نرم افزار کاملا تحت وب

این نرم افزار با زبان برنامه نویسی PHP نوشته شده است و با سایر نرم افزارهایی که تحت ویندوز اجرا میشود و دسترسی از طریق اینترنت با کامپیوتر سرور میدهد تفاوت دارد. 

معمولا تحت وب بودن کامل به معنی یک اینترنت بانک یکپارچه است که هر مشتری با داشتن یک رمز عبور و نام کاربری میتواند وارد پنل مدیریتی خود شود و اقدام به پرداخت ، ثبت درخواست و پیگیری های مربوطه  این معنی تحت وب بودن کامل است روشی که متاسفانه در تحت وب بودن در اکثر نرم افزار های مالی از جمله نرم افزارهای صندوق قرض الحسنه به عنوان تحت وب به کار برده میشود در اصل یک شعار و تبلیغ نیست چرا که آنها تنها یک نرم افزار است که روی یک کامپیوتر نصب میشود نه روی یک سرور اینترنتی و سپس آن کامپیوتر نیاز به دریافت IP استاتیک دارد و کلیه اطلاعات پایگاه داده روی هم کامپیوتر مانند لپ تاپ قرار دارد و دسترسی های محدودی بین سیستمی را به مشتریان میدهد . به طور همه بانک های ایران بخشی به عنوان اینترنت بانک دارند که کلیه عملیات روی سرور های آنها صورت میپذیرد و یک مشتری به طور کامل میتواند با همه بخش ها از قبیل مدیریت چک ، حساب ، موجودی ، پرداخت اقساط و ... دسترسی و استفاده کنند .
نرم افزار صندوق قرض الحسنه گندم از نوع یک نرم افزار 100  درصد تحت وب و اینترنتی است که با وجود چالش ها در بستر اینترنت همه عملیات با امنیت و کارایی بسیار بالا اجرا میشود    مطالبی که به شما پیشنهاد میشود
    عضویت در خبرنامه
    صرفا جهت اطلاع رسانی و مقالات جدید