نرم افزار صندوق قرض الحسنه تحت وب

 نرم افزار صندوق قرض الحسنه گندم از نوع نرم افزارهایی است که در هر مرورگری قابل اجراست و به نام های تحت وب ، مبتی بر وب ، اینترنتی ، web based معرفی میشود.
 
 
نرم افزار تحت وب صندوق قرض الحسنه گندم اولین نرم افزار 100% تحت وب در ایران است این نرم افزار به این دلیل تحت وب طراحی شده است که محدودیت های دسترسی را حذف کند و به طور سیار با همه سیستم های قابل اتصال به اینترنت قابل استفاده باشد.
ما بعد از بررسی نیازهای بازار و مشتریان و کسب تحلیلی دقیق از فرایند های حاکم بر صندوق های قرض الحسنه تصمیم گرفتیم ساختار این نرم افزار تحت وب را با رویکردی جدید و منحصر به فرد طراحی کنیم ، از این رو سعی کردیم استفاده آن را برای همه علاقه مندان میسر کنیم تا به مدت 30 روز از نسخه اصلی به صورت رایگان استفاده کنید و بعد از کسب رضایت و با اطمینان خاطر اقدام به خرید آن کنید.
عملکرد این نرم افزار به این صورت است که مدیر صندوق با دریافت نام کاربری و رمز عبور به صورت پیامک در مرحله راه اندازی اولیه ، میتواند وارد نرم افزار شود و تنظیم نرم افزار را طبق مراحل زیر برای یک بار اعمال کند.
   1. تعریف بانک : ابتدا بانک طرف حساب خود را تعریف کنید مثلا بانک صادرات
   2. درگاه یا واسط پرداخت را به بانک ایجاد شده متصل کنید
   3. گروه مشتری را ایجاد کنید ، این گروه بندی به شما کمک میکند تا انواع مختلفی از حساب ها را تعریف کنید
   4. تعریف مشتری ، همه مشتریان صندوق قرض الحسنه باید یک بار تعریف شوند
   5. افتتاح حساب ، هر مشتری میتواند یک یا بیشتر چندین حساب داشته باشد که برای هر حساب میتواند بر اساس گروه مشتری شرایط مختلفی از حق عضویت و محدودیت های دریافت وام در نظر گرفت
سه مرحله اول را برای یکبار مدیر باید انجام دهد و دو مرحله آخر برای همه مشتری ها برای یک بار تکرار میشود ، بعد از اینکه مشتری تعریف شد با در نظر گرفتن نام کاربری و رمز عبور مستقل ، پنل کاربری را برای مشتریان خود ایجاد میکنید و آنها هم میتوانند وارد نرم افزار صندوق شوند و اقدام به پرداخت و مشاهده گزارشات کنند.
 
این نرم افزار برگفته از تجربیات فنی و مهندسی متخصصان برنامه نویسی تولید و طراحی شده است لذا در طراحی آن انواع رسیک های قابل تهدید را بر طرف کنیم تا مشکلی برای امنیت اطلاعات مالی شما رخ ندهد از جمله این ریسک ها امنیت ، کنترل افزونگی دیتابیس ، قابلیت توسعه و همیشه آنلاین بودن است .
 
ساختار نرم افزار برگرفته از به روزترین فریم ورک ها و زبان PHP برنامه نویسی است که به صورت اختصاصی طراحی شده است و روی سرور امن لینوکس اجرا میشود ، شما میتوانید این نرم افزار را کنار هر وب سایتی که با هر زبان برنامه نویسی دیگری اجرا کنید .دیتابیس از نرم افزار Mysql استفاده میکند و سرعت و کارایی بالا در سطح کلان از ویژگی این دیتابیس است.سرورهای ما از آپ تایم بالایی برخوردار هستند که در داخل ایران میزبانی میشوند.
 
این نرم افزار به طور کامل در وب سایت www.gandom.click شرح داده شده است پیشنهاد میکنیم که بخش های مختلف وب سایت گندم را بررسی کنید.
همچنین به منظور اطلاع رسانی از آپدیت ها و تخفیف ها و آموزش ها حتما در کانال تلگرامی ما عضو شوید.
آموزش های ویدئویی روش های استفاده را در آپارات آپلود شده است ، جهت شناخت بیشتر حتما ویدئوهای آموزشی را ملاحظه فرمایید.