نرم افزار تیکتینگ یا Help Desk سپهر گستر


hep desk software

سیستم تیکتینگ یا نرم افزار Help Desk همان میزخدمت است که کارشناسان از یک طرف و مشتریان یا اعضای درون سازمان از طرف دیگر به جهت ثبت درخواست ها و امور پشتیبانی از آن استفاده می کنند . رویکرد نرم افزار تیکتینگ سپهر گستر به صورتی است که هیچ کاری بدون اقدام نمی ماند و کیفیت پاسخ گویی تیم افزایش پیدا خواهد کرد .

 

کاربرد نرم افزار تیکتینگ چیست ؟ 

 

نرم افزار تیکتینگ می تواند پاسخگوی نیاز کسب و کارهای مختلف باشد در بخش ارتباطات درون سازمانی و برون سازمانی به صورت سلسله مراتبی و طبقه بندی شده باشد. به طور مثال کسب و کار شما با اعضا سایت ارتباط دارد یا در شرکت شما همکارا تبادلات کاری را میخواهند مکانیزه کنند تیکتینگ به تنهایی همه این کارها را انجام دهد.

 

call to action

 

داده های پراکنده را در یک مخزن جمع آوری میکند

 

به دلایل مختلفی  مشتریانتان با شما در شبکه های اجتماعی در ارتباط هستند ، پراکندگی اطلاعات مشکل بسیار بزرگی است که با سیستم تیکتینگ به خوبی حل میشود حتی سایر سرویس های کاری شما مانند تلفن VOIP یا چت آنلاین یا پیامک های ارسال شده به شماره پیامکی  و یا هر نرم افزار دیگری که به کسب و کار شما ارتباط دارد اطلاعات آنها میتواند تیکت شود ...

پایگاه دانش مرجع پاسخ گویی به سوالات پر ترکرار است 

درج فایل های لازم برای دانلود یا مطالبی که شما نیاز است برای همه توضیح دهید به خوبی توسط پایگاه دانش قابل توضیح است که از ایجاد تیکت هایی که پاسخ مشخصی دارند جلوگیری شود این کار موجب ارتقا کیفیت پاسخ گوی کارشناسان خواهد شد ، با تعریف طبقه بندی شده اطلاعات سیستم به صورت هوشمندانه آنها را به ایجاد کننده تیکت گزارش میدهد. و هم مشتریان به سرعت به جواب میرسند و هم تیم پشتیبانی وقت خود را صرفا روی مشکلات و تیکت های دیگر صرف میکنند.

 

هدایت خودکار تیکت و ارجاع هوشمند

 

سیستم تخصیص خودکار تیکت

 

هدایت خودکار تیکت های ارسال شده به تیم های کاری مختلف بر اساس شرایط و وزن های مختلف قابل تعریف و کنترل در سطح ساده تا پیشرفته این ویژگی مستلزم تنظیماتی است که از قبل در سیستم تخصیص این نرم افزار توسط مدیریت اجرا شده باشد  و اعمال یکسری شرایط و ترکیب یکدیگر الگوی تخصیص خودکار را شکل میدهند تا تیکت های ایجاد شده دقیقا به بخشی که باید ارسال ارجاع گردد .

در رویه های عمومی تیکت ها کاربران با وارد کردن موضوع تیکت و در نهایت درج محتوا تیکت و ارسال به بخش مروبطه ارسال تیکت را انجام داده اند اما با توجه به نوع قرارداد ، نحوه پاسخ به مواردی که در هنگام تیکت از وی پرسیده میشود و نوع سوالاتی که مطرح میکند و در نهایت دپارتمانی که مشخص میکند میتواند با دقت بسیار بالا تیکت ها را به بهترین تیم کاری هدایت نماید.

تیکت ها Deadline یا زمان پایان برای زمان پاسخگویی دارند آنها در سیستم SLA تفکیک میشوند و در صورتی که آنها از دست بروند به صورت خودکار به سطوح بالاتر سازمان ارجاع خودکار میشوند این سیستم این قابلیت را میدهد که تیکت های دارای SLA هستند به دلیل تاخیر در پاسخگویی دچار مشکل نشوند.

