نرم افزار صندوق قرض الحسنه

ما یک راه حل برای مدیریت بهتر صندوق قرض الحسنه شما داریم . تصمیم گرفتیم یک راه حل متفاوت ایجاد کنیم و هزینه خرید را با روش های مختلفی کاهش دهیم .

راه حل جدیدی که شرکت سپهر گستر فرتاک پارس برای شما در نظر گرفته است شامل چندین بخش مدیریتی و امنیتی است بخش ها به صورت مجزا از هم اجرا میشوند تا تاثیر و اختلالی در عملکرد و در توسعه آن رخ ندهد

 

نرم افزار قرض الحسنه گندم با هدف تحت وب و موبایل ایجاد شد و تصمیم دارد جدید ترین فناوری های روز در تجربه رابطه کاربری و سهولت و استفاده آسان را به نحوی برای مشتریان کم تجربه با فضای اینترنت فراهم کند .

هر مشتری میتواند یک دفترکار مجازی داشته باشد که همه گزارش ها و فعالیت های اصلی را زیرنظر داشته باشد .

مدیران مختلفی میتوانند جریان کار صندوق را رصد کنند

آمار های حسابداری مختلقی را به شما میدهد

با اتصال به درگاه های پرداخت مستقیم یا غیرمستقیم به صورت هوشمند میتواند اسناد مالی را تولید کند و تاییده پرداخت را از بانک دریافت کند

مدیر میتواند انواع ماژول های درگاه پرداخت را برای صندوق خود در نظر بگیرد و هر مشتری میتواند چندین حساب یا چندین حق عضویت را فقط با یک حساب کاربری یا یک رمز عبور داشته باشد و در موعد پرداخت ها حق عضویت های مختلف را پرداخت کند.

این نرم افزار برای اولین بار در سال 1393 رونمایی شد و اولین مشتری آن صندوق صدر بود سپس با اضافه شدن مشتری ها و درخواست های مختلف توانسیتم گامی بلند تر از یک نرم افزار صندوق قرض الحسنه برداریم هدف ما سرویس دهی سریع و شفاف سازی برای مدیران صندوق های قرض الحسنه میباشد ، هنگامی که شما در سفر هستید و به صورت خودکار بدهکاری های مشتریان تسویه میشود دردسرهای مدیریتی شما بسیار کمتر خواهد شد . هنگامی که بلافاصله بعد از پرداخت اینترنتی انواع بدهکاری های یک حساب تسویه میشود هر مشتری از شفافیت و خدمت رسانی اینترنتی لذت میبرد و هم مدیر میتواند صندوق خود را با کیفیت و پشتیبانی قوی تری مدیریت کند.