طراحی فروشگاه اینترنی با لاراول

لاراول یکی از مشهور ترین فریم ورک های برنامه نویسی با زبان PHP است که شرکت وبینه توانسته نرم افزاری یکپارچه و هماهنگ را با این فریم ورک یعنی لاراول Laravel طراحی و تولید نماید.

laravel


این سیستم فروشگاهی که میتواند برای انواع فروشگاه ها از قبیل فروشگاه موبایل و لوازم الکترونیکی ، فروشگاه قطعات رایانه ای ، فروشگاه مواد غذایی و... مورد استفاده قرار بگیرد ، زیرساختی که این نرم افزار تحت وب دارد این است که بسیار امن ، سریغ و قابل انعطاف است و میتواند ماژول های مختلفی را به صورت یکپارچه و هماهنگ مدیریت کند.
ما با استفاده از لاراول پایداری نرم افزار را افزایش دادیم و در صورت بروز مشکلات زیرساختی به دلیل وجود جامعه جهانی گسترده میتواند سریعا برطرف و اصلاح شود .
همیشه به این نکته توجه داشتیم که با وجود فروشگاهایی مانند مجنتو چرا باید از یک سیستم برنامه نویسی شده توسط یک شرکت ایرانی استفاده کرد ؟ پاسخ این سوال در این است که در صورتی که تحلیل درستی از دیتابیس و برنامه نویسی در فروشگاه اختصاصی صورت پذیرفته باشد قطعا میتواند برای مقاصد تجاری و بسیار کلان مورد استفاده قرار بگیرد دوم وجود پشتیبانی توسط تیم تولید کننده ، شرکت وبینه با داشتن تیمی حرفه ای متشکل از برنامه نویسان PHP و طراحان UI / UX کیفیت و اساس نرم افزار را طراحی و تولید کرده است و میتواند موارد خاص را نیز به دقت بالا پیاده سازی و اجرا کند.

لاراول از بخش های متعددی تشکیل شده است که قابلیت فروشگاه های اینترنتی را میتواند بسیار افزایش دهد یکی از این قابلیت ها سیستم Cache  در سرویس های مختلف است که سرعت وب سایت را به حد قابل توجهی افزایش میدهد. 

از نظر امنیتی کاملا قابل توجه و مورد اعتماد است چرا که توسط هزاران وب اپلیکیشن در جهان مورد استفاده قرار گرفته است و مانند لینوکس هسته ای متن باز و امن است