فروش هاست و دامنه

هاست لینوکس پرفروش ترین سرویس میزبانی سایت در جهان با بهره گیری از سخت افزارهای امن و قدرتمند در ایران و خارج 
هاست لینوکس
زیرساخت اجرای نرم افزار های تحت وب به نوع سیستم عامل و نسخه در حال استفاده مربوط میشود ، سرویس هاستنیگ لینوکس از پرمصرف ترین نوع هاستینگ اشتراکی و اختصاصی است که در جهان در رتبه اول قراردارد این سرویس میتواند حجم بسیار زیادی از ترافیک وب را مدیریت کند و از امنیت بسیار بالایی برخودار است.

فروش هاست لینوکس

مشتریانی که ما را انتخاب کرده اند در این زمینه سالهاست که همکاری را با ما ادامه میدهند و ما نیز با تخفیفات و پشتیبانی بالا انها را در استفاده از خدمات هاستنیگ یاری می کنیم.

برای انتخاب یک هاست مطمئن آماده شوید.

اگر تصمیم دارید اولین هاست را خریداری کنید همیشه به این نکته توجه کنید که کدام نسبت به موارد مورد نیاز خرید را انجام دهید ، به طور مثال اگر سایت شما قرار است ساب دامنه داشته باشد بهتر است در این زمینه دقت کنید چون پلن های ارزان قیمت در این زمینه محدودیت دارند ، یا اگر میخواهید چندین پایگاه داده داشته باشید مانند مورد قبل امکان محدود بودن وجود دارد.
اگر شرکت یا محتوای سایت شما از بازدید بسیار بالایی برخودار است گزنیه پهنای باند را فراموش نکنید چرا که در صورت پایان در محدوده مشخص عملا سایت را میبندید و از دسترس خارج میشود این اتفاق 2 مشکل به همراه دارد 1- نارضایتی بازدید کنندگان 2- آسیب رساندن به SEO  گوگل و سایر موتورهای جستجو 
اگر تصمیم دارید هاست حرفه ای و مطمئن بخرید ما شما را در انتخاب بهترین سرویس راهنمایی می کنیم.
وجود صدها شرکت در ایران و هزاران سایت که با روش های مختلف اقدام به فروش دارند همیشه مشتریان را در هنگام خرید به چالش می کشاند. چرا که بسیاری از سایت های فروش هاست و دامنه اصلا از دید فنی و کیفی با قضیه نگاه نمی کنند ، شرکت وبینه در بخش طراحی نرم افزارهای تحت وب محصولات مختلفی را تولید کرده است که با همه جزئیات سرور لینوکس منطبق است و ما در همه جزئیات دقت لازم را به خرج برده ایم.

نگران قطعی یا مشکلات هاستینگ نباشید

بخش ارتباط با مشتریان و درج تیکت های پشتیبانی شما را 7 روز هفته و  24 ساعته همراهی می کنیم و کلیه مشکلات فنی و مالی را در اسرع وقت رسیدگی می نماییم.
 

ورود به بخش سفارش آنلاین