد نظر خود را جستجو کنید، دامنه ها به دو صورت سالانه و پنج ساله با قیمت های متفاوت قابل خرید هستند.

سفارش سرویس هاستینگ ، این سرویس همان نقش هارد کامپیوتر را بازی می کند یعنی اطلاعات ، تصاویر و نرم افزار مربوط به وب سایت شما روی این سرویس قرار می گیرند.در انتخاب این سرویس دقت زیاد کنید و از شرکت معتبری این سرویس را تهیه کنید.   

شما باید یک طرح ذهنی یا یک نمونه مد نظر را به ما معرفی کنید این نمونه برای ما به عنوان الگو می باشد و بعد از طراحی با مشکلاتی از قبیل رنگ بندی یا امکانات ظاهری مواجه نمی شوید.   

ما مراحل طراحی سایت را آغاز می کنیم و با توجه به حجم پروژه حداقل تا سه روز کاری سایت را تحویل مشتری می دهیم.   ضمانت کاری » درفضای مجازی ایران ضمانت تضمین کار ، نمونه کارهای ما و مشتری های مختلف هستند که ما طراحی وب سایت و میزبانی سایت آنها را به عهده گرفته ایم. شرایط پرداخت » هزینه طراحی سایت به 3 قسمت تقسیم میشود 1-هزینه هاست و دامنه 2-هزینه طراحی سایت 3- هزینه پشتیبانی شرط شروع پروژه اگر شما صاحب دامنه یا هاست از شرکتی به غیر از شرکت گروه وبینه هستید باید حداقل مبلغ 50000 هزار تومان را به عنوان پیش پرداخت و شرط آغاز پروژه به حساب گروه وبینه واریز نمایید بعد از پرداخت ما را از پرداخت خود آگاه کنید در اسرع وقت وارد فاز طراحی میشویم. اگر شما برای اولین بار است که قصد خرید هاست و دامنه را دارید ، با خرید سرویس هاست و دامنه از پرداخت مبلغ پیش پرداخت معاف می شوید و بعد از طراحی وب سایت هاست و دامنه خریداری شده مورد استفاده قرار خواهد گرفت.