SEO وب سایت

SEO دانشی برای ایجاد رقابتی سالم است ، اگر کسی ادعا کند که میتواند یک سایت را در صفحه اول قرار دهد باید از او بپرسید که در زمینه کاری آن وب سایت چند رقیب وجود دارد ، بدیهی است که وجود رقبا رسیدن به موفقیت را سخت تر می کند. برای رسیدن به SEO بالا باید اصول و مقررات تولید محتوای SEO را بشناسید پس با مقالاتی که وبینه در حوزه SEO منتشر کرده است همراه باشید و یا در صورت نیاز به مشاوره SEO با ما تماس بگیرید.

seo
 

برای قرار گرفتن در صفحه اول گوگل کاری که از سئو کار توقع دارید این است که سایت شما را بهینه سازی کند ، یعنی با رفع مشکلات و با تغییر روش های قبلی به یک روش منسجم از نظر گوگل  محبوب و پسندیده شود .

seo نیاز به هیچ ترفندی ندارد

تنها تجربه و داشتن هوش کافی برای تجزیه تحلیل نیازهای گوگل را لازم دارید ، هنگامی که با روش های seo داخلی و seo خارجی سعی بر بهبود کیفیت وب سایت می کنیم حق استفاده از هیچ ترفندی را نداریم ، ما تلاش می کنیم قدرت و کیفیت محتوا و دامنه شما را با روش های صحیح  گسترش دهیم تا نتیجه این خدمت را در کسب و کار خود لمس کنید. اگر تصمیم دارید سایت خود را بهینه سازی کنید باید در انتخاب آن شرکتی که خدامت SEO را پیشنهاد میکند بسیار دقت کنید ، وجود بازاری کاذب در این زمینه و نداشتن تخصص کافی نه تنها موجب بهبود وضع فعلی نمی شود بلکه موجب بدتر شدن و حتی اسپم شدن و به طور کلی خارج شدن از نتایج جستجو خواهد شد .

هزینه سئو سایت بر چه اساس سنجیده میشود

هزینه seo سایت نسبت به نوع وب سایت ، حجم محتوا  ، نرخ رقابت در حوزه کاری ، سیستم مدیریت محتوا و کیفیت محتوای سایت است ، هرچند که هزینه در seo مانند سرمایه گذاری است اما ممکن است برای رسیدن به جایگاه خوب زمان طولانی را می طلبد ، اگر در هر مورد کمی موفق بوده باشید احتمال پیروزی بسیار بیشتر میشود.

seo هزینه نیست سرمایه گذاری است

نرخ پرش را در وب سایت کاهش دهید ، اگر وب سایت شما طراحی جذابی داشته باشد و کاربران بتوانند وقت بیشتری را در آن صرف کنند روی بهبود رتبه SEO سایت شما تاثیر مستقمی خواهد داشت. اصل کار در کاهش نرخ پرش باید به صورتی باشد که مخاطب با ورود به وب سایت تمایلی به بستن آن در زمان کوتاه نداشته باشد و با بررسی هرچه بیشتر مطالب و دیدن سایر صفحات زمان بیشتری را در سایت شما سپری کند ، طبیعی است که کیفیت طراحی و منظم بودن ساختار وب سایت تاثیر زیادی در بهتر خواندن و بهتر دیده شدن مطالب برای بازدید کننده دارد.

مینا عبدالهیمهر 14، 1398

سلام من میخوام سایتم را به صورتی seo کنم که در تهران و جستجو هایی که در تهران توسط گوگل انجام میشود در نتایج اول قرار بگیرد لطفا کمی من را راهنمایی کنید . سپاس
مدیر سایتمهر 15، 1398

سلام . در واقع شما روی لوکال سرچ میخواهید برنامه ریزی کنید این مورد در حال حاضر بسیار پر اهمیت شده و برخی از سایت ها از این روش توانسته اند به جایگاه بالاتری در گوگل دست پیدا کنند . مثلا شما تصمیم دارید کسی که دنبال seo وب سایت در تهران است سایت شما را ببنید . بسیار خوب یکی از راه های ساده تولید محتوا با کلید واژه تهران است کار دوم درج کسب و کار در گوگل است کار سوم تشویق کاربرانتان به درج دیدگاه مثبت در بخش place گوگل مپ است و ... البته اینها را هم شما میتوانید انجام دهید هم شرکتی که کار seo را انجام میدهد و لذا بهتر است که این کار را به افراد با تجربه و حرفه ای واگذار کنید.

مطالب مرتبط

ممکن است این مطالب به شما کمک کند...

 طراحی وب سایت
طراحی وب سایت

طراحی وب سایت حرفه ای و کاربر پسند دارای SEO بالا و مورد تایید کیفیت گوگل به منظور داشتن ساختاری حرف ...

 تفاوت اینستاگرام با تلگرام از نظر SEO
تفاوت اینستاگرام با تلگرام از نظر SEO

تفاوت اینستاگرام با تلگرام از نظر SEO و چرا باید شبکه های اجتماعی را در صورتی که وب سایت دارید استفا ...

 باز طراحی وب سایت
باز طراحی وب سایت

طراحی مجدد وب سایت بدون افت رتبه seo و با هدف ارتقا فنی و کیفی ، افزایش سطح امنیت و توسعه پذیری با ا ...

 تاثیر Twitter روی افزایش بازدید و SEO وب سایت
تاثیر Twitter روی افزایش بازدید و SEO وب سایت

تاثیر Twitter روی افزایش بازدید و SEO وب سایت و روش اصلی تولید محتوا در تویتر

 ساختار وب سایت  در SEO
ساختار وب سایت در SEO

تاثیر ساختار وب سایت در SEO چه اندازه اهمیت دارد و برای داشتن یک سایت بهینه در موتورهای جستجو باید ...

 مدیریت دایره محتوای وب سایت
مدیریت دایره محتوای وب سایت

مدیریت دایره محتوا وب سایت به منظور شیوه صحیح انتشار مطالب برای وب سایت هایی که قصد معرفی و افزایش S ...

x
عضویت در کانال تلگرام وبینه

به منظور دریافت تخفیف ها و مقالات سایت در کانال تلگرام ما عضو شوید