طراحی سایت بازاریابی شبکه ای

بازاریابی شبکه ای نوع متفاوتی از فروش است که فقط به شکل آنلاین اجرا میشود در این مدل بازاریابی تعداد زیادی از افراد با عضویت در سایت شرکت زیرمجموعه جذب کنند و فروش زیرمجموعه های خود را مشاهده کنند و از فروش زیرمجموعه ها تا 40 درصد کارمزد می گیرند. بازاریابی شبکه ای سالهاست که در دنیا رواج دارد و شرکت برنامه نویسی و طراحی سایت اختصاصی زیرساخت ها و سایت مورد نیاز برای شرکت های بازاریابی شبکه ای را طراحی و فراهم میکند و مسیر رشد و حرکت آنها را هموار میسازد.

شرکت بازاریابی شبکه ای بعد از گرفتن مجوز فعالیت خود از اصناف ایران در خصوص طراحی سایت  خود با شرکتی که در این زمینه دارای تجربه کافیست وارد مذاکره میشوند و طرح پنل درآمدی خود را جهت پیاده سازی به آن  ارایه می کند، سپس بعد از تحلیل و بررسی برگزاری جلسات متعدد در خصوص نحوه اجرا طی مدت حداقل 2 ماه پیاده سازی سایت و کدنویسی پلن، طراحی گرافیکی صفحات، و طراحی دفترکار مجازی بازاریابان نهایی و پروژه تکمیل  میگردد.

 

شرکت وبینه دارای بیش از 5 نمونه کار حرفه ای طراحی سایت بازاریابی شبکه ای در ایران و خارج از ایران در انواع پلن های درآمدزایی است که به دلیل ملاحضات خاص آنها را در فهرست مشتریان خود قرار نداده ایم.

mlm

در سیستم های بازاریابی شبکه ای یا نتورک مارکتینگ تاکید زیادی روی محاسبه دقیق پورسانت روی سایت است. چرا که هسته مرکزی نرم افزار تحت وب محاسبه دقیق پورسانت های بازاریاب هایی است که طی یک ماه حجم های خرید بالایی را داشته اند و در پایان ماه توسط مدیر سایت پورسانت بر اساس پلنی که برنامه نویسی شده محاسبه میگردد .

در روشی که در پیاده سازی وبسایت ها در وبینه اجرا میگردد محدودیتی در اجرای ایده ها و پلن های درآمدی متفاوت از قبیل Unilevel , breakaway ، Binary و Hybrid وجود نخواهد داشت . قبل از تحویل سایت و نصب روی سرور نیاز به تست خروجی پلن درآمدی است که با tester پلن میتوانم در شبکه ای مجازی حجم های فروش متفاوتی را زیر بار محاسبه پلن قرار دهیم و از صحت و درستی عملکرد مطمن شویم.

لازم است که داشتن تجربه شرکت طراح سایت در چندین پروژه موفق اولین ویژگی تیم وبینه است  ، شروع فعالیت ما در طراحی سایت های بازاریابی شبکه ای از سال 95 تا به امروز بوده و طی پروژه های متعددی قوانین حاکم بر بازاریابی شبکه ای و زیرساخت های درختی تسلط کامل را بدست آورده ایم . همچنین در شیوه طراحی که اجرا می کنیم از هیچ نرم افزار یا ماژول خارجی و رایگانی استفاده نخواهیم کرد و محصولی کاملا بومی و ایرانی را طراحی کرده ایم . زیرساخت هایی که ما استفاده میکنیم استفاده از فریم ورک های مطرح مانند و با زبان محبوب PHP و فریم ورک Laravel توسعه پیدا کرده اند و مطابق سازوکار پروژه های بزرگ زیرساخت و نیازمندی های لازم را فراهم می آوریم.

