نرم افزار صندوق قرض الحسنه گندم با معماری SAAS

قابلیت جدید در نرم افزار قرض الحسنه گندم با قابلیت راه اندازی آنی صندوق شما در کمتر از 1 دقیقه
این ویژگی در بین همه نرم افزارهای قرض الحسنه برای اولین بار در نرم افزار گندم راه اندازی و اجرا شده است ، در این سیستم که به صورت یک سیستم کاملا مستقل فعالیت میکند دیتابیس هر کاربر مجزا ساخته میشود و همه مشتریان از یک نرم افزار مرکزی استفاده میکنند ، بهره گیری از نرم افزار مرکزی قابلیت ها و کارایی هایی زیادی دارد و به اختصار به SAAS سرویس شناخته می شود.

SAAS

این سرویس ویژگی مهمی که دارد یکپارچگی را حفظ میکند و همه کاربر ها و صندوق های قرض الحسنه از آخرین و به روزترین نسخه نرم افزاری بدون نیاز به نصب روی سرور و کامپیوتر استفاده میکنند ، فرضا یک گزارش جدید به سامانه اضافه شود لازم نیست مشتری ها ماژول آن گزارش را روی نرم افزار خود نصب کنند .
از دیگر مزیت های نرم افزار قرض الحسنه بر پایه SAAS پایین آمدن هزینه های جانبی و پشتیبانی است ، هزینه های خرید هاست و دامنه ، پشتیبانی و آموزش و سرویس های امنیتی و فایروال ها در بین همه مشتریان تقسیم میشود و هر مشتری مبلغ کمی را بابت حق اشتراک برای هر عضو پرداخت میکند.
در این سیستم با ورود به بخش راه اندازی صندوق قرض الحسنه میتواند در کمتر از 1 دقیقه از آخرین نسخه نرم افزار گندم را سفارش دهید و اطلاعات ورود را با استفاده از پیامک دریافت نمایید و تا یک ماه به صورت رایگان از این نرم افزار متفاوت استفاده رایگان داشته باشید.