نرم افزار صندوق قرض الحسنه خانوادگی اندروید

دسترسی به نرم افزار و خدمات آنلاین از طریق موبایل بسیار کاربردی و ضروری است ، نرم افزار قرض الحسنه اندروید به عنوان یک نسخه تحت موبایل و تحت وب قابل استفاده است . لازمه نرم افزار آنلاین تحت موبایل اندروید یا  IOS بر پایه تحت وب بودن است ، یعنی نیاز به سرور و نرم افزار تحت وب دارید . نرم افزاری که بدون هیچ دردسری به صورت شبانه روزی فعال باشد و در هرکجای دنیا بتوان از آن استفاده کرد . ما شما را در پشتیبانی و توسعه خدمات آنلاین یاری میکنیم.

 

 تعداد زیادی از صندوق های قرض الحسنه خانوادگی در سراسر کشور وجود دارد که مهم ترین مشکلی که دارند عدم سهولت در استفاده از نرم افزار برای کاربران عادی و با دانش اندک حسابداری و حسابرسی است . نرم افزار قرض الحسنه تحت وب و تحت موبایل گندم اولین برنامه صندوق تحت وب است که برای همیشه مشکلات مدیریتی را رفع خواهد کرد و شما را با فناوری روز بسیار نزدیک میکند.

شما با خرید این نرم افزار به صورت اشتراک ماهیانه یا سالانه یا به صورت دائم میتوانید از خدمات این برنامه استفاده کنید .کافی است که مشتریان را در سامانه عضو کنید و یا اینکه خودشان عملیات ثبت نام را انجام دهند و بعد با راهنمایی و مشاوره رایگان ما اطلاعات مالی و حساب ها را به نرم افزار جدید انتقال دهید .

سرعت ، امنیت ، سهولت در کاربرد حتی برای کاربران کم تجربه از ویژگی های بارز این نرم افزار حرفه ای میباشد.

 

به وب سایت اصلی نرم افزار صندوق قرض الحسنه گندم مراجعه فرمایید

 
    مطالبی که به شما پیشنهاد میشود
    عضویت در خبرنامه
    صرفا جهت اطلاع رسانی و مقالات جدید