کنترل مدیریتی بازاریابی شبکه ای

اصلی ترین قسمتی که در طراحی سایت بازاریابی شبکه ای مورد توجه است نرم افزار تحت وب بازاریابی شبکه ای است این بخش از سایت عملیات مدیریت درختواره ها و شبکه را کنترل میکند مانند کنترل و اجرای دستورالعمل ها به صورت گروهی میان جایگاه ها و شاخه ها است . در هنگام عضویت شخص در شبکه اتفاقاتی که در شبکه رخ میدهد باعث تغییراتی در ساختار دیتابیسی شده و مطابق الگوریتم هایی که با سرعت بسیار بالا اجرا میشوند شبکه قابل پایش و دریافت انواع خروجی ها و گزارشات در سطح کل  و سطح لایه های مختلف می باشد. 

برخی از ویژگی های مهم سایت

- سرعت بسیار بالا در محاسبه پورسانت (انواع پورسانت ها )

- قابلیت جابجایی و شیفت شاخه و جایگاه

- مدیریت امتیاز جایگاه ها و ورود و خروج گروهی اطلاعات

- ایجاد دوره بر اساس واحد های ارزی مختلف ریال و دلار

- ایجاد کنترل در محاسبه پورسانت در بازه های زمانی مختلف (ماهیانه - هفتگی - سالانه - چند ماهه و...)

- ایجاد لاگ فعالیت های مختلف از رخ دادهای مختلف جایگاه 

- نمایش درختوراه بازاریاب ها بر اساس درختی و خطی ، با سرعت بالا در باز شدن و کاملا رسپانسیو در موبایل

-قابلیت اجرای انواع پلن ها و ایده های خصوصی سازی شده در ساختار های Unilevel , Binary , Matrix , BreakAway

- ایجاد گزارش بعد از هر دوره تسویه حساب از وضعیت کلیه افراد حاضر در شبکه به صورت بهینه

- مدیریت پورسانت ها بر اساس افزایش و کاهش اعتبار در کیف پول در واحد های ارزی مخلتف

- نمایش نمودار ها و شماتیک های گرافیکی جهت بالاتر رفتن ارتباط بصری کاربر با سیستم

- قابلیت اتصال به انواع زیر سیستم ها اعم از (تیکتینگ - فروش کالا - فروش خدمات  و... )

- پشتیبانی از چند زبانه

- پشتیبانی از چند پلن مختلف بر اساس ایدهای شما 

 

زیر سیستم مدیریت محتوا 

وب سایت و فروشگاه نتورک مارکتینگی که طراحی میشود بر اساس نرم افزاری معروف به CMS اجرا میشود این نرم افزار مانند نرم افزاری اصلی که در بازاریابی شبکه ای طراحی و تولید شده است کاملا اختصاصی در تیم فنی وبینه طراحی و توسعه یافته  است از ویژگی های این زیر سیستم ایجاد ارتباط میان کاربر و کنترل پنل ادمین و حساب های کاربری است به طوری که در هر پروژه میتواند به صورتی کاملا متفاوت از نظر گرافیک و ساختار پیاده سازی شود همچنین امکان مدیریت صفحات و منو ها در سایر زبانهای زنده دنیا را دارد جهت مشاهده همه ویژگی ها به صفحه توضیحات کامل در صفحه CMS اختصاصی مراجعه فرمایید

 

زیر سیستم فروش آنلاین

سایت های بازارابی شبکه ای از نوع فروش کالا یا خدمات هستند و این نوع سایت ها بخش های مختلفی را به جهت مدیریت موجودی و فرایند افزایش و کاهش کالا در انبار را دارند از این رو لازم است که نرم افزاری توسعه پیدا کند که این قسمت ها را به صورت کاملا هماهنگ با شبکه نتورک کنترل کند این ماژول یکی از ماژول هایی است که قابلیت های بسیار ویژه ای در بخش ایجاد کاتالوگ محصولات و مدیریت و جستجو کلان انواع ویژگی کالا یا خدمات به صورتی کاملا حرفه ای ارایه میکند . این زیرسیستم در یک پنل مدیرتی واحد در کنار سیستم بازاریابی شبکه ای قرار دارد و با خرید از فروشگاه از نوع کالا و خدمات ارتباط مستقیم میان شبکه و گزارشات آنی رخ خواهد داد و افراد بالاسری جایگاه خرید زده می توانند از اتفاقات رخ داده در زیرمجموعه خود باخبر شوند. جهت مشاهده ویژگی های کامل این زیر سیستم به صفحه طراحی فروشگاه اینترنتی مراجعه فرمایید

