cms اختصاصی

گاهی اوقات پیش میاد مشکلی داری که با مراجعه به متخصص آن مشکل خیلی سریع و ساده حل میشه و این خودش در زمانی که شما تصمیم داشتی وارد این موضوع بشی برات سوال بوده که اگر من روزی دچار مشکلاتی شدم کسی است که بتونه کمکم کنه ؟! دنیاینرم افزارهای تحت وب یا CMS های همین است .

حضور داشتن در فضای اینترنت و بهره برداری از مزیت های آن می طلبند که بسیار با دقت بیشتری زیرساخت های خود را انتخاب کنید . وبینه با ارائه CMS اختصاصی خود این کار را انجام داده است او به این فکر کرده است که CMS های رایگان موجود در بازار پشتیبانی 100 درصد کارآمدی ندارد و یا اینکه هر کسی نمی تواند هسته آن را به شکلی که شما میخواهید طراحی و تغییر دهد اما در CMS اختصاصی این موضوع کاملا حل میشود و کسب و کار شما در یک محیط امن پیاده سازی میشود.
استفاده از فریم ورک ها در طراحی سایت مانند لاراول کیفیت این نوع CMS های اختصاصی را بسیار بالا می برد و چالش های امنیتی را از بین میبرد  و آپشن هایی را در کنار طراحی خود دارد که به نوعی در سایر CMS ها وجود ندارد به طور پیش فرض زیرساخت های ارتباط با کاربران حل شده است .

این نرم افزار به طور دائم در حال توسعه است و در حال حاضر قابلیت استفاده در انواع سایت های مختلف را دارد

جهت دریافت ویژگی ها و جزوئیات به صفحه کاتالوک مراجه نمایید و فایل PDF کاتالوگ سیستم تولید محتوا سپهر گستر را دانلود نمایید
 
    مطالبی که به شما پیشنهاد میشود
    عضویت در خبرنامه
    صرفا جهت اطلاع رسانی و مقالات جدید