سیستم مدیریت محتوا فارسی

cms فارسی

وجود سیستم مدیریت محتوا چند منظوره کمک زیادی در مدیریت محتوا و مدیریت راحتر وب سایت دارد، اگر وب سایت دوزبانه یا بین المللی لازم دارید یا اگر تنها روی زبان فارسی فعالیت میکند راه حل های رایگان و تجاری مختلفی وجود دارد از وردپرس گرفته تا استفاده از CMS اختصاصی  اما همیشه بهترین انتخاب برای شما آن است که نیازهایتان را برطرف کند. وردپرس یک CMS رایگان است که طرفداران زیادی دارد و سایت های زیادی با وردپرس راه اندازی شده است اما وردپرس یک cms رایگان است و برای کارهای تجاری معمولا گزینه خوبی نیست .

تکیه بر یک نرم افزار مدیریت محتوا ایرانی که کاملا برنامه نویسی شده و اختصاصی است قطعا اطمینان خاطر بیشتری را به شما در خصوص وب سایت شرکت یا سازمان میدهد . وجود پشتیبانی فنی بر خلاف مدیریت محتوا های رایگان که هیچ پشتیبانی رسمی و گارانتی برای آنها وجود ندارد امنیت و پایداری این سیستم را بسیار بالا برده است.

منطبق با اصول گوگل به منظور افزایش ترافیک و نشر سریع در موتورهای جستجو ، بسیار سبک و سریع تفاوت اصلی وبینه با وردپرس و سایر سیستم های مدیریت محتوا رایگان است.

اصلی ترین دلیلی که سیستم مدیریت محتوا اختصاصی به این دلیل است که برای حرفه تخصصی خود یک چارچوب پایدار و یکپارچه داشته باشیم و زمانی را که باید صرف یادگیری ویژگی های جدید سیستم های مدیریت محتوای فارسی رایگان و آزاد کنیم را صرف افزودن ویژگی های جدید سایت ساز خود کرده ایم ، هسته ای کاملا اختصاصی بدون بهره گیری از CORE نرم افزاری دیگر ما را در توسعه و افزایش توانایی های آن تواناتر کرده است و امروز میتوانیم یک سیستم مدیریت محتوا جامع و کامل فارسی و انگلیسی را بدون هیچ باگ گزارش شده ای توسعه بدهیم.


    مطالبی که به شما پیشنهاد میشود