 
زیرسیستم تیکتینگ Help Desk

help desk

وجود سیستم تیکتینگ در سایت های نتورک مارکتینگ بسیار ضروری است این زیر سیستم توانایی این را دارد که ارتباطی دو طرفه در موضوعات و گروه های کاری مختلف پشتیبانی ایجاد میکند کاربران بعد از خرید یا موضوعات مرتبط با پورسانت یا شبکه سوالات زیادی دارند که در این سیستم تیکتیگ به خوبی سوالات قابل پیگیری و پاسخ گویی توسط اپراتورهای مختلف است . وجود امکاناتی از قبیل سیستم ارجاعات و دریافت گزارشات از انواع تیکت ها بخش های مهمی است که در صفحه مربوط به سیستم تیکتینگ به صورت کامل شرح داده شده است.

خلاصه ای از روند سیستم

در ابتدا با ورود به سایت میتوان محصولات و خدمات را مشاهده کرد امکاناتی از قبیل جستجو پیشرفته و دسته بندی کالا ضمن داشتن طراحی گرافیکی مناسب که مورد توجه کاربر قرار بگیرد در پروژه اجرا شده مخاطب سایت میتواند آخرین اخبار و مقالاتی مرتبطی که مدیر سایت منتشر کرده است را هم ببیند . کاربران جدید لازم است که در سایت ثبت نام کنند با توجه به روند های مختلفی که در ثبت نام در سایت ها وجود دارد روشی که ما مدنظر داریم ثبت نام با شماره موبایل است ، لازم است بعد از ورود شماره موبایل کد احراز هویت را دریافت کند و در جهت ادامه روند وارد نماید و بعد از پایان عضویت و اضافه شدن در زیرمجوعه شخص مورد نظری که در هنگام ثبت نام وارد کرده است در همان لحظه در شبکه فروش وارد میشود.

خرید هایی را کاربران در فروشگاه نهایی می کنند در شبکه بالادستی قابل مشاهده است این سیستم به صورتی طراحی شده است که حداقل زمان جهت به روزرسانی گزارشات را دارد و با این روش افراد حاضر در شبکه میتوانند به سرعت از آخرین وضعیت ها و خریدهای شاخه ها به صورت جزیی و کلی مطلع شوند . گزارشات در دو بخش گزارشات درختی و گزارشات به صورت خطی قابل مشاهده است.

اعضا سایت با ورود به بخش های مختلفی دسترسی پیدا میکنند برخی از آنها شامل : گزارشات نتورک (زیرمجموعه های اخیر - وضعیت فروش تیم - فعال ترین افراد زیرمجموعه - زیرمجموعه لغو زده- زیرمجموعه های خرید نزده - Genealogy (شجره نامه) - فاکتورهای خرید - گزارشات پورسانت - کیف پول - آمارهای زیرمجموعه - ویرایش حساب کاربری (البته میتوان این قسمت را بعد از احراز هویت غیرفعال کرد) - تیکت های پشتیبانی و خروج از حساب کاربری اشاره کرد . 

لازم است که مدیر دروه های پورسانت دهی را تعیین کند لذا در صورتی که وب سایت شما چند زبانه باشد قطعا چند ارزی هم است و برای این کار شما میتوانید واحد های ارزی مورد نظر خود را تعریف و کنترل کنید . بعد از پایان دوره به طور مثال دوره ماهیانه یا دوره هفتگی مدیر میتواند پورسانت را مطابق پلن درآمد زایی که درر هنگام طراحی سایت توسط شرکت طراح به صورت واقعی طراحی شده است را اجرا کند . سیستم به صورت چند سطحی تا N سطح نامحدود میتواند پورسانت را محسابه کند و در کمترین زمان ممکن یعنی پایین تر از چند دقیقه کل پلن های درآمد زایی در کل شبکه اجرا و محاسبه میشوند. 

