نمونه کارهای طراحی سایت
نرم افزار CRM توزیع شده

نرم افزار CRM توزیع شده

نرم افزار CRM توزیع شده یک راه حل سازمانی حرفه ای

نرم افزار CRM توزیع شده عنوانی است که برای نرم افزار CRM تحت وب شرکت سپهر گستر فرتاک پارس انتخاب کرده ایم ، هدف از این نام گذاری تعریفی از ساختار این نرم افزار در عنوان آن است ، این نرم افزار کارایی خاصی دارد و میتواند به صورت همزمان و یکپارچه با همه اپراتور ها ارتباط داشته باشد ، عملکرد روزانه را به صورت سراسری کنترل میکند و گزارش های پویایی از سازمان یا شرکت به مدیران میدهد.
این برنامه روی سرور نصب میشود و راه اندازی آن مانند راه اندازی یک وب سایت است ، با داشتن پرت های تعریف شده مختلف میتواند به تماس های ورودی ، خروجی و در حال مکالمه ارتباط داشته باشد ، یعنی وقتی که اپراتوری از اپراتورهای شما در حال مکالمه با یک مشتری است ، وضعیت اپراتور دیده میشود و مشخص میشود در حال مکالمه با چه شماره ای است !

crm


هدف ما از تولید این نرم افزار تمرکز به بستر تحت وب بوده است ، تحت وب منظور نرم افزاری است که بدون نیاز به نصب روی کامپیوتر کاربران یا اپراتورها یا مدیر اجرا میشود این نرم افزار برگرفته از تکنولوژی منحصر به فردی است که با ابزارهای توسعه به خوبی و با تحلیل بالا پیاده و اجرا شده است.

مزیت های نرم افزار تحت وب بر هیچ کس پوشیده نیست و ابزارها و روش های هوشمند آن در این سیستم بسیار پیچیده تر از نمونه های ویندوز است

 

CRM
دیدگاه مخاطبان

اولین دیدگاه را شما ثبت کنید !
مطالب مرتبط

عضویت در خبرنامه

صرفا جهت اطلاع رسانی و مقالات جدید