طراحی فروشگاه اینترنتی با لاراول

لاراول یکی از مشهور ترین فریم ورک های برنامه نویسی با زبان PHP است این فریم ورک دنیای PHP را متحول کرده است و به برنامه نویسان و کمک زیادی در زمینه افزایش کیفیت و سطح امنیتی سایت میکند.

طراحی فروشگاه اینترنتی با لاراول


این سیستم فروشگاهی که میتواند برای انواع فروشگاه ها از قبیل فروشگاه موبایل و لوازم الکترونیکی ، فروشگاه قطعات رایانه ای ، فروشگاه مواد غذایی و... مورد استفاده قرار بگیرد ، زیرساختی که این نرم افزار تحت وب دارد این است که بسیار امن ، سریغ و قابل انعطاف است و میتواند ماژول های مختلفی را به صورت یکپارچه و هماهنگ مدیریت کند.


ما با استفاده از لاراول پایداری نرم افزار را افزایش دادیم و در صورت بروز مشکلات زیرساختی به دلیل وجود جامعه جهانی گسترده میتواند سریعا برطرف و اصلاح شود .

همیشه به این نکته توجه داشتیم که با وجود فروشگاهایی مانند مجنتو چرا باید از یک سیستم برنامه نویسی شده توسط یک شرکت ایرانی استفاده کرد ؟ پاسخ این سوال در این است که در صورتی که تحلیل درستی از دیتابیس و برنامه نویسی در فروشگاه اختصاصی صورت پذیرفته باشد قطعا میتواند برای مقاصد تجاری و بسیار کلان مورد استفاده قرار بگیرد ، دوم وجود پشتیبانی توسط تیم تولید کننده ، شرکت وبینه با داشتن تیمی حرفه ای متشکل از برنامه نویسان PHP و طراحان UI / UX کیفیت و اساس نرم افزار را طراحی و تولید کرده است و میتواند موارد خاص را نیز به دقت بالا روی نرم افزارهای تحت وب یا فروشگاه های اینترنتی طراحی کرده خود پیاده سازی و اجرا کند.

ساخت فروشگاه با لارول در در وبینه در انواع مختلف از بازاریابی شبکه ای تا فروشگاه اینترنتی معمولی انجام گرفته است ، برای ساخت فروشگاه با لاراول نیاز به برنامه نویسی هسته فروشگاه است و این نوعی طراحی  CMS نیز به حساب می آید وبینه بیش از 5 سال سابقه در این حوزه تجربه و سابقه دارد.

 

ویژگی های فروشگاه اینترنتی و اختصاصی وبینه

 1. بسیار ساده و در بخش مدیریت 
 2. سیستم انبارداری مستقل و دارای پارامترهای کنترل محصول
 3. سیستم های گزارش گیری متنوع در خصوص کالا و سفارشات و خریداران
 4. بسیار امن و پایدار در مقابل تهدید ها و نفوذ های سایبری
 5. قابل استفاده برای انواع فروشگاه ها کوچک تا بسیار بزرگ
 6. معماری کاملا اختصاصی و برنامه نویسی شده و عدم استفاده از سایر فروشگاه ساز های رایگان
 7. استفاده سیستم کنترل نسخه بر پایه Composer به منظور توسعه سریع و ساده
 8. قابل استفاده در انواع سیستم های فروشگاهی ، و بازاریابی شبکه ای
 9. دارای معماری تفکیک شده قالب از هسته برنامه نویسی که توسعه دهنده را در چهت نگهداری آن یاری میکند
 10. هماهنگی کامل با سایر نرم افزارهای تحت وب شرکت وبینه
 11. سیستم بازاریابی و فروش یکپارچه
 12. پشتیبانی از سایر زبان ها
 13. سریع و هوشمند ، امن در مقابل تهدید ها
  چرا لاراول برای فروشگاه اینترنتی بهترین است  مطالبی که به شما پیشنهاد میشود
  عضویت در خبرنامه
  صرفا جهت اطلاع رسانی و مقالات جدید