مدیر سایت شخصی است که دسترسی به همه قسمتهای وب سایت دارد او میتوان حساب های کاربری افراد را ویرایش یا مسدود کند - کلیه گزارشات سیستم از بخش نتورک و فروش یا تیکتینگ را بررسی کند - محتوای وب سایت را با ماژول CMS مدیریت کند - زیرسیستم فروش را مدیریت کند در این قسمت به صورت پیوسته محصولات جدید به سایت اضافه میکند و یا قیمت های محصولات را مدیریت میکند . پروژه میتواند به صورت چند مدیر فعالیت کند و با ایجاد نقش با در نظر گرفتن سطوح مختلف دسترسی مدیران متفاوتی را به شبکه اضافه کرد.

با توجه به مقرراتی که وب سایت ها دارند میتوانند در چندین کشور فعالیت کنند برای این کار لازم است که وب سایت شما چند زبانه باشد و به خوبی از سیستم ترجمه پشتیبانی کند این بخش در قسمت CMS قابل تعریف و پشتیبانی است . همچنین کالاها را میتوان یکبار تعریف کرد و در هر زبان تجرمه مورد نظر را به صورت دستی ایجاد کرد منظور است دستی این است که سیستم ترجمه به صورت Native درون خود سایت قرار دارد و میتواند توسط شخص مترجم شما ایجاد و مدیریت شود از سرویس هایی مانند مترجم گوگل استفاده نمی کند . 

 

تاریخچه و استراتژی بازاریابی شبکه ای در دنیا 

network marketing  برگرفته از فرمول تصاعد است که در سده ی سوم ه.ق به واسطه ی اقلیدس و در کتاب "مقدمات" به جهان معرفی شد . اولین شرکتی که رسماً فعالیت بازاریابی شبکه ای را آغاز کرد، کمپانی ویتامین کالیفرنیا بود که نام خود را در سال 1939 به نوترالایت تغییر داد . بازاریابی نوعی استراتژی فروش کالا محور است که نه تنها بازاریاب از خرید خود پورسانتی دریافت میکند بلکه از افرادی که به واسطه آن وارد نتورک شده اند هم پورسانت شبکه ای دریافت میکند. نقطه قوت بازاریابی شبکه ای رضایت مصرف کننده از قیمت تمام شده یا بدون واسطه است که شرکت های مطرح جهان نیز محصول تولید شده خود را با حذف واسطه ها به مصرف کننده نهایی می رساند . با نگاهی واقع بینانه به موفقیت در این صنعت رضایت مصرف کننده از کیفیت کالا باید در اولیت اول قرار دارد . در بازاریابی شبکه‌ای ، بازاریاب‌ها به صورت تبلیغات کلامی یا تبلیغات چهره به چهره اقدام به فروش محصولات کمپانی می‌کنند. در حال حاضر به ترتیب کشورهای آمریکای شمالی، چین، کشورهای اروپایی از جمله آلمان و ایتالیا و ژاپن در زمینه بازاریابی شبکه‌ای سردمدار هستند . 

