نرم افزار تیکتینگ تحت وب

سیستم تیکتینگ ، نرم افزاری بسیار کاربردی به منظور ارتباط ساده بین کاربران یا مشتریان یا همکاران یک سازمان یا شرکت است . این سیستم از مجموعه نرم افزار های شرکت سپهرگستر می باشد که به منظور سهولت در مدیریت ارتباط با مشتری و گزارش گیری طراحی و تولید شده است که در ساخت آن از فریم ورک های مدرن استفاده شده است این نرم افزار میتواند مورد استفاده انواع سازمان ها و شرکت هایی قرار بگیرند که به منظور افزایش تعامل و طبقه بندی مکاتبات مورد استفاده قرار بدهند. این نرم افزار کاملا بومی است و شامل مجموعه نرم افزارهای مدیریت ارتباط با مشتریان و ارتباطات درون سازمانی شرکت سپهرگستر فرتاک پارس می باشد.

این نرم افزار قابلیت ها و سادگی خاصی دارد که میتوان شما را مجذوب کند که نرم افزار تیکتینگ قبلی خود را به این سیستم منتقل کنید و اگر نگران از بین رفتن اطلاعات خود هستید کافی است با واحد فروش و پشتیبانی تماس بگیرد تا شما را در مورد نحوه انتقال بعد از خرید راهنمایی کنند.

ارتباطی ۲ طرفه به صورت سازمانی و به دور از نرم افزارهای پیام رسان و حذف پراکندگی ها در میان روشهای مختلف ارتباط با کاربران (ایمیل - پیامک - تلگرام - واتس اپ و ...) تجمیع اطلاعات به منظور تحلیل و گزارش اطلاعات به مدیران چیزی است که میتوان ان را در این نرم افزار پیدا کرد.

ویژگی ها و جزییاتی که میتواند یک سیستم نرم افزاری مثل تیکتینگ داشته باشند به شرح ذیل است که تنها به موارد مهم آن اشاره شده بخش دیگر بخش رابط کاربری و سهولت استفاده آن در سازمان شما است و ما در طراحی رابط کاربری توجه ویژه داشته ایم.

فیلتر و جستجو پیشرفته بسیار انعطاف پذیر

 

مدیران و اپراتورها همیشه نیاز به جستجو دارند اگر این بخش به خوبی پیاده سازی شده باشد میتواند سرعت انجام کارها را افزایش دهد در این نرم افزار همه پارامترهایی که میتوانند مورد جستجو قرار بگیرند جهت فیلتر تعبیه شده است برخی از انها شامل

  1. بازه تاریخی
  2. وضعیت تیکت ها (باز - بسته)
  3. دپارتمان
  4. ترتیب نمایش (پیشنهادی - جدیدترین - قدیمی ترین)
  5. کلیدواژه (شماره تیکت - نام کاربری - نام - نام خانوادگی - عنوان تیکت - محتوا تیکت )
  6. وضعیت بایگانی 

در این بخش میتوان هر کدام از بخش های فوق را با سایر بخش ها ترکیب کرد و به جستجو مورد نظر دست یافت ضمن اینکه امکان خروجی گرفتن فایل Excel , PDF وجود دارد.

امنیت اطلاعات و فایل ها

امنیت اطلاعات حتی در ارسال اطلاعات مهم و هویتی در این نرم افزار بسیار بالاست. روش ذخیره سازی فایل ها در این نرم افزار مانند روش آپلود فایل به صورت مرسوم نیست که برای دانلود آن با وارد کردن لینک میتوان فایل را بدون هیچ محدودیتی دانلود کرد. الزامات امنیتی که در سرویس آپلود در نظر گرفته شده است روش Response File  بوده که با استفاده از کد منحصر به فرد فایل در محل ذخیره سازی و با در نظر گرفتن شرط لاگین بودن کاربر و مربوط بودن فایل درخواستی به کاربر لاگین شده کلیه فراخوانی های دانلود فایل پیوستی اجرا و بررسی میشود. با این روش، دیگر با کپی کردن لینک فایل های ضمیمه نمی توان آنها را در دسترس عموم قرار داد. تنها همان کاربری که فایل را آپلود کرده میتواند فایل ضمیمه شده را دانلود و مشاهده نماید.

سهولت در گردش کارها 

میتوان به این نکته اشاره کرد که گروه بندی کارها از بخشهای مهم هر نرم افزار تیکت است به این صورت که همه کارها قرار است طی بررسی توسط اپراتورهایی که مسیول دپارتمان های مختلف هستند انجام شود . در این نرم افزار تحت وب امکان تخصیص دپارتمان به یک یا چند اپراتور وجود دارد

بررسی سریع درخواست های کاربران ویژه

شاید با توجه به نیاز سازمان افرادی از اهمیت بالاتری برخوردار باشند این افراد با ارسال تیکت به دپارتمان مورد نظر درخواست خود را ایجاد میکنند سپس سیستم با بررسی لیست کاربران ویژه به اپراتورهای از قبل تعیین شده میتواند پیامی ارسال کند که این فرد مهم تیکتی را ایجاد کرد.

گروه بندی مشتریان در قالب یک تیم یا شرکت

قطعا سازمان شما با افراد مختلفی از یک شرکت در ارتباط است و همواره با ارسال تیکت های مختلف اپراتورها با کارکنانی که هر کدام حساب کاربری مجزا دارد در ارتباط است اما لازم است که گزارشی از تیکت های یک شرکت را به مدیر نشان دهد

اتصال برخی کاربران به یکدگیر

هنگامی که برخی از افراد قرار است به صورت مشترک از تیکت همکاران خود مطلع باشند سیستم  اتصال کاربران بسیار کاربردی میشود . به طور مثال با شرکتی کار میکنید که ۲ نفر کارمند دارد هر دوی آنها دسترسی مجزای خود را دارند ، گاهی اوقات لازم است که سوالاتی که کارمند اول میپرسد را کارمند دوم هم ببنید و یا پاسخی روی ان ثبت کند با ویژگی اتصال کاربران به کاربران مختلف میتوان مانیتورینگی بین گفتگو سایر کاربران بین خودشان ایجاد کرد.

 

 


    مطالبی که به شما پیشنهاد میشود