 

برخی از ویژگی های مهم نرم افزار تیکتینگ

 

- فیلتر و جستجو پیشرفته بسیار انعطاف پذیر

- امنیت اطلاعات و فایل ها؛ همچنین عدم اجازه دانلود و مشاهده فایل های پیوست توسط لینک مستقیم برای غیر از ارسال کننده 

- سیستم ارجاع قدرتمند و سهولت در گردش کارها 

- امکان گروه بندی مشتریان در قالب یک تیم یا شرکت و تعریف دپارتمان های کاری

- قابلیت استفاده در سیستم های پشتیبانی و اتوماسیون اداری 

- سیستم یادآوری و تکرار پیگیری تیکت به صورت اطلاع رسانی پیامکی - ایمیلی و اطلاعیه در کارتابل کارشناس

- مدیریت پرداخت و محاسبات دوره ای جهت قراردادهای قابل تمدید

- سیستم تخصیص خودکار و هوشمند بر اساس پارامترهای طرح سوال ، کنترل روی قرارداد و کنترل حجم کاری تیم های پشتیبانی

- اتوماسیون سازی فرایند های تکراری به صورت زمانبدی شده مشخص مانند ارجاع تیکت ها به واحدهای قابل دیگر در صورت رخدادهای تعریف شده مانند تیکت هایی که ۱۰ روز از ایجاد آنها گذشته است ولی مشکل آنها حل نشده است به واحد پیگیری سطح ۲ ارجاع شوند

- سرعت و کارایی بالا حتی در حجم بالای اطلاعات

- نظرسنجی مخاطب در خصوص رضایت از کیفیت پاسخ گویی و استخراج اطلاعات نظرسنجی ها روی نمودار 

- سیستم سطح دسترسی و طبقه بندی شده دسترسی به تیکت ها و اطلاعات 

 

تنوع شاخص های اندازه گیری رضایت 

 

سنجش aki

شاخص های اندازه گیری رضایت از دو طرف درون سازمان و برون سازمان بر پایداری و افزایش شهرت هر کسب و کاری بسیار موثر است این روش ها سازوکاری دارند که با دریافت اطلاعات و سپس گزارش سازی آنها در KPI های متفاوتی میتواند مشاهده شود . همانطور که از عملکرد نرم افزارهای حرفه ای تیکتینگ پیداست وجود مقیاس های اندازه گیری بسیار ضروری است از قبیل ( CSAT - ESAT - CES - FRT) چهار KPI ضروری که حل مشکلات درون سازمانی و برون سازمانی اعداد و ارقامی را نمایش میدهد که در نهایت با کنترل به موقع میتوان از بحران ها و شکست ها جلوگیری کرد . 

KPI اول شاخص CSAT می باشد که به کیفیت رضایت مشتریان می پردازد این KPI در نهایت با دریافت بازخورد از یک تا پنج برای هر تیکت میتواند اطلاعات را طبقه بندی کند و پیرو آن میتواند آماری جامع از بازخورد کاربران در خصوص رضایت حل مشکلات و پاسخ سوالات بدست آورد .

KPI دوم شاخص ESAT می باشد ، این شاخص اندازه گیری در نرم افزار تیکت به رضایت کارکنان مرتبط است با توجه به حفظ رضایت کارکنان کیفیت خدمات دهی به مشتریان هم به صورت غیرمستقیم افزایش پیدا خواهد کرد لذا هزینه هایی که در خصوص استخدام و آموزش نیروهای جدید لازم است صرفه جویی شده و سازمان با تجربه تر میتواند خدمت رسانی کند.

KPI سوم شاخص CES است که به شاخص تلاش مشتری معروف است این شاخص نشان میدهد که هر مشتری تا چه اندازه برای دریافت پاسخ و رفع نیاز خود با سامان شما در تلاش بوده است هر چه میزان تلاش کمتر باشد رضایت مشتری بالاتر میرود این موضوع میتواند مانند تعداد تیکت ها و تماس ها برای پیگیری و حل موضوع از طرف سازمان است.

KPI چهارم شاخص FRT است که به شاخص زمان اولین پاسخ تاکید میکند با کاهش این شاخص برای مشتری حس بسیار خوبی را ایجاد میکند یعنی در اولین درخواست خود راه حل یا خواسته خود را گرفته است مثلا سوالی در خصوص باگ رخ داده است که با سرعت طی اولین تیکت برای مشتری حل می شود این رویکرد اولین پاسخ میتواند در افزایش شهرت سازمان شما و جذب مشتریان بیشتر تمرکز کند

 

نرم افزار تیکتینگ فارسی

 