تفاوت شرکت های هرمی با شرکت های بازاریابی شبکه ای

بنا به نظر کمیسیون تجارت فدرال امریکا، شرکت هرمی شرکتی است که به اعضای خود، بابت وارد کردن افراد جدید، حق کمیسیون می‌دهد . شرکت‌های هرمی هیچ محصولی نمی‌فروشند و روش کار آن ها به این صورت است که پول های مشتریان را در یکجا جمع می‌کنند و با آن کاری انجام نمی‌دهند. اما رویکرد بازاریابی شبکه ای کاملا متفاوت است و هر شخصی میتواند بدون هزینه بابت ورودیه یا عضویت میتواند شروع به خرید کالاهای مورد نیاز خود کند و در صورتی که شرکت بازاریاب را مجبور به خرید بیش از اندازه نماید مجوز فعالیت آن توسط وزارت صنعت و معدن معلق میشود. البته برخی از شرکت های غیرمجاز به منظور دور زدن قانون محصولی را با قیمت بسیار بالاتر از بازار به ازای پول دریافت شده به خریدار تحویل میدهد که تنها جنبه فروش را نشان میدهد . عملا این روش ها غیرقانونی بوده و شرکت ها موظف به فروش اقلام مصرفی بازاریاب ها طبق نیاز و وسع خرید آنها را دارند و در قانون ایران هم جذب زیرمجموعه باید رایگان باشد تا مصرف کننده نهایی بتواند کالای مورد نیاز خود را با قیمت مناسب و مستقیما از تولید کننده خریداری کند.

 

همه زیرسیستم ها  یکپارچه در یک پنل مدیریتی واحد !

یکپارچه

برای شما مهم است که فرایندها و گردش کارها به گونه ای باشد که بتوانید فرصت افزایش فروش را بدست آورید و این هدف بدون داشتن زیرساخت ها میسر نخواهد شد .. در باشگاه مشتریان میتوانید با فرصت ها (کسانی که هنوز از محصولات شرکت خریداری نکرده اند) ارتباط دوطرفه برقرار کنید و کمپین های مختلفی را به منظور افزایش فروش ایجاد کنید و از تاثیر CRM و دیجیتال مارکتینگ در بازاریابی شبکه ای استفاده کنید.

حسابداری تحت وب بازاریابی شبکه ای یکی دیگر از خدمات ما به شرکت شماست! با این خدمت به جای داشتن چند نرم افزار مختلف مالی و انبارداری کل شرکت از بخش مالی گرفته تا انبارداری به صورت آنلاین از یک پلتفرم تحت وب استفاده خواهند کرد این روش میتواند مشکلات تداخل در انبار و اسناد مالی را به طور کامل برطرف کند و حجم کاری در واحد حسابرسی شرکت را بسیار کاهش دهد.

نقش تخصص و تجربه در این پروژه 

قطعا داشتن تجربه در انجام امور حرفه ای بسیار مهم است یکی از مهم ترین قسمت های هر سیستم استخراج گزارشات و آمار و ارقام از بخش های مختلف است مثلا قرار است بازاریاب های خرید زده این ماه و بازاریاب های خرید نزده ماه جاری را در نمودر به شما نمایش دهد یا یکی از بخش های مهم هر سیستم شبکه ای این است که حجم فروش یا امتیاز فروش را که بر اساس متغیرهای از قبل تعریف شده در کل زیرمجموعه به نمایش دهد یا اینکه در شجره نامه یا نمودار شماتیک بتوان با یک کلیک در کسری از ثانیه بدون تاخیر به گزارشات مورد نظر دست پیدا کنید . یا اینکه فرایند تسویه حساب با کاربر ها به گونه ای باشد که خیلی سریع در پایان ماه مثلا چند دقیقه بتوان خروجی دقیقی از پورسانت هر بازاریاب را در دفترکار آن قرار داد و بعد با طی فرایند تسویه حساب در بخش مالی وارد دوره پورسانت دهی بعدی شد .. این موارد تنها بخش کوچکی از نیاز های هر شرکت بازاریاب شبکه ای است در سمت دیگر کاربرپسند بودن و واکنش پذیری در موبایل بسیار اهمت دارد ما کلیه بخش های وب سایت را به صورت واکنش گرا در موبایل و تبلت طراحی می کنیم .

