روش های انتشار گسترده مطالب در طراحی وب سایت

قبل از طراحی وب سایت به این فکر کنید که چگونه می توانید مطالب یا اتفاقات جدید را با سرعت بسیار زیاد برای کاربران خود منتشر کنید ، در این نوشته من تصمیم دارم روش هایی مختلفی که میتواند شما را در انتشار محتوا وب سایت شما سرعت ببخشد را به صورت مختصر و مفید معرفی کنم.
1-    تولید محتوایی غنی از تصاویر ، ویدئو و انواع کلید واژه های مرتبط با موضوع محتوا
2-    نشر و انتشار آن در چندین شبکه اجتماعی پرطرفدار مانند تویتر ، تلگرام ، اینستاگرام
3-    انتشار ویدئو در شبکه های انتشار مانند آپارات و یوتیوب
وب سایت شما پایگاه رسمی شما است ، آن را مرکز کاربران خود قراردهید تا از کانال های مختلف در نهایت به سمت وب سایت شما جذب شوند ، شبکه های اجتماعی که آینده آنها در ایران مبهم است متاسفانه قابل اعتماد نیستند و از طرفی حجم بالای تنوع محتوا کاربران را به صورت دقیق در محتوای شما متمرکز نمیکند و خاصیت شبکه های اجتماعی اطلاع رسانی و اعلام نوتیفیکیشن های مختلفی است که از هر منبعی به سمت شما وارد میشود ، وب سایت خود را از کاتالوگ محصولات ، انواع ویدئو های آموزشی ، اپلیکیشن های اختصاصی به شکلی مفید و حرفه ای پر کنید.


خبرنامه های ایمیلی با استفاده از سرویس های تخصصی مانند mailchimp , mailerlite را در دست اقدام قراردهید این سرویس ها به شما در انتشار خبرنامه ایمیلی خیلی کمک میکند حتی در برخی از این سرویس ها کلیه اطلاعات ثبت شده به صورت مستقل ثبت میشود و به صورت جداگانه میتوانید با ابزارهای که درون آنها وجود دارد به روش های مختلف اقدام به ارسال ایمیلی بدون اسپم به هزاران طرفردار خود ایمیل ارسال کنید این سرویس ها تا حدود 1000 کاربر را به صورت ماهانه رایگان ارسال میکند و بیشتر از این نیاز به پرداخت هزینه است که البته خیلی هم گران نیست.

یکی از مزیت های خبرنامه ایملی میتوان به این اشاره کرد که هر نوع مخاطبی را در بر میگیرد مثلا ایمیل شرکت ها ، سازمان ها و.. که شاید هیچ شبکه یا صفحه اجتماعی نداشته باشند یا اگر هم باشد بسیار ضعیت یا غیرفعال هستند.  هنوز هم که هنوز است ایمیل کارایی خود را دارد ..

ابزارهای طراحی وب سایت مانند CMS های طراحی شده با لاراول مانند روشنا شرکت وبینه به خوبی از mailchimp پشتیبانی میکند و کاربران بعد از عضویت در آن از طریق API  به سرویس اصلی متصل میشود و این عملیات به صورت خودکار بدون نیاز به تنظیمات و مشکلات متعدد انجام می پذیرد.


    مطالبی که به شما پیشنهاد میشود