ارتباط با مشتریان در نرم افزار قرض الحسنه گندم

ارتباط با مشتریانی که به صورت دائم با صندوق قرض الحسنه شما تعامل دارند خیلی مهم است مخصوصا وقتی که لازم است همه از تبادلات و بدهکاری یا بستانکاری خود اطلاعات کافی داشته باشند ، ما با تولید نرم افزار صندوق قرض الحسنه گندم این محدودیت را برطرف کردیم و مشتریان شما همیشه با شما در ارتباط هستند.

ارتباط با شما بر افزایش رونق صندوق تاثیر گذار است و میتواند حجم مالی را افزایش دهد ، استفاده از خدمات بانکداری یا صندوق داری اینترنتی بر کسی پوشیده نیست و ساعت ها زمان را برای شما صرفه جویی میکند ، انتقال وجه از درگاه های اینترنتی با رعایت اصول امنیتی بسیار ساده و سریع است ، نرم افزار قرض الحسنه گندم با روش های مختلفی میتواند چرخه پرداخت را اجرایی کند ، شما میتوانید از درگاه های اینترنتی بانکی مختلف استفاده کنید و به صورت آنی پیامک تایید پرداخت را دریافت کنید . مدیریت هم میتواند از روند کار به صورت کاملا شفاف مطلع باشد ، مدیریت قادر است بعد از هر پرداخت پیامک مبلغ ثبت شده را از طریق پیامک دریافت کند و همچنین با وارد شدن به مدیریت نرم افزار تحت وب همه جزئیات پرداخت مشاهده کند.

 

این سیستم بزرگترین قابلیتی که دارد در دسترس بودن و ساده بودن کار آن برای مشتری های شماست.

معماری نرم افزاری قدرتمندی دارد و روز به روز بر ویژگی های آن افزوده و بهبود یافته تر میشود و بر این باور داریم که پرطرفدارترین نرم افزار قرض الحسنه در ایران باشیم.

دقت بالای این برنامه این اطمینان خاطر را به شما خواهد داد که با خیال آسوده اطلاعات را به صورت اینترنتی ذخیره کنید و در هر لحظه از شبانه روز به آن دسترسی 24 ساعته داشته باشید .

مشتریان شما در پرداخت وجه خود محدودیتی ندارند و میتوانند بدهکاری خود را در فواصل مختلف زمانی به صورت بخش بخش پرداخت کنند .

نرم افزار با یک کلیک تشخیص میدهد که بدهکاری یک حساب چقدر است و شما میتوانید مبلغ دلخواه را وارد کنید ، این امکان هم وجود دارد که اجازه پرداخت کمتر از مبلغ بدهکاری را به مشتری ندهد.

 
    مطالبی که به شما پیشنهاد میشود
    عضویت در خبرنامه
    صرفا جهت اطلاع رسانی و مقالات جدید