تفاوت های مهم با سایر فروشگاه ها

خوب قطعا بخش فروشگاهی با سایر فروشگاه ها تفاوت خاصی ندارد ممکن است در  سایت آماری از وضعیت فروشندگان برتر به تفکیک ماه قبلی یا ماه جاری وجود داشته باشد اما آنچه مهم است امکان جستجو و فیلتر پیشرفته در محصولات است فیلتری که بازاراب و مشتری شما را بتواند در سریع ترین زمان ممکن به محصول مورد نظر خود هدایت کند . این فیلتر ها در بخش برندها - رنگ - بازه قیمت - وضعیت موجود - جستجو در محتوا - جستجو در دسته بندی - تگ محصولات -در حال اتمام - دارای تخفیف - ایرانی و خارجی و سایر ویژگی های مرتبط در آن دسته از کالا و خدمات تقسیم بندی میشود . کاربر فروشگاه با بتواند با توجه به خواسته های خود از بخش فیلتر با زدن چک باکس ها و به محصولات مورد نظر دست پیدا کند این بخش در طراحی سایت بازاریابی شبکه ای در وبینه به خوبی قابل پیاده سازی است.

سوالات متداول

معماری و نحوه پیاده سازی سیستم بازاریابی شبکه ای برای شرکتی که آن را خریداری میکند به چه صورت است ؟

معماری که در پیاده سازی سیستم سپهرگستر به کار گرفته میشود روش Stand Alone است یعنی همه آنچه که سیستم برای کار خود نیاز دارد به صورت مستقل روی سرور مشتری نصب میشود این یعنی هیچ گونه وابستگی به شرکت طراحی و سازنده به منظور استفاده و محدودیت زمانی وجود ندارد و کل عملیات محاسبه پورسانت و ماژول های پلن روی همان سرور نصب میشود و از هیچ وب سرویس خارجی و وابستگی استفاده نمیکند.

آیا امکان واریز وجه در درگاه های مختلف حتی برای سایت های خارجی با روش پرداخت به صورت ارز دیجیتال هم وجود دارد ؟

بله در سیستم پرداختی که در این پروژه وجود دارد امکان پرداخت وجه به صورت انواع درگاه ها و ارز های دیجیتال فراهم است و کاربران شما در هر کجای دنیا میتوانند پرداخت های مختلفی از انجام دهند.

آیا امکان اتصال به سرویس های نوتیفیکیشن وجود دارد ؟

بله در شرایط مختلفی لازم است به کاربر یا مدیران اطلاع رسانی های خودکار صورت پذیرد که با روش های پیامکی و ایمیلی یا پوش نوتیفیکیشن قابل انجام است مانند ثبت نام - محاسبه پورسانت و ..

آیا قابلیت اتصال به سیستم حسابداری و انبارداری را دارد ؟

این پروژه به همراه سیستم مدیریت انبار و قابلیت اتصال به نرم افزار حسابداری سپیدار طراحی و توسعه پیدا کرده است.

آیا امکان پیاده سازی انواع پلن های درآمدی را دارد ؟

با توجه به نوع فعالیت شرکت های بازاریابی شبکه ای و ایده هایی نو در طراحی پلن های سوددهی لازم است که هر شرکت به صورت مستقل و اختصاصی پلن درآمد زایی خود را داشته باشد که این امر در شرکت وبینه کاملا قابل پیاده سازی است و هر نوع پلن چند سطحی از انواع مارتریسی  ، جداشوند و ... قابل پیاده سازی و اجرا است.

محمدحسینمرداد 20، 1398

با سلام من تصمیم دارم مجوز فعالیت بازاریابی شبکه ای دریافت کنم و پلن های جذاب و با سودهی هوشمندانه داشته باشم . آیا شما میتوانید به ما در این زمینه مشاوره دهید ؟ ممنونم
وحید الوندیمرداد 20، 1398

سلام روز بخیر بله همانطور که در مطالب بالا نیز گفته شده شرکت وبینه هم در زمینه طراحی و تولید نرم افزار های بازاریابی شبکه ای به صورت حرفه ای فعالیت می کند و هم میتواند در زمینه بهنیه سازی و طراحی پلن مشاوره و خدماتی را در نظر بگیرد.
رضا اشرفیمرداد 21، 1398