این نرم افزار برخلاف سایر نرم افزارهای خارجی در ایران به صورت 100 درصد داخلی طراحی و ساخته شده است . به دلیل کاربردی بودن این نرم افزار فارسی پیشنهاد میشود . نرم افزار تیکتینگ قابلیت ها و سادگی خاصی دارد که میتواند شما را مجذوب کند تا نرم افزار تیکتینگ قبلی خود را به این سیستم منتقل کنید. ارتباطی 2 طرفه به صورت سازمانی و به دور از نرم افزارهای پیام رسان و حذف پراکندگی ها در میان روشهای مختلف ارتباط با کاربران (ایمیل - پیامک - تلگرام - واتس اپ و ...) تجمیع اطلاعات به منظور تحلیل و گزارش اطلاعات به مدیران چیزی است که میتوان آن را در این نرم افزار پیدا کرد. تلاش خود را کرده ایم تا با ساده سازی استفاده از سیستم و به کارگیری ایده ها کاربردی عملکرد نرم افزار را تا حد امکان  بالا ببریم. ویژگی ها و جزییاتی که میتواند یک سیستم نرم افزاری مثل تیکتینگ داشته باشند به شرح ذیل است که تنها به موارد مهم آن اشاره شده. بخش دیگر بخش رابط کاربری و سهولت استفاده آن در سازمان شما است و ما در طراحی رابط کاربری توجه ویژه داشته ایم.

 

فیلتر و جستجو پیشرفته بسیار انعطاف پذیر

 

تیمی سازی کارها

 

مدیران نیاز به جستجو دقیق و سریع دارند با پایش اطلاعات است که میتوان به موقع و با کیفیت ارتباط را برقرار کرد وجود شاخص ها و تیکنیک های استخراج اطلاعات شما را برای نتایجی بهتر کمک میکند 

- بازه تاریخی در شرایط ترکیبی مانند تیکت هایی که ارجاع شده اند اما همچنان پیگیری نمشوند 
- وضعیت تیکت ها در شرایط حل نشده یا نیاز به پیگیری مجدد 
- جستجو بر اساس تیم (اپراتور ها یا کاربران) 
- کلیدواژه (شماره تیکت - نام کاربری و ... )
- جستجو بر اساس برچسب ها(مورد استفاده برای علامت گذاری روی تیکت ها و جستجوی سریع)

 

امنیت اطلاعات و فایل ها کاملا محافظت شده

 

امنیت فایل ها و سطح دسترسی تیکت

 

امنیت اطلاعات حتی در ارسال اطلاعات مهم و هویتی در این نرم افزار بسیار بالاست. روش ذخیره سازی فایل ها در این نرم افزار مانند روش آپلود فایل به صورت مرسوم نیست که برای دانلود آن با وارد کردن لینک میتوان فایل را بدون هیچ محدودیتی دانلود کرد. الزامات امنیتی که در سرویس آپلود در نظر گرفته شده است روش Response File  بوده که با استفاده از کد منحصر به فرد فایل در محل ذخیره سازی و با در نظر گرفتن شرط لاگین بودن کاربر و مربوط بودن فایل درخواستی به کاربر لاگین شده کلیه فراخوانی های دانلود فایل پیوستی اجرا و بررسی میشود. با این روش، دیگر با کپی کردن لینک فایل های ضمیمه نمی توان آنها را در دسترس عموم قرار داد. تنها همان کاربری که فایل را آپلود کرده میتواند فایل ضمیمه شده را دانلود و مشاهده نماید.

 

سیستم ارجاعات قدرتمند

یکی از مهم ترین ویژگی که باید در هر سیستم تیکتینگ موجود باشد سیستم ارجاع است که باید به صورت گروهی و تکی قابل استفاده باشد. به طور مثال شما میتوانید برای گروهی از همکاران خود یا مشتریان تیکی را ایجاد کنید و دریافت کنندگان را جهت ورود به گفتگو در تیکت دعوت کنید یا اینکه تیکتی که ابتدا در بین شما و یکی از مشتریان بوده را به اپراتوری دیگر انتقال دهید و خود نیز از روند پاسخ گویی مطلع شوید. لازم است که کلیه تغییرات رخ داده توسط سیستم اطلاع رسانی به اطلاع شما و سایر دریافت کنندگان برسد. به طور مثال اگر تیکتی که شما برای تیم دریافت کننده دارید (منظور از تیم تعدادی از اشخاص است که قبلا به صورت تیم تعریف شده اند) بعد از ایجاد تیکت برای آن تیم به صورت پیامکی و ایمیلی اطلاع رسانی خواهد شد.

