طراحی فروشگاه اینترنتی با مجنتو Magento

طراحی فروشگاه اینترنتی با مجنتو Magento یک فروشگاه حرفه ای و کارآمد ، بسیار سریع و بهینه با امکانات فوق العاده با داشتن افزونه های پرمیوم  در جهان جزو بهترین نرم افزارهای فروشگاه ساز است.
 هرچه بیشتر با اینترنت و فضای مجازی در ارتباط باشیم مسلما کارهای روزانه را میتوانم با این تکنولوژی با سرعت و دقت بسیار بیشتری انجام بدهیم، در کشور های توسعه یافته خرید اینترنتی یکی از معمولی ترین کارهایی است که یک شهروند میتواند در برنامه روزانه خود داشته باشد ، اما در ایران بعد از به وجود آمدن فروشگاه های بزرگی مانند دیجی کالا زمینه رشد را برای سایر فروشگاه های کوچک فراهم کرده است و از طرفی این اطمینان را در کاربران و خریداران بوجود آورده است .
 از این رو کسانی که قصد دارند محصولات خود را در اینترنت بفروشند یک راه حل خوب را انتخاب کرده اند و لازم است بگویم که اگر محصولات به خوبی معرفی و تعریف شوند گوگل میتواند فروشگاه اینترنتی شما را به مشتری هایی که دنبال محصول شما هستند با وجود رقبای زیاد پیشنهاد دهد و همه را در این بازار وارد کند.
از دید فنی میتوان فروشگاه سازهای مختلفی را به عنوان نرم افزار مدیریتی انتخاب کرد ما با مشاوره در زمینه انتخاب فروشگاه ساز نسبت به بزرگی و قابلیت ها بهترین را به شما معرفی می کنیم.
 
در زیر طراحی فروشگاه اینترنتی با داشتن چندین مولفه بسیار را معرفی می کنیم :
 
1. امکان نمایش توضیحات کامل محصولات
2. نمایش گالری تصاویر در هر محصول
3. نمایش جزئیات ریز محصول و قابل استفاده برای مقایسه
4. سرعت و کارآمدی فروشگاه 
5. داشتن ویژگی مگا منو به منظور دسته بندی کلی فروشگاه
6. مدیریت محتوا جهت انتشار اخبار و مقالات مربتط با محصولات
7. پر فروش ترین محصولات
8. جدیدترین کالاها 
9. سهولت در ثبت سفارش و خرید
10. فیلتر و جستجو پیشرفته در بین یک دسته بندی از کالاها
11. امکان وارد کردن کپن تخفیف و آفر
12. نمایش ویژگی ها مانند رنگ محصول یا جنس یا وزن تا در صلاح مشتری انتخات شود
13. محصولات مشابهه و پیشنهاد به کاربر
14. داشتن اپلیکیشن های موبایل و امکان استفاده از سایت توسط اپلیکیشن