ما در حال حاضر توسط از طراحی یکی از شرکت های معروف طراحی سایت داریم سرویس میگیرم و متاسفانه با مشکلاتی در بخش انبار و سیستم پورسانت دهی داریم می خواستم ببیم تعرفه و هزینه کاری شما به چه صورت است ؟ و ایا شما میتوانید کار انتقال اطلاعات از سایت بازاریابی شبکه ای قبلی ما را به سیستم وبینه انتقال بدهید ؟
وحید الوندیمرداد 23، 1398

سلام روز بخیر . پلت فرم فروشگاهی سپهرگستر دقیقا همین وظیفه را دارد که بخش انبار - فروش - بازاریابی شبکه ای و فروشگاه و سایت را به صورت یکپارچه مدیریت میکند . در خصوص انتقال اطلاعات جای نگرانی وجود ندارد و امکان انتقال از سایت قدیم به سایت جدیدی که ما برای شما طراحی کنیم وجود دارد.
ایمان شهرمیانیمهر 27، 1398

سلام هزینه طراحی ی شبکه بازاریابی حداقل چقدر هست؟
مدیر سایتآبان 01، 1398

سلام آقای شهرمیانی ، هزینه ها بر اساس طرحی است که قرار است شما اجرا کنید به نسبت نوع پلن و بزرگی کار پروژه ها از قیمت های متفاوت است لطفا با شرکت تماس بگیرد و مشاوره بگیرد.
علیرضا سعیدیآذر 17، 1398

سلام آیا می شود در خصوص بازاریابی شبکه ایی ابزارآلات فعالیت کرد. لطف در این مورد ما را راهنمایی فرمایید.
مدیر سایتآذر 18، 1398

سلام آقای سعیدی . در خصوص اینکه شما در چه صنعتی فعالیت میکنید بایستی از طرف سازمانی که متولی صدور مجوز فعالیت بازاریابی شبکه ای است راهنمایی بگیرید . اما جدا از این موضوع شرکت وبینه به صورت تخصصی در بخش طراحی و توسعه سامانه های بازاریابی شبکه در اصناف مختلفی پیاده سازی میکند
خرید اينترنتیدی 08، 1398

برای پیاده سازی نمودن بازاریابی شبکه ای ما باید راهنمایی ها و استراتژی های مرتبط با فرآیند کار خود در نظر بگیریم تا نحوه ی کار عملی سازی شود
علی قادری

قیمت طراحی سایت بازاریابی شبکه ای چقدر میشه و آیا این قیمت بابت نوشتن پلن درآمدزایی هم است یا خیر ؟
وحید الوندی

سلام . شرکت وبینه جزو شرکت های فعال در حوزه طراحی سایت بازاریابی شبکه ای در ایران است و در حال حاضر اولین پلتفرم اختصاصی بازاریابی شبکه ای را طراحی و تولید کرده است . این پلتفرم روی چندین شبکه هم اجرا شده است و در حال فعالیت است هزینه این سامانه نرم افزاری بستگی به امکانات پروژه دارد اما میتوان با در نظر گرفتن امکانات عمومی قیمت حدودی بدست آورد که بهتر است با ما در این زمینه صحبت کنید.
مهمان

آیا امکان اجرای هر پلنی را دارد ؟ مثل باینری یا mlm یا بریک اوی ؟
مهمان

وقت بخیر . سوالی در خصوص سرعت داشتم چیزی که برام مهمه نمیخوام تجربه ای که در شرکت قبلی داشتم تکرار بشه . من میخوام سایت نتورک مارکتینگ که دارای مجوز است را به پلتفرم وبینه مهاجرت بدم به صورتی که بتونم بازاریاب ها را هم جابجا کنم . آیا این مقدر است؟
وحید الوندی

سلام دوست عزیز اگر شرکت شما دارای بازاریاب است و درختواره بزرگی هم دارید مشکلی از بابت انتقال اطلاعات وجود ندارد ما در این زمینه به شما کمک میکنیم
وحید الوندی

هر شرکت مطاق با پلن درآمدی که دارد به ما به صورت مکتوب طرح را ارایه میکند و مطابق نیاز شرکت پلن درآمدی طراحی و تنظیم میگردد