SEO وب سایت

SEO دانشی برای ایجاد رقابتی سالم است ، اگر کسی ادعا کند که میتواند یک سایت را در صفحه اول قرار دهد باید از او بپرسید که در زمینه کاری آن وب سایت چند رقیب وجود دارد ، بدیهی است که وجود رقبا رسیدن به موفقیت را سخت تر می کند.

بهینه سازی در گوگل
بهینه سازی اصولی در گوگل

 

برای قرار گرفتن در صفحه اول گوگل کاری که از سئو کار توقع دارید این است که سایت شما را بهینه سازی کند ، یعنی با رفع مشکلات و با تغییر روش های قبلی به یک روش منسجم از نظر موتور جستجو محبوب و پسندیده شود .

seo نیاز به هیچ ترفندی ندارد ، تنها تجربه و داشتن هوش کافی برای تجزیه تحلیل نیازهای گوگل دارد ، هنگامی که با روش های seo داخلی و seo خارجی سعی بر بهبود کیفیت وب سایت می کنیم حق استفاده از هیچ ترفندی را نداریم ، ما تلاش می کنیم قدرت و کیفیت محتوا و دامنه شما را با روش های صحیح  گسترش دهیم تا نتیجه این خدمت را در کسب و کار خود لمس کنید.

اگر تصمیم دارید سایت خود را بهینه سازی کنید باید در انتخاب آن شرکت بسیار دقت کنید ، وجود بازاری کاذب در این زمینه و نداشتن تخصص کافی نه تنها موجب بهبود وضع فعلی نمی شود بلکه موجب بدتر شدن و حتی اسپم شدن و به طور کلی خارج شدن از نتایج جستجو میشوید .

هزینه سئو سایت نسبت به نوع وب سایت ، حجم محتویات متنی ، نرخ رقابت در حوزه کاری ، سیستم مدیریت محتوا و کیفیت محتوای سایت است ، اگر در هر مورد کمی موفق بوده باشید احتمال پیروزی بسیار بیشتر میشود.

نرخ پرش را در طراحی وب سایت شما کاهش میدهیم ، اگر وب سایت شما طراحی جذابی داشته باشد و کاربران بتوانند وقت بیشتری را در آن صرف کنند روی بهبود رتبه SEO وب سایت شما تاثیر مستقمی خواهد داشت. اصل کار در کاهش نرخ پرش باید به صورتی باشد که مخاطب با ورود به وب سایت تمایلی به بستن آن نداشته باشد و با بررسی هرچه بیشتر مطالب و دیدن سایر صفحات زمان بیشتری را در سایت شما سپری کند ، طبیعی است که طراحی گرافیکی و منظم بودن ساختار وب سایت تاثیر زیادی در بهتر خواندن و بهتر دیده شدن مطالب را برای بازدید کننده دارد. 

اگر از قالب های رایگان استفاده نکرده باشید موفق هستید ! این یک شعار نیست بهینه بودن و سبک بودن طراحی بسیار مهم است ، اگر از سبک طراحی اختصاصی استفاده کرده باشید میتوانید استانداردها را به صورت حرفه ای اجرا کنید.

استفاده از CMS اختصاصی وبینه میتواند راهکارهای خوبی در خصوص بالاتر رفتن رتبه seo به شما از نظر ساختار فنی وب سایت بدهد

برای اینکه وب سایت خود را سئو کنید دائما مقالات و یا سمینارهایی که در این حوزه برگزار میشود را دنبال کنید و دانش جدید را با رعایت تولید محتوای seo شده در وب سایت خود منتشر کنید.

    seo وب سایت با روشی اصولیبهینه سازی ساختاری وب سایت    مطالبی که به شما پیشنهاد میشود
    عضویت در خبرنامه
    صرفا جهت اطلاع رسانی و مقالات جدید