 

سهولت در گردش کارها 

میتوان به این نکته اشاره کرد که گروه بندی کارها از بخش های مهم هر نرم افزار تیکت است. به این صورت که همه کارها قرار است طی بررسی توسط اپراتورهایی که مسئول دپارتمان های مختلف هستند انجام شود. در این نرم افزار تحت وب امکان تخصیص دپارتمان به یک یا چند اپراتور وجود دارد.

 

تیم

 

گروه بندی مشتریان در قالب یک تیم یا شرکت و تعریف دپارتمان های کاری

قطعا سازمان شما با افراد مختلفی از یک شرکت در ارتباط است و همواره با ارسال تیکت های مختلف اپراتورها با کارکنانی که هر کدام حساب کاربری مجزا دارند در ارتباط است اما لازم است که گزارشی از تیکت های یک شرکت را به مدیر نشان دهد.

استفاده در سیستم های پشتیبانی و اتوماسیون اداری 

در سیستم های اداری حتی در محیط های خارج از شبکه اینترنت مانند اینترانت می توان از این نرم افزار استفاده کرد به این صورت که هر مدیر یا اپراتور میتواند با ورود به حساب کاربری شخصی خود با سایر افراد موجود در سیستم تبادل پیام و فایل به صورت امن داشته باشد. در این نرم افزار به دلیل وجود سیستم گردش کارها و ارجاع فعالیت ها میتوان روند تسهیل در امور را افزایش داد و خطا های انسانی را به دلیل زمانبدی های داخلی نرم افزار و اطلاع رسانی های هدفمند بسیار پایین آورد.

اتصال کاربران به یکدیگر به کمک سیستم ارجاع و تیم سازی

هنگامی که برخی از افراد قرار است به صورت مشترک از تیکت همکاران خود مطلع باشند سیستم  اتصال کاربران بسیار کاربردی میشود . به طور مثال با شرکتی کار میکنید که 2 نفر کارمند دارد هر دوی آنها دسترسی مجزای خود را دارند ، گاهی اوقات لازم است که سوالاتی که کارمند اول میپرسد را کارمند دوم هم ببنید و یا پاسخی روی ان ثبت کند با ویژگی اتصال کاربران به کاربران مختلف میتوان مانیتورینگی بین گفتگو سایر کاربران بین خودشان ایجاد کرد.

قابلیت ایجاد تیکت از طریق پیامک و وب سرویس

 

اگرچه امروزه و در دنیای ارتباطات دسترسی تقریبا همیشگی به اینترنت اتفاقی کاملا عادی است اما همیشه باید احتمالات را نیز در نظر گرفت. تصور کنید کارمند شما درحال انجام ماموریتی است و باید در حین یا پایان کار تیکتی به شرکت ارسال نماید و آخرین وضعیت یا نتیجه کار را به شرکت اعلام کند. در همین زمان بنا به هر دلیلی دسترسی فرد به اینترنت قطع می شود. خب تکلیف چیست؟

ناجی شما در چنین شرایطی پیامک است. با ارسال متن یا عدد (با توجه به آنچه شما از پیش تعریف کرده اید) به سرشماره ای مشخص توسط کارمندتان می توانید اطلاعات ارسالی آن فرد را به صورت تیکت و در لیست تیکت ها مشاهده نمایید. از مزایای این امکان می توان به عدم پراکندگی اطلاعات ارسالی در چندین بخش مختلف و متمرکز کردن آنها تنها در بخش تیکتینگ، عدم قطع زنجیره ی اطلاعات و ایجاد گسستگی در فرآیند، سهولت در انجام امور محوله، عدم الزام به داشتن تلفن همراه هوشمند، انجام فرآیند حتی توسط کسانی که توانایی و آگاهی لازم در استفاده از اینترنت و تلفن هوشمند را ندارند و... اشاره کرد.

گزارشات آماری و عملکردی سیستم

تیکت های ثبت شده منبعی از گزارشات را به همراه دارند شامل گزارشات زمانی - عملکردی - تعدادی و...  که با استفاده از نمودار ها و جداول آنها را برای مدیران نمایش میدهیم .

