بانکداری اینترنتی با نرم افزار قرض الحسنه گندم

بانکداری اینترنتی

تبلیغات در همه صنایع کاربردی است اما پیشرفت فناوری اطلاعات و توسعه نرم افزار خود نوعی تبلیغات بر محصول تولید شده در این حوزه است . نرم افزار قرض الحسنه گندم اولین نرم افزار کاملا تحت وب ایران در حوزه مالی و بانکی است که تیم توسعه آن آینده روشنی را برای آن درنظر دارند .


بهبود کارایی ها و افزایش عملکرد از ویژگی این سیستم نرم افزار جدید است

 

یکی از مقوله های مهم در نرم افزار سرعت دسترسی به اطلاعات و گزارشات است هنگامی که نرم افزار تحت وب را باز می کنید با حداقل امکانات سخت افزاری پیچیده ترین درخواست ها را طلب کنید در کسری از ثانیه روی سرور اجرا میشود و در صفحه مرورگر شما قابل بررسی و نمایش است بهره گیری از تکنولوژی پردازش ابری و استفاده از سرور های آنلاین 24 ساعته همه محدودیت ها را از بین برده است.

تیم توسعه دهنده نرم افزاری با ایده های متفاوت این نرم افزار را پیاده کرده اند . حسابداری تحت وب را خیلی ساده برای کاربران تعریف میکند . با چند کلیک ساده از درگاه های آنلاین و آفلاین پرداخت را انجام دهید و با چند کلیک بررسی یا لغو را صادر کنید.

 

امنیت تضمین شده به دلیل استفاده از سروری امن در سیستم عامل لینوکس و فایروال های سخت افزاری هسته نرم افزار قرض الحسنه گندم را حفاظت میکنند.

 

 
    مطالبی که به شما پیشنهاد میشود
    عضویت در خبرنامه
    صرفا جهت اطلاع رسانی و مقالات جدید