نمونه کارهای طراحی سایت

طراحی وب اپلیکیشن با لاراول

وب اپلیکیشن ها یا نرم افزارهای تحت وب امروز در جایگاه اول در تکنولوژی نرم افزاری دنیا قراردارد.

 

طراحی وب اپلیکیشن با لاراول

 طراحی وب اپلیکیشن با استفاده از laravel  بسیار امن و با کیفیت است ، لاراول به عنوان محبوب ترین فریم ورک برنامه نویسی PHP امکانات زیادی را در مدیریت پایگاه داده ، امنیت و طراحی ماژولار سیستم به ما میدهد .

استفاده از این فریم ورک به معنی استفاده از یک ابزار برای استفاده از برنامه های پیش ساخته نیست ، فریم ورک به توسعه دهنده ها زیرساخت امن و معماری استاندارد برای اجرای ایده و هدف را سرویس میدهد.

در طراحی سایت با لاراول میتوان از سیستم مدیریت نیازمندی ها به نام composer استفاده کرد استفاده تخصصی از ابزارهای توسعه وب سایت ها بسیار مهم است . در صورتی که پروژه شما شامل بخش های اختصاصی است و سایر ویژگی های یک CMS را میخواهید داشته باشید میتوانیم رابط کاربری و سیستم مدیریت محتوای اختصاصی وبینه را که به صورت دائم در حال به روزرسانی و توسعه است را در نظر بگیریم و سایر بخش ها را به صورت پلاگین روی مدیریت محتوای اختصاصی پیاده سازی کنیم.

لاراول به طور کلی از ساختاری ماژولار پیروی میکند و استفاده حرفه ای از این فریم ورک محبوب میتواند وب سایت ها را با سرعت و کیفیت بالای طراحی کرد . این ویژگی به دلیل ساختار مهندسی شده بر اساس MVC است.

همین طور که در تصویر فوق ملاحضه می کنید دایره های سبز رنگ از 3 بخش controller , model , view تشکیل شده است که هر بخش وظیفه مربوط به خود را در وب اپلیکیشن یا طراحی سایت با لاراول انجام می دهد . این ساختار همان طراحی ماژولار است که از ویژگی های خوب آن میتوان به نگهداری و توسعه ساده در آینده اشاره کرد . 

امنیت بسیار بالا ، همیشه امنیت موضوعی نسبی است و برای حیات وب سایت ضروری است . سالها تلاش به دلیل رعایت نکردن الزامات امنیتی به باد می رود به طور کلی روش های مرسومی در هک وجود دارد .

موارد فوق تنهای بخشی از تحدید های مرسوم در وب سایت ها به شمار می رود که به صورت پایه ای در لاراول رعایت و کنترل میشوند . مثلا یکی از ویژگی های که در وب اپلیکیشن ها بسیار مهم است Api Rate Limit می باشد این سیستم تعداد درخواست هایی که از طرف کاربر به سمت سرور ارسال میشود را می شمارد و بر اساس محدودیت هایی که از طرف لاراول تعریف میشود جلوی ارسال بیش از اندازه و تحدید آمیز را میگیرد این سیستم در بخش login یا همان سیستم auth به صورت پیش فرض وجود دارد 

دیدگاه مخاطبان

اولین دیدگاه را شما ثبت کنید !
لاراول وب اپلیکیشن


عضویت در خبرنامه

صرفا جهت اطلاع رسانی و مقالات جدید