 

نمودار

 

 

انتخاب بهترین نرم افزار تیکتنگ یا Help Desk

وجود شرکت های مختلف در موضوع ساخت نرم افزار تیکت باعث ایجاد بازار رقابتی شده است که همین موضوع به طور مستقیم بر افزایش عملکرد نرم افزارهای جدیدی که ساخته میشوند تاثیر گذار باشد در میان همه شرکت ها شرکت سپهر گستر فرتاک پارس با در نظر گرفتن نیازهای انواع مشتریان سازمانی یا شرکتی و طی دریافت بازخورد خریداران و مشتریان توانسته ایم طی این چند سال قدم های خوبی در نوآوری و ارایه خدمات بهتر داشته باشیم . یکی از مواردی که میتوان در انتخاب نرم افزار تیکتینگ خوب در نظر گرفت تکنولوژی ساخت آن بوده و نحوه پیاده سازی و پشتیبانی که ما در توسعه این نرم افزار از زبان PHP و فریم ورک لاراول و پایگاه داده Oracel Mysql و Redis استفاده کرده ایم که به نوبه خود جزو بهترین تکنولوژی های تولید نرم افزار است. همچنین داشتن چشم انداز مشخص به منظور ارتقا امکانات و قابلیت ها هم در برنامه کاری خود داریم ، لذا این مهم موجب پیشرفت روز افزون نرم افزار خواهد شد . نکته بعدی که در تولید هر نوع نرم افزاری بسیار موثر است تجربه تیم فنی در پروژه های مختلف و حداقل داشتن تجربه در حوزه مربوطه است که از این جهت هم میتوان به موضوع طراحی نرم افزاری مشابهه مانند نرم افزار CRM اشاره داشت از طرفی تجربه ای که ما در تولید این نوع نرم افزارها داریم به سال 95 برمیگردد که در ابتدا تیکینگ را به صورت یک نرم افزار در کنار سایت هایی که طراحی میشد به عنوان یک ماژول کاربردی توسعه میدادیم و از آن روز همواره بر بهتر شدن نرم افزار تلاش داشته ایم .

 

