SEO وب سایت


SEO دانشی برای ایجاد رقابتی سالم است ، اگر کسی ادعا کند که میتواند یک سایت را در صفحه اول قرار دهد باید از او بپرسید که در زمینه کاری آن وب سایت چند رقیب وجود دارد ، بدیهی است که وجود رقبا رسیدن به موفقیت را سخت تر می کند. برای رسیدن به SEO بالا باید اصول و مقررات تولید محتوای SEO را بشناسید پس با مقالاتی که وبینه در حوزه SEO منتشر کرده است همراه باشید و یا در صورت نیاز به مشاوره SEO با ما تماس بگیرید.

seo
 

برای قرار گرفتن در صفحه اول گوگل کاری که از سئو کار توقع دارید این است که سایت شما را بهینه سازی کند ، یعنی با رفع مشکلات و با تغییر روش های قبلی به یک روش منسجم از نظر گوگل  محبوب و پسندیده شود .

seo نیاز به هیچ ترفندی ندارد

تنها تجربه و داشتن هوش کافی برای تجزیه تحلیل نیازهای گوگل را لازم دارید ، هنگامی که با روش های seo داخلی و seo خارجی سعی بر بهبود کیفیت وب سایت می کنیم حق استفاده از هیچ ترفندی را نداریم ، ما تلاش می کنیم قدرت و کیفیت محتوا و دامنه شما را با روش های صحیح  گسترش دهیم تا نتیجه این خدمت را در کسب و کار خود لمس کنید. اگر تصمیم دارید سایت خود را بهینه سازی کنید باید در انتخاب آن شرکتی که خدامت SEO را پیشنهاد میکند بسیار دقت کنید ، وجود بازاری کاذب در این زمینه و نداشتن تخصص کافی نه تنها موجب بهبود وضع فعلی نمی شود بلکه موجب بدتر شدن و حتی اسپم شدن و به طور کلی خارج شدن از نتایج جستجو خواهد شد .

هزینه سئو سایت بر چه اساس سنجیده میشود

هزینه seo سایت نسبت به نوع وب سایت ، حجم محتوا  ، نرخ رقابت در حوزه کاری ، سیستم مدیریت محتوا و کیفیت محتوای سایت است ، هرچند که هزینه در seo مانند سرمایه گذاری است اما ممکن است برای رسیدن به جایگاه خوب زمان طولانی را می طلبد ، اگر در هر مورد کمی موفق بوده باشید احتمال پیروزی بسیار بیشتر میشود.

seo هزینه نیست سرمایه گذاری است

نرخ پرش را در وب سایت کاهش دهید ، اگر وب سایت شما طراحی جذابی داشته باشد و کاربران بتوانند وقت بیشتری را در آن صرف کنند روی بهبود رتبه SEO سایت شما تاثیر مستقمی خواهد داشت. اصل کار در کاهش نرخ پرش باید به صورتی باشد که مخاطب با ورود به وب سایت تمایلی به بستن آن در زمان کوتاه نداشته باشد و با بررسی هرچه بیشتر مطالب و دیدن سایر صفحات زمان بیشتری را در سایت شما سپری کند ، طبیعی است که کیفیت طراحی و منظم بودن ساختار وب سایت تاثیر زیادی در بهتر خواندن و بهتر دیده شدن مطالب برای بازدید کننده دارد.

محتوایی تولید کنید که هیچ وقت نیاز به حذف آن نداشته باشید

قطعا به این موضوع فکر میکنید که تنوع محتوا و صفحات را بالا ببرید ولی با چه کیفیتی ؟ معمولا هنگامی که با هدف seo روی محتوا سایت کار میکنید ممکن است تعداد کلمات کوتاه باشد (زیر 1000 ) کلمه و یا اینکه خیلی محتوای به درد بخوری نیست بهتر است خودتان را خسته نکنید محتوای بی کیفیت باعث خراب شدن رتبه شما میشود ضمن اینکه محتوای وب سایت خود رابه صورتی تولید کنید که در آینده مجبور به حذف آن نشوید

مینا عبدالهیمهر 14، 1398

سلام من میخوام سایتم را به صورتی seo کنم که در تهران و جستجو هایی که در تهران توسط گوگل انجام میشود در نتایج اول قرار بگیرد لطفا کمی من را راهنمایی کنید . سپاس
مدیر سایتمهر 15، 1398

سلام . در واقع شما روی لوکال سرچ میخواهید برنامه ریزی کنید این مورد در حال حاضر بسیار پر اهمیت شده و برخی از سایت ها از این روش توانسته اند به جایگاه بالاتری در گوگل دست پیدا کنند . مثلا شما تصمیم دارید کسی که دنبال seo وب سایت در تهران است سایت شما را ببنید . بسیار خوب یکی از راه های ساده تولید محتوا با کلید واژه تهران است کار دوم درج کسب و کار در گوگل است کار سوم تشویق کاربرانتان به درج دیدگاه مثبت در بخش place گوگل مپ است و ... البته اینها را هم شما میتوانید انجام دهید هم شرکتی که کار seo را انجام میدهد و لذا بهتر است که این کار را به افراد با تجربه و حرفه ای واگذار کنید.

مطالب مرتبط

ممکن است این مطالب به شما کمک کند...

 ساختار وب سایت  در SEO
ساختار وب سایت در SEO

تاثیر ساختار وب سایت در SEO چه اندازه اهمیت دارد و برای داشتن یک سایت بهینه در موتورهای جستجو باید ...

 محتوای ویروسی و افزایش SEO سایت
محتوای ویروسی و افزایش SEO سایت

آیا استفاده از محتوای ویروسی موجب افزایش بازدید سایت و افزایش رتبه SEO میشود ؟

 SEO چیست
SEO چیست

seo چیست و اهمیت یادگیری و یا بهینه سازی سایت در چیست . اصول seo از منابع رسمی

 تغییر دامنه بدون آسیب رسیدن به SEO
تغییر دامنه بدون آسیب رسیدن به SEO

تغییر دامنه بدون آسیب رسیدن به SEO با استفاده از web master tools و redirect 301

 تکنیک های برتر SEO و بهینه سازی محتوا
تکنیک های برتر SEO و بهینه سازی محتوا

بهترین ها در SEO سایت را بشناسید و با روش های به روز برای تولید محتوای SEO آشنا شوید این روش ها بسیا ...

 SEO و SEM سایت
SEO و SEM سایت

تفاوت SEO و SEM چیست و SEM یا بازاریابی در موتورهای جستجو چگونه میتواند کسب و کار شما را متحول کند.! ...

 آموزش تولید محتوای بهینه یا SEO
آموزش تولید محتوای بهینه یا SEO

چگونه بهترین نوشته و توضیحات را برای متن یا معرفی محصولات یا آگهی های خود ایجاد کنیم تا در گوگل بهین ...

x
عضویت در کانال تلگرام وبینه

به منظور دریافت تخفیف ها و مقالات سایت در کانال تلگرام ما عضو شوید