چرا هزینه نگهداری CMS های رایگان بالاست

روزانه تعداد زیادی از افرادی که سایت های مختلفی را با CMS های متنوعی مانند وردپرس یا مجنتو دیده میشود که در سطح بالایی در کسب و کار قرار فروش آنلاین قرار دارند اما مشکلاتی در خصوص نگهداری و توسعه دارند که برایشان دردسر ساز شده است .
معمولا مشکلات در سطح هسته این CMS ها به وجود می آید و با به روزرسانی ها به مشکلات مختلفی برخورد میکنند ، استفاده از CMS ها رایگان برای ابتدای کار همه کسب و کارها بد نیست اما نباید نگاه بلند مدت در استفاده از آنها را داشت .

مجنتو و ووکامرنس


به طور مثال مجنتو یکی از فروشگاه سازی های معروف دنیا است این سیستم فروشگاهی که قابلیت های خوبی هم دارد برای توسعه و نگهداری لازم است هزینه های بالایی پرداخته شود تا مطابق استاندارد تعریف شده آن فروشگاه آنلاین شما رشد کند ، نداشتن گارانتی در خصوص کیفیت خدمات این نوع فروشگاه سازها یک معضل بزرگ است .
وبینه با طراحی فروشگاه اختصاصی خود گام بزرگی در این حوزه برداشته است و میزبان دهها وب سایت بزرگ فروشگاهی است ، حتی امکاناتی فراتر از امکانات مجنتو یا ووکامرس را ارائه میکند ، معماری مهندسی در طراحی و توسعه از ویژگی بارز سیستم فروشگاهی اختصاصی است .

به طور مثال مجنتو یکی دیگر از فروشگاه ساز های مشهور در دنیا است که با وجود توسعه دهندگان و آموزش های متنوع در هنگام بروز خطا افراد با سطح تجربه پایین یا متوسط امکان رفع نقص آن را ندارند و از طرفی به دلیل بزرگ بودن ساختار دیتابیسی و نرم افزاری خود به تنهایی عاملی برای دردسرهای بعدی میشود

ضمنا نمونه های رایگان اصلا برای کسب و کارهای جدی توصیه نمیشود


    kkarani
    البته همیشه هم اینطور نیست من چند سالی است که دارم با فروشگاهی که با وردپرس ساخته ام کار میکنم و مشکلی از بابت توسعه و رفع مشکلات آن ندارم
    مدیر سایت
    اگر طراحی اولیه و استفاده از پلاگین های خوب انجام شود میتواند بسیار کاربردی و مفید هم باشد.
    مطالبی که به شما پیشنهاد میشود