فهرست برخی از امکانات موجود در نرم افزار 

 1. طراحی ساده و آموزش سریع پرسنل
 2. اطلاع رسانی تغییر وضعیت تیکت به صاحب تیکت از طریق موبایل و ایمیل
 3. نمایش فهرست تیکت های اخیر و بهره گیری از ایکن های شماتیک جهت تفکیک تیکت های دیده شده و دیده نشده 
 4. امکان بستن تیکت و نمایش تیکت های بسته شده به صورت رنگ متمایز
 5. امکان بازگشایی تیکت بسته شده توسط مدیر و کاربر
 6. قابلیت پشتیبانی از چند زبانه بیش از 50 زبان زنده دنیا
 7. تعریف دپارتمان های مختلف ( فروش، مدیریت، مالی و... ) به صورت نامحدود
 8. تعریف تیم به صورت نامحدود
 9. فیلتر قوی در بخش مدیریت با ویژگی جستجو همزمان بین ارسال کننده – دپارتمان – کلیدواژه – تاریخ ارسال و...
 10. ارسال فایل پیوست به صورت asynchronous و نمایش نوار درصد آپلود به صورت چندتایی و امنیت بالای فایل های پیوست شده و عدم اجازه دانلود و مشاهده توسط لینک مستقیم برای غیر از ارسال کننده 
 11. امکان انتقال دریافت کننده تیکت (ارجاع) انتقال می تواند توسط مدیر به یک مدیر یا یک دپارتمان دیگر باشد
 12. امکان مدیریت کاربران و مدیران و تعیین سطح دسترسی برای هر مدیر
 13. طراحی جدید و کاربرپسند، برخورداری از UI/UX مناسب
 14. امکان فعال و غیرفعال سازی دپارتمان ها توسط مدیریت
 15. امکان ارسال تیکت از مدیریت به کاربر به همراه فایل های پیوستی
 16. امکان انتقال تیکت بایگانی و بازیابی مجدد 
 17. قابلیت استفاده از کلیدهای میانبر برای سهولت در ارسال تیکت ها و پاسخ CTRL+Enter
 18. عضویت کاربران سیستم توسط مدیر به صورت مستقل
 19. ثبت زمان و تاریخ دقیق روی تیکت با روش مدت زمان سپری شده از تاریخ 
 20. پایگاه داده ای قدرتمند Oracel Mysql 5.7 کارایی و سرعت بالا بدون محدودیت در ثبت میلیون ها تیکت
 21. ارسال ایمیل های اطلاع رسانی بعد از ایجاد و پاسخ به هر تیکت (بدون اسپم)
 22. نمایش تیکت ها بر اساس آخرین زمان تغییر ، به طور مثال اگر تیکتی در 2 ماه قبل ایجاد شده و در صفحه 12 قرار دارد به دلیل اینکه کاربر تیکت جدیدی در دنباله آن وارد کرده است در ردیف اول منتظر بررسی قرار می گیرد تا بدون نیاز به جستجو منتظر دریافت پاسخ مدیر باشد
 23. تیکت های بسته شده در اولویت آخر قرار دارند و بعد از تیکت های باز قرار میگیرند تا دسترسی اپراپور به تیکت های باز بیشتر باشد
 24. پایگاه دانش جهت پاسخ گویی خودکار به سوالات پر تکرار
 25. قابلیت ایجاد تیکت از طریق ارسال پیامک
 26. ارسال تیکت توسط کاربر فقط به دپارتمان 
 27. ارسال تیکت توسط ادمین به ( کاربر - تیم ) 
 28. امکان دریافت گروهی تیکت توسط اعضای تیم و پاسخ گویی همزمان
 29. امکان درج برچسب روی تیکت و امکان جستجو بر اساس برچسب در مدیریت
 30. امکان تعریف تیم به صورت نامحدود و اتصال به اعضای تیم
 31. امکان درج درجه اهمیت تیکت
 32. سیستم تنظیمات ارسال جهت پیامک و ایمیل توسط ادمین
 33. سیستم اطلاع رسانی پیامکی در هنگام پاسخ طرف مقابل
 34. امکان تعریف امضا مربوط به هر اپراتور
 35. امکان تخصیص اپراتور به دپارتمان و نمایش تیکت های مرتبط با هر اپراتور
 36. امکان تعریف کاربران ویژه به اتصال به اپراتور مورد نظر به منظور اطلاع رسانی سریع به اپراتور در صورت ایجاد تیکت
 37.  معلق سازی زمانی برای ورودهای اشتباه مکرر
 38.  ایجاد نامحدود مقاله در پایگاه دانش
 39.  خروج خودکار از سیستم در صورت عدم فعالیت کاربر
 40.  دریافت گزارشات آماری و مدیریتی از عملکرد سیستم نمودار فعالیت به تفکیک کل تیکت -باز - بسته بر اساس 3 و 6 و 12 ماهه
 41. گزارش مربوط به نرخ پاسخگویی اپراتور بر اساس تعداد کل تیکت های پاسخ داده و زمان میانگین پاسخ
 42. گزارش عملکرد کاربران بر اساس تعداد تیکت های ارسالی
 43.  جلوگیری از ارسال فایل های الحاقی نامعتبر
 44. گزارش و اطلاع رسانی پیامکی جهت ورود به حساب کاربری مدیریتی و اپراتورها
 45. گزارش و لاگ ورود به حساب کاربری
 46. رسپانسیو و سازگار با موبایل و تبلت
 47. پشتیبانی از چند گیرنده بودن تیکت
 48. سیستم اطلاع رسانی شامل پیامکی - ایمیلی و نوتیفیکیشن در سطح کاربر و اپراتور 
 49. قابلیت ایجاد لیست سیاه و سفید در ارسال پیام های اطلاع رسانی برای اپراتور و مدیران 
 50. تنظیمات مدیریتی مختلف
 51. سیستم صف ارسال پیامک و ایمیل به منظور افزایش سرعت و حذف کندی در ارسال ایمیل و پیامک 
 52. قابلیت ذخیره سازی فیلتر ها جهت استفاده مجدد
 53. تعریف و درج پیام آماده برای ارسال پاسخ به تیکت از طرف اپراتور
 54. تعریف و مدیریت SLA بر اساس سطح اهمیت و قابل تعریف روی قراردادها
 55. محاسبه و گزارش خسارت بر اساس ساعت
 56. سیستم یادآوری و تکرار پیگیری تیکت
 57. مشاهده تیکت ها بر اساس اپراتورهای مشترک در گفتگو تیکت
 58. جستجو و فیلتر تیکت ها بر اساس تیم و شخص
 59. ایجاد تیکت بر اساس پروژه و یا سرویس یا محصول خریداری شده 
 60. دریافت گزارش مرتبط با پروژه یا محصول
 61. خروجی SLA مرتبط با پروژه و بازه زمانی به همراه جریمه به ازای تیکت و ذینفع
 62. مدیریت خودکار و تقسیم خودکار درخواست ها به تیم های مختلف
 63. تعریف و مدیریت خدمات / محصولات یا قراردادها جهت کنترل SLA 
 64. کنترل دقیق SLA بر اساس دقیقه طی روزها و ساعت کاری مشخص یا 24*7 
 65. کنترل و حذف GAP موجود در فاصله زمانی پاسخ کاربر و پاسخ اپراتور در تعیین زمان تاخیر اپراتور 
 66. امکان تعریف SLA در دو سطح پاسخ و حل و تفکیک در هر دو سطح گزارش و خسارت
 67. کنترل دریافت تیکت ها بر اساس گروه بندی قراردادها به تیم های اپراتور مختلف
 68. تخصیص خودکار تیکت به تیم های مختلف پشتیبانی بر اساس کمترین حجم کاری (تیکت های باز)
 69. تخصیص خودکار بر اساس موقعیت جغرافیایی و زبان کاربر به تیم پشتیبانی مربوطه
 70. ثبت لاگ فعالیت کلیه وقایع رخ داده از جمله ایجاد - ویرایش و حذف هر قسمت از نرم افزار توسط مدیران مختلف
 71. ایجاد سطوح دسترسی سلیقه ای توسط مدیر به عنوان نقش و تخصیص به اپراتورها
 72. قابلیت خلاصه وضعیت کاربر از تعداد تیکت های ارسالی - تعداد تیکت ها باز - بسته - و حجم فایل های ارسالی و لیست فایل های ارسالی
 73. قابلیت ایجاد کنترل در حجم فایل های ارسالی (مجموع فایل های که از ابتدا ارسال کرده است )
 74. قابلیت حذف فایل های قدیمی و موقت (فایل هایی که اتچ شده است اما کاربر اقدام به ارسال آنها نکرده است)
 75. قابلیت حذف خودکار تیکت های باز طی زمان سپری شده قابل تنظیم مانند 7 روز از آخرین دریافت پاسخ
 76. امکان ورود به حساب کاربری و بازیابی رمز عبور با استفاده از پیامک موبایل برای کاربران و اپراتورها
 77. قابلیت اتصال به سرور FTP جهت بارگزاری و دانلود فایل های پیوست جدا از هاست اصلی
 78. امکان پرداخت داخلی و فعال و غیرفعال سازی خودکار امکان دریافت پاسخ بعد از پرداخت و قبل از پرداخت
 79. امکان درج پیام خصوصی اپراتورها مخفی از نگاه مشتری
 80. ایجاد سیستم نظرسنجی و دریافت نظر کاربر بعد از پایان و بستن تیکت و ارایه گزارش دقیق از وضعیت و رند رضایت مشتری روی نمودار به تفکیک ماه
 81. قابلیت سفارشی سازی عملیات خودکار در چند وضعیت بستن تیکت  -ارجاع تیکت

