چند نکته خودمانی درباره طراحی سایت با لاراول

توسعه سایت با استفاده از لاراول

خوشبختانه  لاراول در ایران طرفداران زیادی دارد و روزانه افزایش پیدا میکند ، اما خیلی از کسانی که میخواهند سایت خود را با لاراول طراحی کنند باید به چند نکته توجه کنند
1-    لاراول اساسا ابزاری برای طراحی سایت نیست و نباید توقعی که از وردپرس دارید را از لاراول داشته باشید . چرا که لاراول در واقع یک فریم ورک است که میتوانید CMS دلخواه خود را روی آن پیاده سازی و توسعه دهید که این موضوع کار دشواری است . و وارد یک پروسه پیچیده در طراحی ، و تحقیق و توسعه می شوید . وبینه طی پیاده سازی پروژه های مختلف لاراولی توانسته است CMS اختصاصی برای سایت های لاراولی طراحی کند . که با استفاده از vuejs  رابط کاربری بسیار ساده و کاربردی شده همچنین به خوبی چند زبانه بودن را پشتیبانی میکند.
2-    لاراول را برای سایت هایی استفاده می کنیم که وردپرس را به دلیل برخی دلایل فنی انتخاب نمی کنیم ، برخی از این دلایل شامل پیچیده بودن و شاید سخت بودن توسعه هسته است . نمی گویم که توسعه وردپرس امکان پذیر نیست اما هر ابزاری را برای کار ساخته اند . با لاراول هر چیز را که تصور کنید میشود اجرا کرد حتی سلیقه برنامه نویس در معماری نرم افزار هم اهمیت ندارد یعنی دست برنامه نویسان برای توسعه بسیار باز است.
3-    CMS های زیادی با لاراول نوشته شده اند که برخی از آنها به صورت متن باز ارائه میشوند . پیشنهاد من این است که استفاده از آنها ممکن است مشکلاتی را به وجود آورد . اول از همه نداشتن اشراف کامل بر ساختار CMS متن باز است که بارها تجربه ثابت کرده که استفاده از CMS  های متن باز را با اطمینان کامل به عنوان یک سیستم زیرساختی استفاده نکنید.
4-    استفاده از CMS سپهر گستر بسیار ساده است و تیم توسعه دهنده آن طی سالهای اخیر ساختار فنی آن را توسعه داده و روز به روز بر ماژول های آن اضافه شده و قابلیت استفاده در انواع پروژه های بزرگ را نیز دارد
متن..


    علی |فروردین 01، 1398
    با سلام ، آیا لاراول را میتوان برای تولید سامانه های کلان دولتی هم استفاده کرد ؟


    مطالبی که به شما پیشنهاد میشود
    عضویت در خبرنامه
    صرفا جهت اطلاع رسانی و مقالات جدید