نمونه کارهای طراحی سایت
طراحی فروشگاه اینترنتی با لاراول

طراحی فروشگاه اینترنتی با لاراول

طراحی فروشگاه اینترنتی با لارول راهکاری مطمئن برای داشتن یک کسب و کار اینترنتی مطمئن و پایدار
1396-12-27

لاراول یکی از مشهور ترین فریم ورک های برنامه نویسی با زبان PHP است این فریم ورک دنیای PHP را متحول کرده است و به برنامه نویسان و کمک زیادی در زمینه افزایش کیفیت و سطح امنیتی سایت میکند.

طراحی فروشگاه اینترنتی با لاراول


این سیستم فروشگاهی که میتواند برای انواع فروشگاه ها از قبیل فروشگاه موبایل و لوازم الکترونیکی ، فروشگاه قطعات رایانه ای ، فروشگاه مواد غذایی و... مورد استفاده قرار بگیرد ، زیرساختی که این نرم افزار تحت وب دارد این است که بسیار امن ، سریغ و قابل انعطاف است و میتواند ماژول های مختلفی را به صورت یکپارچه و هماهنگ مدیریت کند.


ما با استفاده از لاراول پایداری نرم افزار را افزایش دادیم و در صورت بروز مشکلات زیرساختی به دلیل وجود جامعه جهانی گسترده میتواند سریعا برطرف و اصلاح شود .

همیشه به این نکته توجه داشتیم که با وجود فروشگاهایی مانند مجنتو چرا باید از یک سیستم برنامه نویسی شده توسط یک شرکت ایرانی استفاده کرد ؟ پاسخ این سوال در این است که در صورتی که تحلیل درستی از دیتابیس و برنامه نویسی در فروشگاه اختصاصی صورت پذیرفته باشد قطعا میتواند برای مقاصد تجاری و بسیار کلان مورد استفاده قرار بگیرد ، دوم وجود پشتیبانی توسط تیم تولید کننده ، شرکت وبینه با داشتن تیمی حرفه ای متشکل از برنامه نویسان PHP و طراحان UI / UX کیفیت و اساس نرم افزار را طراحی و تولید کرده است و میتواند موارد خاص را نیز به دقت بالا روی نرم افزارهای تحت وب یا فروشگاه های اینترنتی طراحی کرده خود پیاده سازی و اجرا کند.

ساخت فروشگاه با لارول در در وبینه در انواع مختلف از بازاریابی شبکه ای تا فروشگاه اینترنتی معمولی انجام گرفته است ، برای ساخت فروشگاه با لاراول نیاز به برنامه نویسی هسته فروشگاه است و این نوعی طراحی  CMS نیز به حساب می آید وبینه بیش از 5 سال سابقه در این حوزه تجربه و سابقه دارد.

 

ویژگی های فروشگاه اینترنتی و اختصاصی وبینه

  1. بسیار ساده و در بخش مدیریت 
  2. سیستم انبارداری مستقل و دارای پارامترهای کنترل محصول
  3. سیستم های گزارش گیری متنوع در خصوص کالا و سفارشات و خریداران
  4. بسیار امن و پایدار در مقابل تهدید ها و نفوذ های سایبری
  5. قابل استفاده برای انواع فروشگاه ها کوچک تا بسیار بزرگ
  6. معماری کاملا اختصاصی و برنامه نویسی شده و عدم استفاده از سایر فروشگاه ساز های رایگان
  7. ادامه دارد...
لاراول طراحی فروشگاه اینترنتی
دیدگاه مخاطبان

اولین دیدگاه را شما ثبت کنید !
مطالب مرتبط

عضویت در خبرنامه

صرفا جهت اطلاع رسانی و مقالات جدید