نرم افزار تیکتینگ تحت وب

سیستم تیکتینگ، نرم افزاری بسیار کاربردی به منظور ارتباط ساده بین کاربران، مشتریان یا همکاران یک سازمان یا شرکت است. این سیستم از مجموعه نرم افزار های شرکت سپهرگستر می باشد که به منظور سهولت در مدیریت ارتباط با مشتری و گزارش گیری طراحی و تولید شده است که در ساخت آن از فریم ورک های مدرن استفاده شده است این نرم افزار میتواند مورد استفاده انواع سازمان ها و شرکت هایی قرار بگیرند که به منظور افزایش تعامل و طبقه بندی مکاتبات مورد استفاده قرار بدهند. این نرم افزار کاملا بومی است و شامل مجموعه نرم افزارهای مدیریت ارتباط با مشتریان و ارتباطات درون سازمانی شرکت سپهرگستر فرتاک پارس می باشد.

این نرم افزار قابلیت ها و سادگی خاصی دارد که میتوان شما را مجذوب کند که نرم افزار تیکتینگ قبلی خود را به این سیستم منتقل کنید و اگر نگران از بین رفتن اطلاعات خود هستید کافی است با واحد فروش و پشتیبانی تماس بگیرد تا شما را در مورد نحوه انتقال بعد از خرید راهنمایی کنند.

ارتباطی ۲ طرفه به صورت سازمانی و به دور از نرم افزارهای پیام رسان و حذف پراکندگی ها در میان روشهای مختلف ارتباط با کاربران (ایمیل - پیامک - تلگرام - واتس اپ و ...) تجمیع اطلاعات به منظور تحلیل و گزارش اطلاعات به مدیران چیزی است که میتوان ان را در این نرم افزار پیدا کرد.

ویژگی ها و جزییاتی که میتواند یک سیستم نرم افزاری مثل تیکتینگ داشته باشند به شرح ذیل است که تنها به موارد مهم آن اشاره شده بخش دیگر بخش رابط کاربری و سهولت استفاده آن در سازمان شما است و ما در طراحی رابط کاربری توجه ویژه داشته ایم.

فیلتر و جستجو پیشرفته بسیار انعطاف پذیر

مدیران و اپراتورها همیشه نیاز به جستجو دارند اگر این بخش به خوبی پیاده سازی شده باشد میتواند سرعت انجام کارها را افزایش دهد در این نرم افزار همه پارامترهایی که میتوانند مورد جستجو قرار بگیرند جهت فیلتر تعبیه شده است برخی از انها شامل

 1. بازه تاریخی
 2. وضعیت تیکت ها (باز - بسته)
 3. دپارتمان
 4. ترتیب نمایش (پیشنهادی - جدیدترین - قدیمی ترین)
 5. کلیدواژه (شماره تیکت - نام کاربری - نام - نام خانوادگی - عنوان تیکت - محتوا تیکت )
 6. وضعیت بایگانی 

در این بخش میتوان هر کدام از بخش های فوق را با سایر بخش ها ترکیب کرد و به جستجو مورد نظر دست یافت ضمن اینکه امکان خروجی گرفتن فایل Excel , PDF وجود دارد.

امنیت اطلاعات و فایل ها

امنیت اطلاعات حتی در ارسال اطلاعات مهم و هویتی در این نرم افزار بسیار بالاست. روش ذخیره سازی فایل ها در این نرم افزار مانند روش آپلود فایل به صورت مرسوم نیست که برای دانلود آن با وارد کردن لینک میتوان فایل را بدون هیچ محدودیتی دانلود کرد. الزامات امنیتی که در سرویس آپلود در نظر گرفته شده است روش Response File  بوده که با استفاده از کد منحصر به فرد فایل در محل ذخیره سازی و با در نظر گرفتن شرط لاگین بودن کاربر و مربوط بودن فایل درخواستی به کاربر لاگین شده کلیه فراخوانی های دانلود فایل پیوستی اجرا و بررسی میشود. با این روش، دیگر با کپی کردن لینک فایل های ضمیمه نمی توان آنها را در دسترس عموم قرار داد. تنها همان کاربری که فایل را آپلود کرده میتواند فایل ضمیمه شده را دانلود و مشاهده نماید.

