نرم افزار حسابداری تحت وب رایگان

تخصص ما نرم افزار تحت وب است و این تخصص را با تلاش و دقت بسیار بالا ادامه داده ایم ، راه حل های مدرن در حوزه مالی برای علاقه مندان تجربه جالبی است.

 

شما با استفاده از 30 روز استفاده رایگان از نرم افزار تحت وب حسابداری میتوانید همه بخش های آن را به صورت آنلاین بدون نیاز به نصب و پرداخت وجه آزمایش کنید ، حتی میتوانید اطلاعات آزمایشی را در آن وارد کنید و بعد از خرید اطلاعات شما محفوظ است.

معماری این نرم افزار به صورتی است که هر یک از مشتریان ما دیتابیس جداگانه ای دارد و این مزیتی است که با افزایش کاربران و یا حجم بالای فعالیت شما تاثیری در عملکرد سایر نرم افزار ها ایجاد نشود . اگر تصمیم داشتید نرم افزار را به روی سرور اختصاصی خود منتقل کنید پایگاه داده اختصاصی شما قابل انتقال به روی سخت افزار منطبق با نیاز های نرم افزار است.

ریسک استفاده از این نرم افزار بسیار پایین است و میتوان گفت که ما نمونه های مختلفی از نرم افزار تحت وب را تاکنون طراحی و تولید کرده ایم و در حال حاضر مشتریان زیادی هم افتخار همکاری با آنها را داشته ایم ، از جمله نرم افزار صندوق قرض الحسنه تحت وب گندم ، نرم افزار بازاریابی شبکه ای پیوند

 

نرم افزار حسابداری تحت وب را با رویکردی جدید و با بهره گیری از رابط کاربری بسیار مدرن و قدرتمندی تولید کرده ایم که میتواند تکیه گاهی مطمئن برای کسب و کار شما باشد.