retouch وب سایت با تکنیک طراحی جدید

تغییر و تحول در سایت به منظور بهبود وضع گرافیک و ویژگی های پویا ، را retouch  یا redesign یا باز طراحی می گویند، عدم رضایت شما از طراحی وب سایت انجام شده شما را به فکر طراحی مجدد می اندازد.

هنگامی که کاربران و بیننده ها با ظاهر بد و غیر قابل پسند و عدم رضایت از کارکرد وب سایت روبرو میشود قطعا روی نرخ فروش تاثیر خواهد گذاشت ، مشتریان جدید جهت شناخت بهتر شرکت ، وب سایت را در موتورهای جستجو serach  میکنند تا با دیدن نمونه کارها و طرز فکر در طراحی و محتوا در مورد شما تصمیم گیری کنند .

طراحی صفحه اول سایت قطعا نسبت به طراحی صفحات بعدی از جایگاه خاصی برخوردار است ، اولین صفحه ای است که کاربر با وارد شدن آن میتواند فهرست جدیدترین محصولات و خدمات شما را ببیند و احتمال تبدیل شدن بیننده به مشتری را بالا میبرد.

باز طراحی سایت

قطع به یقین وجود ظرافت در صفحه اول موجب جذب بیننده و تاثیر و با دریافت تاثیر مثبت و رضایت حس اطمینان آن بالاتر خواهد رفت .

اگر سایت شما چند سال گذشته طراحی شده و دارای مشکلاتی است یا از تکنولوژی و سبک جدید بی بهره مانده است با سایت ساز اختصاصی  2016 ما آشنا شوید.

وجود تفاوت قابل توجه نسبت به نسخه های رایگان و غیرتجاری و بهره گیری از خلاقیت و سهولت در کار با بخش مدیریت و کاربری شما را در توسعه کسب و کار و مدیریت  کمک خواهد کرد.

رابط کاربری و گرافیکی باید کم حجم باشد یکی از اصلی ترین ویژگی هایی که بعد از باز طراحی شاهد آن خواهید بود.

منظور این است که در هنگام بالا آمدن با کندی سرعت روبرو نباشد ، اگر سایت شما در هنگام بالا آمدن به کندی اجرا میشود به چند دلیل بستگی دارد مورد اول مربوط با بخش سمت سرور و سمت کاربر که در هر دو مورد برنامه نویسی و ساختار سایت دخیل است .

بعد از باز طراحی قابلیت های بهینه ای را به هسته نرم افزاری اضافه می کنیم با حذف ماژول های غیر کاربردی و استفاده از مدل برنامه نویسی شی گرایی و 3 لایه یا MVC قابلیت های سایت ساز را افزایش داده ام .

تغییر CMS  سایت میتواند به SEO  آسیب وارد کند ، اما با حفظ  ساختار URL ها میتوانیم این تضمین را بدهیم که وب سایت خود را از سایت سازهای رایگان مانند وردپرس یا جوملا به یک CMS  اختصاصی و کارآمد تجاری تغییر دهید.

اگر چنانچه از بخشی از قسمت های سایت خود راضی نیستید میتوانید با ارائه گزارش رفع نقص با وبینه مشکلات بدون تغییر کل سایت حل کنیم.

طرح مورد علاقه خود را به ما نمایش دهید تیم طراحی و برنامه نویسی تحت وب وبینه میتواند مطابق سلیقه و ترکیب رنگ مورد نظر خروجی مورد علاقه شما را تحویل دهد.

امروزه گوگل نسبت به یک سری قابلت ها سایت ها را با هم مقایسه می کند و بهترین مورد را در نتایج بالاتر قرار میدهد ، اگر رابط کاربری یا پوسته واکنش گرا باشد نسبت به سایت های قدیمی و تطبیقی از اهمیت بیشتری برخوردارند یا اگر دامنه روی SSL سوار شده باشد به دلیل وجود امنیت بیشتر ترجیحا در نتایج بالاتر دیده میشود .