آیا امنیت نرم افزار قرض الحسنه قابل اعتماد است

صندوق قرض الحسنه نوعی پس انداز مالی بین دوستان ، همکاران و اقوام است که با تعیین شرایط اقدام به جمع آوری مبلغ از اعضا می کنند . این نوع فعالیت به عنوان فعالیت غیر بانکی دیده میشود و صندوق ها مبلغ دریافتی را بابت حق عضویت دریافت میکنند ، اعضا صندوق به صورت ماهیانه حق عضویت خود را به حساب صندوق واریز میکنند و مدیر صندوق هم با تایید مبالغ پرداخت شده بدهکاری اعضا را تسویه میکند یا رد میکند. اگر تعداد افراد و یا تراکنش های مالی در یک صندوق قرض الحسنه زیاد باشد برای مدیریت کار سختر میشود.

فرض کنید هر یک از اعضا با رمز ورود و نام کاربری متعلق به خود بتوانند وارد سامانه تحت وب شوند و پرداخت ها را انجام یا ثبت کنند یا درخواست وام را با توجه به شرایط تعیین شده درخواست کنند یا وضعیت وام ها یا صورت حساب خود را با جزئیات بالا در هر زمان ببینند. این کار با نرم افزار صندوق قرض الحسنه گندم فراهم میشود. این نرم افزار با معماری تحت وب تولید و توسعه پیدا کرده است و میتوانید با پرداخت هزینه ای مقرون به صرفه از این سامانه را استفاده کنید.

امنیت نرم افزار قرض الحسنه

امنیت در نرم افزار قرض الحسنه بالاست و شرکت تولید کننده تعهد بر حفظ و حراست از اطلاعات کاربران را دارد ، نکته ای که در این نرم افزار وجود دارد هیچ پولی در آن رد و بدل نمیشود حتی اگر درگاه پرداخت اینترنتی استفاده کنید ،این سیستم تنها مسئولیت اتصال به شبکه بانکی را دارد و همه رد وبدل های مالی در بانک انجام میشود ، تنها رسید پرداخت در پایگاه داده سامانه تحت وب ذخیره می گردد.

ما در طراحی این نرم افزار روش های مختلف نفوذ را مسدود کرده ایم

روش های هک مانند Xss , Sql injection , Brute Force ,..

مزیت سامانه قرض الحسنه با نرم افزاری که روی سیستم شما نصب میشود در چند تفاوت اصلی قابل مقایسه است

 1. دسترسی در هر زمان و مکان
 2. پردازش اطلاعات روی سرور و نداشتن محدودیت بر اساس منابع سخت افزاری (کامپیوتر شخصی - موبایل - تبلت )
 3. دائما در حال تغییر و توسعه بدون نیاز به دانلود و نصب برنامه های مختلف
 4. امن در مقابل سرقت اطلاعات و بدون نیاز به قفل های سخت افزاری
 5. قابل استفاده برای همه اعضا صندوق  مطالبی که به شما پیشنهاد میشود
  عضویت در خبرنامه
  صرفا جهت اطلاع رسانی و مقالات جدید