چرا سیستم فروشگاه اینترنتی وبینه با سایر فروشگاه سازها متفاوت است

در دنیای امروز که به سرعت نور در حال تغییر و رقابت است این امر بدیهی است که سایت های فروشگاهی نیز با سیستم های مدیریتی رایگانی همراه باشند که کارآنها را به سرعت راه اندازی کند ، استفاده از فروشگاه سازها شما را در شروع بهتر بسیار یاری میدهد اما انتخاب بهترین سخت است .
برای نمونه میتوان آمار و ارقامی از بهترین فروشگاه سازی های سال بدست آورد و با دانلود رایگان آن توسعه را شروع کرد اما ما می خواهیم شما را با سیستمی آشنا کنیم که با فریم ورک محبوب لاراول برنامه نویسی شده است و دوم همه نیازهایی را که شما به عنوان صاحب کسب و کار دارید را پاسخ میدهد
ویژگی های فروشگاهی وبینه
انبار و صفحه محصول مجزا در بخش مدیریت
این نرم افزار تحت وب که در زمینه فروش و معرفی کالاهای شما میتواند فعالیت کند به طور کلی از ساختاری خاص بهره میبرد به صورتی که بخش انبار از بخش صفحات به صورت مجزا است ، یعنی میتوانید سیستم انبارداری را به صورت حرفه ای مدیریت کنید در صورت عدم نیاز به این ویژگی روی سیستم پایه انبار داری قراردارد که قابلیت مدیریت زیرمحصول ها را داراست ، میتوانید رنگ – سایز – قیمت خرید – قیمت مصرف کننده – قیمت همکار – برند - وزن و... را برای کالاهای خود در نظر بگیرد. لازم به ذکر است که سیستم به صورت یکپارچه عمل میکند و محصولاتی که در رنگ ها و برند های مختلفی قراردارند در فیلتر محصولات سایت قابل استفاده میباشد.

ادامه دارد.