نمونه کارهای طراحی سایت
فروشگاه اینترنتی متصل به حسابداری تحت وب

فروشگاه اینترنتی متصل به حسابداری تحت وب

فروشگاه اینترنتی را در کنار حسابداری یکپارچه به صورت یکجا با هم مدیریت کنید و هزینه های نرم افزارهای جانبی حسابداری را کاهش دهید
خرداد 20، 1397

حضور یکپارچه نرم افزار حسابداری در کنار فروشگاه اینترنتی  برای مدیرانی که میخواهند عملیات مالی و حسابداری به صورت یکپارچه در فروشگاه اتفاق بی افتد بسیار کاربردی و کارآمد است .

فروشگاه اینترنتی به همراه حسابداری تحت وب یکپارچه

 

در طراحی فروشگاه اختصاصی وبینه با استفاده از فریم ورک برتر  لاراول PHP و بدون استفاده از CMS های مرسوم و رایگان مجموعه نرم افزار تحت وب یکپارچه ای را طراحی و تولید کرده ایم که دغدغه حسابرسی مدیران فروشگاه های اینترنتی بزرگ و یا متوسط را برطرف میکند.


عدم استفاده از نرم افزار ثانویه در این فروشگاه کارایی و دقت را بسیار بالا برده است و فرایندی که در استاندارد حسابداری فروشگاه ها اتفاق می افتد در این نرم افزار به صورت خودکار  اجرا میشود.

اشخاصی که در فروشگاه عضو میشوند در نرم افزار حسابداری به عنوان طرف حساب دیده میشود و لازم نیست بخش جداگانه ای را برای تعریف طرف حساب ها در نظر بگیرید و واریز های آنلاین مشتری طبق استاندارد سند حسابداری با رعایت اصول بدهکار و بستانکار  به صورت دو طرفه در بخش انبار و موجودی صندوق و طرف حساب به صورت آنی اعمال میشود.


این نرم افزار در کنار سیستم جامع فروشگاهی آنلاین قرار دارد که شامل بخش های زیر نیز می باشد.

فروشگاه اینترنتی اختصاصی
وب سایت اختصاصی 
سیستم مدیریت مشتریان CRM تحت وب
نرم افزار حسابداری تحت وب و یکپارچه با فروشگاه اینترنتی
سیستم بازاریابی تک سطحی 
سیستم بازاریابی شبکه ای


سایر بخش های مدیریتی و خدماتی دیگیری که میتواند یک کسب و کار اینترنتی را به صورت حرفه ای مدیریت کند.
 

حسابداری تحت وب
دیدگاه مخاطبان

اولین دیدگاه را شما ثبت کنید !
مطالب مرتبط

عضویت در خبرنامه

صرفا جهت اطلاع رسانی و مقالات جدید