سهولت در گردش کارها 

میتوان به این نکته اشاره کرد که گروه بندی کارها از بخشهای مهم هر نرم افزار تیکت است به این صورت که همه کارها قرار است طی بررسی توسط اپراتورهایی که مسیول دپارتمان های مختلف هستند انجام شود . در این نرم افزار تحت وب امکان تخصیص دپارتمان به یک یا چند اپراتور وجود دارد

بررسی سریع درخواست های کاربران ویژه

شاید با توجه به نیاز سازمان افرادی از اهمیت بالاتری برخوردار باشند این افراد با ارسال تیکت به دپارتمان مورد نظر درخواست خود را ایجاد میکنند سپس سیستم با بررسی لیست کاربران ویژه به اپراتورهای از قبل تعیین شده میتواند پیامی ارسال کند که این فرد مهم تیکتی را ایجاد کرد.

گروه بندی مشتریان در قالب یک تیم یا شرکت

قطعا سازمان شما با افراد مختلفی از یک شرکت در ارتباط است و همواره با ارسال تیکت های مختلف اپراتورها با کارکنانی که هر کدام حساب کاربری مجزا دارند در ارتباط است اما لازم است که گزارشی از تیکت های یک شرکت را به مدیر نشان دهد.

اتصال برخی کاربران به یکدیگر

هنگامی که برخی از افراد قرار است به صورت مشترک از تیکت همکاران خود مطلع باشند سیستم  اتصال کاربران بسیار کاربردی میشود . به طور مثال با شرکتی کار میکنید که ۲ نفر کارمند دارد هر دوی آنها دسترسی مجزای خود را دارند ، گاهی اوقات لازم است که سوالاتی که کارمند اول میپرسد را کارمند دوم هم ببنید و یا پاسخی روی ان ثبت کند با ویژگی اتصال کاربران به کاربران مختلف میتوان مانیتورینگی بین گفتگو سایر کاربران بین خودشان ایجاد کرد.

قابلیت ایجاد تیکت از طریق پیامک

اگرچه امروزه و در دنیای ارتباطات دسترسی تقریبا همیشگی به اینترنت اتفاقی کاملا عادی است اما همیشه باید احتمالات را نیز در نظر گرفت. تصور کنید کارمند شما درحال انجام ماموریتی است و باید در حین یا پایان کار تیکتی به شرکت ارسال نماید و اخرین وضعیت یا نتیجه کار را به شرکت اعلام کند. در همین زمان بنا به هر دلیلی دسترسی فرد به اینترنت قطع می شود.خب تکلیف چیست؟ ناجی شما در چنین شرایطی پیامک است. با ارسال متن یا عدد ( با توجه به آنچه شما از پیش تعریف کرده اید) به سرشماره ای مشخص توسط کارمندتان می توانید اطلاعات ارسالی آن فرد را به صورت تیکت و در لیست تیکت ها مشاهده نمایید. از مزایای این امکان می توان به عدم پراکندگی اطلاعات ارسالی در چندین بخش مختلف و متمرکز کردن آنها تنها در بخش تیکتینگ، عدم قطع زنجیره ی اطلاعات و ایجاد گسستگی در فرآیند، سهولت در انجام امور محوله، عدم الزام به داشتن تلفن همراه هوشمند، انجام فرآیند حتی توسط کسانی که توانایی و آگاهی لازم در استفاده از اینترنت و تلفن هوشمند را ندارند و ... اشاره کرد.

