مزیت طراحی سایت با CMS اختصاصی

استفاده از CMS اختصاصی یک ویژگی خوب دارد که آن تسلط و اشراف کامل تولید کننده CMS بر روی هسته و افزودن هر آنچه که شما لازم دارید.

CMS یا سیستم های مدیریت محتوا وبینه به شکلی طراحی و توسعه پیدا کرده است که بتواند با همه نرم افزارهای مختلف به صورت یکپارچه در ارتباط باشد.

طراحی اختاصی وب سایت 

هنگامی که صحبت از نرم افزار یکپارچه میشود یک راه حل در ذهن ما شکل می گیرد که میتوانیم با آن بدون خطا با سایر بخش های نرم افزار در ارتباط باشیم و یا نسبت به شرایط برای ما تصمیم گیری کند ، هنگامی که شما از شرکت CMS اختصاصی را خرید می کنید اگر چشم انداز شما در حوزه کاری وسیع باشد قطعا نیاز های دیگری هم برای شما شکل می گیرد ، مثلا اگر قرار است یک بخش برای مدیریت خرید و فروش در وب سایت خود داشته باشید ، لازم نیست کل سیستم باز طراحی شود ، ما در این راه حل محدودیت توسعه را برداشته ایم که بخش هایی مانند (سایت ساز ، فروشگاه ساز ،بازاریابی، انبار داری ، حسابداری و.. ) در یک پنل قابل مدیریت باشد .

اگر شما در انبار یک کالا را اضافه کنید میتوانید در فروشگاه موجودی را نمایش دهید ، و در حسابداری در بخش دارایی ها دیده میشود ، در وبلاگ در مورد آن محصول مقاله بنویسید و در بخش بازاریابی میتوان آن محصول را به مشتریان عرضه کرد.

 

مزیت های طراحی سایت با CMS اختصاصی

1- پشتیبانی و ارائه خدمات بهتر

2- قابلیت توسعه و اطمینان بالا

3- کاملا اختصاصی و مینیمال

4- کارایی و علمکردی بهتر

5- امکان مدیریت چندین نرم افزار در یک پنل مدیریتی