طراحی فروشگاه اینترنتی با مجنتو Magento

طراحی فروشگاه اینترنتی  با مجنتو Magento یک فروشگاه حرفه ای و کارآمد ، بسیار سریع و بهینه با امکانات فوق العاده با داشتن افزونه های پرمیوم  در جهان جزو بهترین نرم افزارهای فروشگاه ساز است که شرکت های زیادی در ایران هم از آن برای ارائه خدمات فروش اینترنتی استفاده میکنند.

 
 
 هرچه بیشتر با اینترنت و فضای مجازی در ارتباط باشیم مسلما کارهای روزانه را میتوانم با این تکنولوژی با سرعت و دقت بسیار بیشتری انجام بدهیم، در کشور های توسعه یافته خرید اینترنتی یکی از معمولی ترین کارهایی است که یک شهروند میتواند در برنامه روزانه خود داشته باشد ، اما در ایران بعد از به وجود آمدن فروشگاه های بزرگی مانند دیجی کالا زمینه رشد را برای سایر فروشگاه های کوچک فراهم کرده است و از طرفی این اطمینان را در کاربران و خریداران بوجود آورده است .
 از این رو کسانی که قصد دارند محصولات خود را در اینترنت بفروشند یک راه حل خوب را انتخاب کرده اند و لازم است بگویم که اگر محصولات به خوبی معرفی و تعریف شوند گوگل میتواندفروشگاه اینترنتی شما را به مشتری هایی که دنبال محصول شما هستند با وجود رقبای زیاد پیشنهاد دهد و همه را در این بازار وارد کند.
از دید فنی میتوان فروشگاه سازهای مختلفی را به عنوان نرم افزار مدیریتی انتخاب کرد ما با مشاوره در زمینه انتخاب فروشگاه ساز نسبت به بزرگی و قابلیت ها بهترین را به شما معرفی می کنیم.
 
استفاده از سایت سازهای رایگان مشکلات زیادی را در سطح نگهداری و توسعه دارد و اغلب کسانی که از این نوع ابزارهای مدریتی مانند مجنتو یا وردپرس استفاده میکنند در شرایط متفاوتی نمیتوانند نیازهای خود را کاملا برطرف نمایند . از این رو با بررسی فروشگاه های مطرح در کشور به این نتیجه میرسیم که اگر فروشگاه خود را به صورت سفارشی و برنامه نویسی شده داشته باشید میتواند مشکلات مربوط به توسعه و نگهداری برطرف شود ! اما اگر میخواهید این کار را بکنید حتما سابقه و تخصص شرکت طراح فروشگاه ساز اختصاصی را بررسی کنید چرا که ساخت CMS مدیریت فروشگاهی کار بسیار سخت و پیچیده ای است . 
 
مزایای
 • در دسترس بودن نسخه رایگان
 • وجود قالب ها و افزونه های فراوان رایگان و غیررایگان

معایب

 • مشکل در توسعه توسط برنامه نویسان
 • به دلیل گران بودن نسخه تجاری با قیمت 15 هزار دلار مقرون به صرفه نیست
 • گم بودن حرفه ای های سیستم های مدیریت محتوا فروشگاهی مانند مجنتو یکی از مشکلات جدی است
 • استفاده از قالب ها و افزونه های رایگان گاهی اوقات موجب بروز خطاهای امنیتی و حیاتی فروشگاه خواهد شد
 • همه چیز از پیش طراحی شده است و نمی توان همه ایده ها و طرح ها را روی آن اجرا کرد
 
شرکت وبینه بعد از چند سال فعالیت در حوزه های تولید سامانه های فروشگاهی مختلف و مخصوصا بازاریابی شبکه ای محصولی را برای ارائه دارد که میتواند قابل استفاده انواع فروشگاههای آنلاین مختلف باشد پیشنهاد میکنیم مقاله زیر را بخوانید.
 
طراحی فروشگاه اینترنتی با لاراول
  طراحی فروشگاه اینترنتیMagento  مطالبی که به شما پیشنهاد میشود
  عضویت در خبرنامه
  صرفا جهت اطلاع رسانی و مقالات جدید