هنگامی که ساختار طراحی سایت بهم بخورد

چیزی که خیلی مهم است این است که طراحی وب سایت باید بر اساس یک تعادل و استانداردی طراحی و ساخته شود و هنگامی که این تعادل بهم بخورد رقابت تعیین کننده است .. فرقی درنمیکند که شما فردی پرتلاش و کوشا هستید و روزانه روی سایت جدید خود کار میکنید و فرقی نمی کند که این سایت تجربه اول شما نیست مهم این است که خشت اول گر نهاد معمار کج تا ثریا میرود دیوار کج... این ضرب المثل در همه جا و همه چیز صدق میکند رعایت تعادل در استفاده از تگ ها H ، رعایت هر آنچه که باید به اندازه باشد تا گوگل سایت شما را به عنوان یک سایت قدرتمند شناسایی کند ، استفاده از ریدایرکت های زیاد ، خطا های ۴۰۴ فراوان اینها همان چیزهایی هستند که میتواند به شدت به تلاش های شما آسیب وارد کند . 

سوالی که همیشه مطرح شده است این است که دلیل این اتفاقات فقط عدم مهارت طراح سایت است یا به سیستم های زیرساختی هم بستگی دارد ؟ باید بگویم به هر دوی آنها ربط دارد اگر شما قرار است از طراحی اختصاصی سایت استفاده کنید باید از صحت عملرد نمونه های موفق قبلی اطمینان حاصل کنید و یا اینکه اگر قرار است از وردپرس برای طراحی سایت استفاده کنید این هم مثل همانطور.. از همه مهم تر تجربه ای است که طراح دارد ، فریلنسرهای که بدون رعایت هیچ ساختاری طراحی مکنند را بشناسید.. اگر توانایی شناخت آنها را ندارید با شرکت های معتبر که اکثر آنها در تهران قرار دارند مشورت کنید از میان شرکت های معتبر هم باید موفق ترین آنها را برگزینید اینکه اسم شخص به شرکت تغییر کند حلال مشکلات قبل از سفارش شما نیست ... در ایران شرکت هایی فعالیت میکنند که به رغم داشتن تجربه طولانی مدت در این بازار همواره نمونه کارهای اخیر آنها با مشکل روبرو میشوند آیا این به شرکت مروبط میشود یا شخصی که در آن شرکت در حال کار کردن روی سفارش شماست ؟ قطعا به همان شخص مربوط است اگر آن شخص قبل از اینکه کار خود را شروع کند از تجربیات موفق سازمان الگو گرفته باشد و بعد پشت میز طراحی بنشیند میتواند کاری بدون عیب و نقص خلق کند در صورتی که در اکثر مواقع این اتفاق به شکل دیگری رخ می دهد.

شکستن ساختار وب سایت

موضوع رعایت تعادل در SEO سایت خیلی ارزشمند و کلیدی است هدف SEO دیجیتال مارکتینگ است همه این کارها قرار است به رونق فروش شما منجر شود پس دانشی است برای رقابت سالم گاهی وقت ها هم غیرسالم چون با صرف هزینه ها میتوان جایگاه های بهتری را بدست آورد قطعا این اتفاق رخ میدهد به طور مثال اگر مقاله ای از یکی از خدمات شما در چند سایت خبرگزاری یا چند سایت پربازدید منتشر شود آن هم با لینک follow باعث بالا رفتن رتبه شما خواهد شد چیزی است که فقط با پرداخت هزینه بدست می آید در صورتی که طراحان الگوریتم گوگل بر این باورند که هنگامی که مقاله ای واقعا مفید باشد در سایت سایت ها درج میشود نه اینکه شخصی با پرداخت هزینه مقاله خود را در سایر سایت ها منتشر کند پس همه چیز منصفانه نیست.

ما در شرکت وبینه یک کار نو انجام داده ایم کاری که شاید خیلی ها از انجام آن عاجر باشند ، البته خیلی هم عجیب و غریب نیست اما همین که یکی از محصولات اصلی شرکت شده است و سایت های زیادی از آن استفاده میکنند باعث  میشود که سازمان ها و شرکت ها به ان نیاز زیادی داشته باشند و آن CMS اختصاصی وبینه است این سیتسم مدیریت محتوا ایرانی به صورت تخصصی و بومی در وبینه تولید شده است این سیستم از روش های مدرن توسعه نرم افزار بهره میبرد و همواره مورد حمایت و نگهداری شرکت تولید کننده آن قرار دارد چیزی که شاید در سایر سیستم های مدیریت محتوای خارجی به خوبی دیده نشود البته در طراحی سایت روی این سیستم مدیریت محتوا از یک فرایند مشخص استفاده میشود تا کیفیت و خروجی بهتری نسبت به وردپرس پدید آید از نظر SEO یا امنیت روی آن سالهاست که کارشده و ویژگی ها و ساختارهای سازمانی را پشتیبانی میکند.

در نهایت انتخاب یک طرح خوب کمی دشوار است آن هم در بازاری که طراحان سایت این حرفه را به عنوان شغل دوم می بینند و با انجام پروژه های کوچک و متوسط گذران زندگی میکنند.

اولین دیدگاه را شما ثبت کنید

مطالب مرتبط

ممکن است این مطالب به شما کمک کند...

 تحلیل رقابت در طراحی سایت
تحلیل رقابت در طراحی سایت

تحلیل رقابت در طراحی سایت از مهم ترین بخش های اغاز به کار هر سایت است که طراحی میشود و باید بر اساس ...

 تفاوت طراحی سایت بازاریابی شبکه ای با فروشگاه اینترنتی
تفاوت طراحی سایت بازاریابی شبکه ای با فروشگاه اینترنتی

تفاوت طراحی سایت بازاریابی شبکه ای با فروشگاه اینترنتی از نظر ساختار فنی و نرم افزاری

 سئو داخلی و خارجی سایت
سئو داخلی و خارجی سایت

سئو داخلی و خارجی سایت چیست و چگونه رتبه یک سایت را از نظر ساختار و صفحات خارجی و داخلی بهبود ببخشیم ...

 5 سوال مهم درباره طراحی سایت وردپرس
5 سوال مهم درباره طراحی سایت وردپرس

5 سوال مهم درباره طراحی سایت با وردپرس که ممکن کسانی که تصمیم دارند سایت خود را با وردپرس طراحی کنند ...

 ساختار وب سایت  در SEO
ساختار وب سایت در SEO

تاثیر ساختار وب سایت در SEO چه اندازه اهمیت دارد و برای داشتن یک سایت بهینه در موتورهای جستجو باید ...

 ضرورت برون سپاری طراحی وب سایت
ضرورت برون سپاری طراحی وب سایت

هنگامی که طراحی وب سایت به گروهی متخصص سپرده میشود همانند بنا کردن کسب و کار بر پایه های استوار است

x
عضویت در کانال تلگرام وبینه

به منظور دریافت تخفیف ها و مقالات سایت در کانال تلگرام ما عضو شوید