فهرست امکانات موجود در سیستم تیکتینگ (Supportin)

 

 • اطلاع رسانی تغییر وضعیت تیکت به صاحب تیکت از طریق موبایل و ایمیل
 • کاملا یکپارچه در دفتر کار و مدیریت
 • نمایش فهرست تیکت های اخیر و بهره گیری از تصاویر شماتیک جهت تفکیک تیکت های دیده شده و دیده نشده 
 • امکان بستن تیکت و نمایش تیکت های بسته شده به صورت خط قرمز روی عنوان و بازگشایی مجدد بعد از ارسال مجدد پیرو آن
 • امکان بازگشایی تیکت بسته شده توسط مدیر و کاربر
 • مدیریت نامه های ارسال شده از طرف سایت به همراه مشخصات ارسال کننده 
 • نمایش زمان انتظار پاسخ گویی هر اپراتور به هر تیکت
 • تعریف دپارتمان های مختلف ( فروش، مدیریت، مالی و... ) به صورت نامحدود
 • فیلتر قوی در بخش مدیریت با ویژگی جستجو همزمان بین ارسال کننده – دپارتمان – کلیدواژه – تاریخ ارسال و...
 • ارسال فایل پیوست به صورت asynchronous و نمایش نوار درصد آپلود به صورت چندتایی
 • امنیت بالای فایل های پیوست شده و عدم اجازه دانلود و مشاهده توسط لینک مستقیم برای غیر از ارسال کننده 
 • امکان تخصیص یک گفتگو به اپراتور خاص ، مثلا یک اپراتور همیشه به پاسخ های کاربر تیکت پاسخ دهد . این ویژگی امکان تنظیم تاریخ انقضا نیز هم داراست
 • امکان مدیریت کاربران و مدیران و تعیین سطح دسترسی برای هر مدیر
 • طراحی جدید و کاربرپسند، برخورداری از UI/UX سطح بالا
 • امکان فعال و غیرفعال سازی دپارتمان ها توسط مدیریت
 • امکان ارسال تیکت از مدیریت به کاربر به همراه فایل های پیوستی
 • امکان انتقال تیکت بایگانی  و بازیابی مجدد 
 • قابلیت استفاده از کلیدهای میانبر برای سهولت در ارسال تیکت ها و پاسخ CTRL +Enter
 • عضویت کاربران سیستم توسط مدیر به صورت مستقل
 • ثبت زمان و تاریخ دقیق روی تیکت با روش مدت زمان سپری شده از تاریخ
 • پایگاه داده ای قدرتمند Oracel Mysql 5.7 کارایی و سرعت بالا
 • متمایز شدن تیکت های بسته شده با روشی گرافیکی 
 • دریافت گزارشات آماری و مدیریتی از عملکرد اپراتور
 • ارسال ایمیل های اطلاع رسانی بعد از ایجاد و پاسخ به هر تیکت (بدون اسپم)
 • نمایش تیکت ها بر اساس آخرین زمان تغییر ، به طور مثال اگر تیکتی در 2 ماه قبل ایجاد شده و در صفحه 12 قرار دارد به دلیل اینکه کاربر تیکت جدیدی در دنباله آن وارد کرده است در ردیف اول منتظر بررسی قرار میگیرد تا بدون نیاز به جستجو منتظر دریافت پاسخ مدیر باشد
 • امکان ستاره دار کردن برخی تیکت ها جهت نمایش همیشه در اول لیست تیکتها درهر حالت (باز یا بسته )
 • تیکت های بسته شده در اولویت آخر قرار دارند و بعد از تیکت های باز قرار میگیرند تا دسترسی اپراپور به تیکت های باز بیشتر باشد
 • پایگاه دانش یکی از بخش های هر سیستم تیکتینگ مدرن است این بخش توسط مدیریت تولید میشود و تفاوتی که با بخش مقالات دارد این است که محتوای آن به صورت هوشمند به کاربر ارائه میشود به طور مثال اگر موضوع "نحوه استرداد کالا " در پایگاه دانش تعریف شود در صورتی که کاربر در حین ایجاد تیکت با عنوان "من دیروز یک موس خریدم اما تصمیم به استرداد دارم" سیستم  با بررسی پایگاه دانش به صورت جستجو معنایی میتواند نزدیک ترین پاسخ را به کاربر نمایش دهد و باعث میشود حجم تیکتهای تکراری بسیار کاهش یابد.
 • قابلیت ایجاد تیکت از طریق ارسال پیامک

 

لینک کوتاه مطلب: http://bit.ly/2PeOv8X


  مطالبی که به شما پیشنهاد میشود