call to action

نمایش وبسایت نرم افزار تیکتینگ سپهر گستر 
#تیکت #نرم افزار #تیکتینگ #helpdesk
علی

سلام من برای کسب و کار خود میخواهم از این نرم افزار تیکتینگ استفاده کنم استفاده من هم بیشتر ارتباط با مشتریان و پاسخ گویی به سوالات و پیگیری است ضمن اینکه تصمیم دارم این نرم افزار را به جای اتوماسیون اداری هم استفاده کنم لطفا در این زمینه راهنمایی بفرمایید
وحید الوندی

با عرض سلام . استفاده از نرم افزار میتواند به صورت اتوماسیون اداری هم باشد چرا که با وجود سیستم ارجاعات قدرتمندی که دارد به راحتی میتوانید مدیران مختلفی را ایجاد کنید و با استفاده از سیتسم ارجاع تیکت روند پیگیری را ادامه دهید . اما درخواست دومی که داشتید در مورد استفاده جهت پاسخ گویی و پیگیری سوالات کاربران باید عرض شود که اصلی ترین هدف نرم افزار های تیکت پیگیری سوالات و گفتگو با کاربران است
محمد صالحی

نرم افزار را میخواهیم برای بخش خدمات پس از فروش نیز استفاده کنیم لطفا راهنمایی کنید
مائده اصغری

سلام جناب صالحی همانطور که اشاره کردید نرم افزار تیکت میتواند به عنوان نرم افزار اتوماسیون اداری نیز مورد استفاده قرار بگیرد چرا که به دلیل خالاصه بودن و کافی بودن امکانات در جهت تبادل پیام به صورت درون سازمانی گزینه مطلوبی برای این نوع کاربردها نیز می باشد
marziyemehri

آیا امکان این که در کنار هر رکورد لینکی باشد که به اپراتور اجازه یادداشت در مورد پیگیری هر رکورد رو داده باشه هست؟
وحید الوندی

