SEO وب سایت

SEO دانشی برای ایجاد رقابتی سالم است ، اگر کسی ادعا کند که میتواند یک سایت را در صفحه اول قرار دهد باید از او بپرسید که در زمینه کاری آن وب سایت چند رقیب وجود دارد ، بدیهی است که وجود رقبا رسیدن به موفقیت را سخت تر می کند.

بهینه سازی در گوگل
بهینه سازی اصولی در گوگل

برای قرار گرفتن در صفحه اول گوگل کاری که از سئو کار توقع دارید این است که سایت شما را بهینه سازی کند ، یعنی با رفع مشکلات و با تغییر روش های قبلی به یک روش منسجم از نظر موتور جستجو محبوب و پسندیده شود .seo نیاز به هیچ ترفندی ندارد ، تنها تجربه و داشتن هوش کافی برای تجزیه تحلیل نیازهای گوگل دارد ، هنگامی که با روش های seo داخلی و seo خارجی سعی بر بهبود کیفیت وب سایت می کنیم حق استفاده از هیچ ترفندی را نداریم ، ما تلاش می کنیم قدرت و کیفیت محتوا و دامنه شما را با روش های صحیح  گسترش دهیم تا نتیجه این خدمت را در کسب و کار خود لمس کنید. اگر تصمیم دارید سایت خود را بهینه سازی کنید باید در انتخاب آن شرکت بسیار دقت کنید ، وجود بازاری کاذب در این زمینه و نداشتن تخصص کافی نه تنها موجب بهبود وضع فعلی نمی شود بلکه موجب بدتر شدن و حتی اسپم شدن و به طور کلی خارج شدن از نتایج جستجو میشوید .

پارامترهای seo

هزینه سئو سایت نسبت به نوع وب سایت ، حجم محتوا  ، نرخ رقابت در حوزه کاری ، سیستم مدیریت محتوا و کیفیت محتوای سایت است ، هرچند که هزینه در seo مانند سرمایه گذاری است اما ممکن است برای رسیدن به جایگاه خوب زمان طولانی را می طلبد ، اگر در هر مورد کمی موفق بوده باشید احتمال پیروزی بسیار بیشتر میشود.

نرخ پرش را در وب سایت کاهش میدهیم ، اگر وب سایت شما طراحی جذابی داشته باشد و کاربران بتوانند وقت بیشتری را در آن صرف کنند روی بهبود رتبه SEO وب سایت شما تاثیر مستقمی خواهد داشت. اصل کار در کاهش نرخ پرش باید به صورتی باشد که مخاطب با ورود به وب سایت تمایلی به بستن آن در زمان کوتاه نداشته باشد و با بررسی هرچه بیشتر مطالب و دیدن سایر صفحات زمان بیشتری را در سایت شما سپری کند ، طبیعی است که کیفیت طراحی و منظم بودن ساختار وب سایت تاثیر زیادی در بهتر خواندن و بهتر دیده شدن مطالب برای بازدید کننده دارد.

مشاوره seo


    مینا عبدالهی
    سلام من میخوام سایتم را به صورتی seo کنم که در تهران و جستجو هایی که در تهران توسط گوگل انجام میشود در نتایج اول قرار بگیرد لطفا کمی من را راهنمایی کنید . سپاس
    مدیر سایت
    سلام . در واقع شما روی لوکال سرچ میخواهید برنامه ریزی کنید این مورد در حال حاضر بسیار پر اهمیت شده و برخی از سایت ها از این روش توانسته اند به جایگاه بالاتری در گوگل دست پیدا کنند . مثلا شما تصمیم دارید کسی که دنبال seo وب سایت در تهران است سایت شما را ببنید . بسیار خوب یکی از راه های ساده تولید محتوا با کلید واژه تهران است کار دوم درج کسب و کار در گوگل است کار سوم تشویق کاربرانتان به درج دیدگاه مثبت در بخش place گوگل مپ است و ... البته اینها را هم شما میتوانید انجام دهید هم شرکتی که کار seo را انجام میدهد و لذا بهتر است که این کار را به افراد با تجربه و حرفه ای واگذار کنید.
    مطالبی که به شما پیشنهاد میشود