نمونه کارهای طراحی سایت

طراحی فروشگاه اینترنتی با مجنتو Magento

طراحی فروشگاه اینترنتی با مجنتو Magento یک فروشگاه حرفه ای و کارآمد ، بسیار سریع و بهینه با امکانات فوق العاده با داشتن افزونه های پرمیوم  در جهان جزو بهترین نرم افزارهای فروشگاه ساز است.
 
 
 هرچه بیشتر با اینترنت و فضای مجازی در ارتباط باشیم مسلما کارهای روزانه را میتوانم با این تکنولوژی با سرعت و دقت بسیار بیشتری انجام بدهیم، در کشور های توسعه یافته خرید اینترنتی یکی از معمولی ترین کارهایی است که یک شهروند میتواند در برنامه روزانه خود داشته باشد ، اما در ایران بعد از به وجود آمدن فروشگاه های بزرگی مانند دیجی کالا زمینه رشد را برای سایر فروشگاه های کوچک فراهم کرده است و از طرفی این اطمینان را در کاربران و خریداران بوجود آورده است .
 از این رو کسانی که قصد دارند محصولات خود را در اینترنت بفروشند یک راه حل خوب را انتخاب کرده اند و لازم است بگویم که اگر محصولات به خوبی معرفی و تعریف شوند گوگل میتواند فروشگاه اینترنتی شما را به مشتری هایی که دنبال محصول شما هستند با وجود رقبای زیاد پیشنهاد دهد و همه را در این بازار وارد کند.
از دید فنی میتوان فروشگاه سازهای مختلفی را به عنوان نرم افزار مدیریتی انتخاب کرد ما با مشاوره در زمینه انتخاب فروشگاه ساز نسبت به بزرگی و قابلیت ها بهترین را به شما معرفی می کنیم.
 
استفاده از سایت سازهای رایگان مشکلات زیادی را در سطح نگهداری و توسعه دارد و اغلب کسانی که از این نوع ابزارهای مدریتی مانند مجنتو یا وردپرس استفاده میکنند در شرایط متفاوتی نمیتوانند نیازهای خود را کاملا برطرف نمایند . از این رو با بررسی فروشگاه های مطرح در کشور به این نتیجه میرسیم که اگر فروشگاه خود را به صورت سفارشی و برنامه نویسی شده داشته باشید میتواند مشکلات مربوط به توسعه و نگهداری برطرف شود ! اما اگر میخواهید این کار را بکنید حتما سابقه و تخصص شرکت طراح فروشگاه ساز اختصاصی را بررسی کنید چرا که ساخت CMS مدیریت فروشگاهی کار بسیار سخت و پیچیده ای است . 
شرکت وبینه بعد از چند سال فعالیت در حوزه های تولید سامانه های فروشگاهی و بازاریابی شبکه ای محصولی را برای ارائه دارد که میتواند قابل استفاده انواع فروشگاههای آنلاین مختلف باشد پیشنهاد میکنیم مقاله زیر را بخوانید.
 
طراحی فروشگاه اینترنتی با لاراول

و با این نوع محصول تولید شده 100 درصد اختصاصی وبینه آشنا شوید ! 

دیدگاه مخاطبان

اولین دیدگاه را شما ثبت کنید !
طراحی فروشگاه اینترنتی Magento


عضویت در خبرنامه

صرفا جهت اطلاع رسانی و مقالات جدید