سلام : جدا از ثبت پاسخ برای تیکت میتوان یاداشتی هم ذخیره کرد و همچنین امکان درج یادآوری برای هر تیکت نیز وجود دارد یعنی شما میتوانید به منظور یادآوری در پیگیری تیکت با هر حالت در دوره های زمانی یادآوری ثبت کنید
salihoseini

سلام آیا امکان آن وجود دارد که هر کاربری با توجه به زبان خود وارد سیستم شود و اطلاعات و درخواست متنی و...خود را اتچ یا ارسال کند ومسئول آگاه به آن زبان پاسخ او را بدهد؟!...
وحید الوندی

با عرض سلام : روش های دریافت تیکت بر اساس الگو های مختلفی میتواند باشد و این مورد هم میتوانیم به الگو های دریافت تیکت اضافه کنیم
مهمان

آیا این نرم افزار تیکت را میشه روی هاست شخصی هم نصب کرد ؟ و با چه زبانی نوشته شده است ؟
مهمان

سلام . ما یک نماینده بیمه هستیم که جهت ارتباط با بیمه گذار ها نیاز به نرم افزار تیکت داریم البته در حال حاضر با یک نرم افزار تیکت خارجی کار می‌کنیم که خیلی راضی نیستیم .
مهمان

تفاوت نرم افزار تیکت با هلپدسک چیست ؟ و برای اینکه متوجه تفاوت ایندو بشم لطفا راهنمایی کنید
مهمان

سلام در سایت سپهر گستر قیمت برنامه بر اساس تعداد کارشناس تفکیک شده است و در مورد هاست خواستم بدونم روی هاست خودمون نصب میشه یا نه و در مورد اینکه حجم اپلودهای تیکت کاربران ما زیاده راهکار شما چیه
محمد قاسم

سلام . زبان برنامه نویسی سامانه تیکت چه هست و برای اجرا به چه میزان رم و سی پی یو احتیاج دارد
وحید الوندی

با سلام نرم افزار تیکتی که با برند سپهر گستر تولید و طراحی شده است و زبان PHP است و روی فریم ورک قدرتمند لاراول
وحید الوندی

این نرم افزار تیکت میتونه روی هاست و سرور اختصاصی شما هم اجرا بشه
وحید الوندی

نرم افزار تیکت یا هلپ دسک تفاوتی ندارد عموما به نسبت نیازی که دارید از این نرم افزار استفاده میکنید
وحید الوندی

این نرم افزار کاملا ایرانی است و خدمات پشتیبانی و نگهداری هم در همین شرکت ارایه میشود

مطالب مرتبط

ممکن است این مطالب به شما کمک کند...

 راهکار نرم افزار تیکتینگ سپهر گستر در دانشگاه ها و مراکز آموزشی
راهکار نرم افزار تیکتینگ سپهر گستر در دانشگاه ها و مراکز آموزشی

سامانه تیکتینگ راهکاری کاربردی جهت ایجاد اتوماسیون یکپارچه در کل دانشگاه می باشد و ارتباطا ...

 راهکار سیستم تیکت سپهر گستر در ثبت سفارش شبکه های اجتماعی
راهکار سیستم تیکت سپهر گستر در ثبت سفارش شبکه های اجتماعی

نرم افزار تحت وب ثبت و مدیریت سفارشات اینستاگرامی یا هر سیستم فروشی که شما دارید با کمک را ...

 نرم افزار help desk چیست؟
نرم افزار help desk چیست؟

نرم افزار هلپ دسک یا نرم افزار تیکتینگ سپهر گستر ابزاری برای ارتباط با مشتریان،پشتیبانی و ...

 نرم افزار Help Desk چه تاثیری در ساده شدن فرآیند پشتیبانی دارد؟
نرم افزار Help Desk چه تاثیری در ساده شدن فرآیند پشتیبانی دارد؟

با نرم افزار تیکتینگ تحت وب میتوانید کارایی تیم، بهره وری، محبوبیت و معروفیت برند خود را ا ...

 سنجش KPI یا شاخص کلیدی عملکرد در نرم افزار تیکتینگ
سنجش KPI یا شاخص کلیدی عملکرد در نرم افزار تیکتینگ

سنجش KPI یا شاخص کلیدی عملکرد در نرم افزار تیکتینگ یا هلپ دسک یکی از عوامل مهم در جلب رضای ...

x
عضویت در کانال تلگرام وبینه

به منظور دریافت تخفیف ها و مقالات سایت در کانال تلگرام ما عضو شوید