نمونه کارهای طراحی سایت

طراحی فروشگاه اینترنتی اختصاصی

 

عدم استفاده از فروشگاه ساز ها و طراحی اختصاصی با استفاده از فریم ورک ها بسیار سخت تر و پر هزینه تر است اما وبینه بعد از سالها فعالیت در حوزه های مختلف فروشگاهی مانند بازاریابی شبکه ای ، فروشکاه های اینترنتی تک سطحی و انواع فروشگاه های جامع و کامل توانسته است به صورت حرفه ای روی طراحی فروشگاه اینتنرتی به صورت اختصاصی پروژه فعال شود . 

مزیت فروشگاه های اینترنتی که به صورت اختصاصی طراحی و تولید می شوند چیست ؟

اگر هدف شما از طراحی سایت فروشگاهی ورود به عرصه رقابت با سایت ها و شرکت های رقیبی است که فعالیتی مشابه شما دارند، حتما طراحی سایت فروشگاه اینترنتی بطور اختصاصی لازمه موفقیت فروشگاه آنلاین و کسب و کار شماست. نیازی که به هیچ وجه نمیتوان صرفا با ساخت فروشگاه اینترنتی توسط فروشگاه ساز  های آنلاین و رایگان موجود در بازار به آن دست یافت٬ چرا که ظاهر بصری وب سایت شما با طراحی اختصاصی مطابق با نیاز و سلیقه شما و مشتری نهایی و با نیم نگاهی به فروشگاه های اینترنتی موفق طراحی می شود و همچنین اصول افزایش رتبه و سئو سایت نیز بر اساس نوع فعالیت شما به نحو شایسته انجام می پذیرد.
لازمه هر کسب و کار دیده شدن توسط مشتری است. از طرفی به دلیل اینکه عمده کاربران از موتوهای جستجو برای یافتن موضوعات دلخواه خود استفاده می کنند، مهمترین وسیله برای دیده شدن شما همین موتورهای جستجو هستند و بر خلاف سیستم های فروشگاه ساز رایج،  وبینه درساخت فروشگاه اینترنتی، از پایه نکات مهم و اصلی افزایش رتبه و سئوی سایت را در نظر می گیرد.
یکی از اهداف مهم هر فروشگاه اینترنتی افزایش رتبه آن سایت در موتورهای جستجوگر مثل گوگل است. از آنجا که قالب های آماده از نظر گوگل و جستجوگرهای دیگر کپی محسوب می شوند و در رقابت با سایر سایت ها امتیاز منفی می گیرند اکیدا توصیه می شود در طراحی سایت فروشگاه اینترنتی خود از قالب های آماده استفاده نکنید. قالب های سفارشی از ابتدا بر حسب سلیقه و نیاز شما طراحی می شوند و علاوه بر اینکه طرح گرافیکی آن اختصاصی است ، کد نویسی قالب سایت نیز بصورت اختصاصی و منحصر به فرد برای سایت شما طراحی می گردد. به این ترتیب شما می توانید از نظر قالب سایت امتیاز مثبت موتورهای جستجوگر را کسب کنید.

آیا در طراحی اختصاصی میتوان هر آنچه که شما لازم دارید را طراحی و پیاده سازی کرد ؟

به دلیل اختصاصی بودن طراحی و باز بودن دست طراح، به تمام خواسته ها و نیازهای شما پاسخ درست و کارامدی داده خواهد شد.همچنین امکانات خاص مد نظر شما جهت رسیدن به فروش و موفقیت بیشتر، در فروشگاهی که به طور اختصاصی طراحی شده است، بهتر و بیشتر قابل توسعه خواهد بود.‎

مقایسه فروشگاه ساز های عمومی مانند مجنتو یا ووکامرنس با فروشگاه اختصاصی  ؟

اگر سیستم مدیریتی فروشگاه اختصاصی به شیوه ای تخصصی و ابداعی توسط سازنده و طراح ایجاد شده باشد که تحلیل قوی در ساخت آن به کار گرفته شده باشد میتواند برای مقاصد تجاری و سطح بالا از آن استفاده کرد امروزه طراحی فروشگاه های اینترنتی با استفاده از فریم ورک های معروفی مانند لاراول رواج پیدا کرده است ، استفاده از فریم ورک ها زمانی کارایی خوبی دارد که اولا مدت طولانی از ساخت آن گذشته باشد و تجربه استفاده درچندین فروشگاه فعال را داشته باشد چرا که این نوع طراحی سطح بالایی از دانش فنی را می طلبد و اگر شخص یا شرکتی سیستم مدیریتی فروشگاه را به صورت اختصاصی آماده داشت باید حداقل این 2 پارامتر را داشته باشد.

استفاده از لاراول در طراحی فروشگاه اینترنتی چه مزیت و قابلیتی به کسب و کار شما میدهد؟

 

ادامه دارد..

 

دیدگاه مخاطبان

اولین دیدگاه را شما ثبت کنید !


عضویت در خبرنامه

صرفا جهت اطلاع رسانی و مقالات جدید