نرم افزار تیکتینگ تحت وب

نرم افزار ارسال تیکت تحت وب، نرم افزاری بسیار کاربردی به منظور ارتباط ساده بین کاربران با مدیریت وب سایت است . این نسخه از نرم افزار های شرکت وبینه که به منظور سهولت در مدیریت و گزارش گیری طراحی و تولید شده است، در ساخت آن از فریم ورک های برتر برنامه نویسی استفاده شده است . 
به طور کلی کاربران بعد از ورود به حساب کاربری خود میتوانند در دپارتمان های مختلفی که در این نرم افزار تعریف شده است را انتخاب و متن مورد نظر به همراه فایل های ضمیمه شده در تیکت را ارسال کنند. تیکت های ارسال شده در سمت مدیریت در انتظار بررسی قرار میگیرد و ادامه فرایند ارسال و دریافت تیکت به درستی طی میشود.

نرم افزار مدیریت تیکت


همیشه جستجو و یافتن بهترین نتیجه مهم بوده است. اگر می خواهید جستجویی کامل و بی نقص داشته باشید این نرم افزار را تست کنید ! در این نرم افزار بر اساس عناوین موجود ( نام کاربری – دپارتمان – از تاریخ – عنوان – کلیدواژه – وضعیت بسته – وضعیت باز – وضعیت ستاره دار ) میتوان جستجویی ترکیبی داشت. همچنین امکان استفاده چند تایی مقادیر نیز در این نرم افزاروجود دارد.

 • مثلا میتوانید تیکت های نام کاربری User1 , Ali را در دپارتمان های مالی و پشتیبانی و مدیریت از تاریخ 97/08/28 تا تاریخ 97/08/30  با عنوان مهم  به صورت ستاره دار و بررسی  نشده فقط در یک کوئری جستجو کنید .

جستجو پیشرفته

 

 • سهولت و سرعت در جستجو از ویژگی هایی است که در بخش فیلتر به آن توجه بسیار زیادی  شده است. شما میتواند کوئری های مختلفی را ذخیره کنید و برای یافتن نتایج نیاز به وارد و ترکیب کردن فیلدها نیست! تنها یکبار برای همیشه فیلتر خود را مانند یک گزارش ساز مشخص و ذخیره کنید و در دفعات بعدی با مراجعه به آن در کسری از ثانیه به بازیابی اطلاعات لحظه ای برسید.
 • هر تیکت به طور کلی دو حالت باز و بسته دارد. در نرم افزار مدیریت تیکتینگ وبینه حالت ستاره دار نیز اضافه شده است که میتواند در هر دو وضعیت اصلی مورد استفاده قرار بگیرد .
 • آخرین تغییرات وارد شده در تیکت توسط اپراتور یا کاربر به عنوان آخرین تغییر دیده میشود که به صورت فهرست وار در فهرست تیکت ها قابل مشاهده می باشد . 
 • در طراحی این نرم افزار سعی شده تا از المان های گرافیکی برای سادگی و ارتباط سریع تر استفاده شود. بخشی از این المان ها استفاده از آیکن های مختلف در تغییر وضعیت های تیکت و اشکال گرافیکی است که در بخش های ضروری استفاده شده است .
 • آپلود فایل ها در این نرم افزار با کاربری بسیار ساده گنجانده شده است. پیرو هر تیکت یا در تعریف تیکت میتوانید انواع فایل ها را روی سرور آپلود کنید. مکانیزم آپلود این نرم افزار بسیار حرفه ایست. به این ترتیب که بعد از انتخاب فایل سیستم به صورت خودکار اقدام به آپلود فایل میکند و با نمایش نوار درصد تکمیل شده، شما را از وضعیت آپلود باخبر می سازد و به منظور جلوگیری از ارسال فایل ناقص دکمه ارسال تیکت تا پایان آپلود در وضعیت غیرفعال  قرار میگیرد.

ارسال فایل پیوستی

 • امنیت اطلاعات حتی در ارسال اطلاعات مهم و هویتی در این نرم افزار بسیار بالاست. روش ذخیره سازی فایل ها در این نرم افزار مانند روش آپلود فایل به صورت مرسوم نیست که برای دانلود آن با وارد کردن لینک میتوان فایل را بدون هیچ محدودیتی دانلود کرد. الزامات امنیتی که در سرویس آپلود در نظر گرفته شده است روش Response File  بوده که با استفاده از کد منحصر به فرد فایل در محل ذخیره سازی و با در نظر گرفتن شرط لاگین بودن کاربر و مربوط بودن فایل درخواستی به کاربر لاگین شده کلیه فراخوانی های دانلود فایل پیوستی اجرا و بررسی میشود. با این روش، دیگر با کپی کردن لینک فایل های ضمیمه نمی توان آنها را در دسترس عموم قرار داد. تنها همان کاربری که فایل را آپلود کرده میتواند فایل ضمیمه شده را دانلود و مشاهده نماید.

 •  
  سیستم ارتباطات درون سازمانیسرویس خدمات پشتیبانی مشتریان  مطالبی که به شما پیشنهاد میشود
  عضویت در خبرنامه
  صرفا جهت اطلاع رسانی و مقالات جدید