وردپرس یا CMS اختصاصی لاراول ؟

به جرات میتوان گفت که وبینه یکی از پیشرو ترین شرکت های تولید کننده CMS اختصاصی در ایران است . ما اولین CMS خود را در سال 94 برای وب سایت وبینه طراحی کردیم و این سیستم ابتدا برای رفع نیازهای داخلی خودمان طراحی و تولید شد و با گذشت زمان و اضافه شدن بخش های متنوع و تکامل روش های توسعه امروزه میزبان دهها وب سایت ایرانی از نوع شرکتی و فروشگاهی و ... است.
وردپرس اساسا تنها یک CMS است که چارچوب خود را دارد و هر طراحی بر اساس سطح دانش و برداشتی که از آن دارد طراحی سایت های خود را روی ان انجام میدهد و با توجه به اینکه کاملا متن باز است سایر طراحان هم نمی توانند سایتی را که طراحی دیگری آن را انجام داده است را تکمیل کند اما CMS اختصاصی مانند یک نرم افزار معتبر حسابداری یا انبارداری است که یک شرکت آن را طراحی و پشتیانی میکند و اگر بخواهیم وردپرس را مجسم کنیم مانند مربعی با چهار گوشه است ! یعنی شما طبق وردپرس بر اساس محدودیت هایی که دارد میتوانید از این سیستم استفاده کنید که معمولا وب سایت هایی که در سمت سرور نیاز به بخش های اختصاصی دارند وردپرس جواب گوی آن نیست و بهترین کار استفاده از روش های اختصاصی بر پایه فریم ورک های مشهور است .  CMS اختصاصی وبینه بر پایه PHP و فریم ورک Laravel  به صورت کاملا اختصاصی و تخصصی با گذشت چند سال از عمر آن امروزه میتواند در زمینه های وب سایت های معرفی یا تبلیغاتی ، فروشگاهی و خدماتی قابل استفاده است.
با کمی دقت در انتخاب یک CMS اختصاصی باید به این توجه کرد که معماری که تولید کننده در اجرای آن به کار گرفته است آیا برپایه سیستم کنترل نسخه طراحی شده است ؟ این ویژگی در همه نرم افزارهای مهندسی شده دنیا استفاده میشود و با ارائه نسخه های جدید میتوان نسخه های قدیمی را به آخرین نسخه آپگرید کرد و به طور کلی اصلی ترین دلیل ضعف سیستم های مدیریت محتوای اختصاصی نداشتن سیستم کنترل نسخه است که CMS اختصاصی وبینه به طور کامل بر اساس ورژن کنترلر طراحی شده است.
 

    طراحی سایت    مطالبی که به شما پیشنهاد میشود
    عضویت در خبرنامه
    صرفا جهت اطلاع رسانی و مقالات جدید