طراحی سایت بازاریابی شبکه ای

در بازاریابی شبکه ای یا نتورک مارکتینگ نیاز به طراحی وب سایت جامع و کاملی است که این روش فروش را به صورت حرفه ای مدیریت کند در ضمن باید قابل اعتماد باشد و سالها در سیستم های مختلفی تست شده باشد و توسط شرکت های معتبری مورد استفاده قرار گرفته باشد ، اصلی ترین بخش پروژه PLAN درآمد زایی یا پورسانت دهی می باشد که طبق طرح ارائه شده توسط طراح پلندر انواع روش های Unilevel , breakaway ، Binary و..   با دقت 100 درصد بدون خطا در شرکت وبینه قابل پیاده سازی و اجرا است.

network marketing

طراحی سایت بازاریابی شبکه ای در وبینه چه مزیتی دارد 

داشتن تجربه موفق در چندین پروژه اولین ویژگی تیم فنی ماست ، شروع فعالیت ما در این حوزه از سال 94 تا به امروز می باشد و طی پروژه های مختلف بر قوانین حاکم بر بازاریابی شبکه ای و زیرساخت های درختی کلان تسلط کامل را بدست آورده ایم . همچنین در شیوه طراحی که اجرا می کنیم از هیچ نرم افزار یا ماژول خارجی و رایگانی استفاده نمی کنیم و محصولی کاملا بومی و ایرانی را طراحی و توسعه داده ایم . زیرساخت هایی که ما استفاده میکنیم استفاده از فریم ورک های مطرح مانند Laravel , vue , bootstrap می باشد و دیتابیس مورد استفاده oracel Mysql است روی سیستم عامل linux است که خوشبختانه همه اینها جزو پرطرفدار ترین فریم ورک ها و زبان PHP نیز جزو چند زبان پرطرفدار دنیا می باشد.در معماری توسعه فروشگاه اینترنتی + سیستم مدیریت محتوا + سیستم مدیریت کالا و انبار + سیستم مدیریت بازاریایی شبکه ای + سیستم حسابداری یکپارچه 2 طرفه تحت وب + سیستم CRM تحت وب در یک هسته به صورت مجزا قابل استفاده و عملیاتی هستند

تاریخچه و استراتژی بازاریابی شبکه ای در دنیا 

network marketing  برگرفته از فرمول تصاعد است که در سده ی سوم ه.ق به واسطه ی اقلیدس و در کتاب "مقدمات" به جهان معرفی شد . اولین شرکتی که رسماً فعالیت بازاریابی شبکه ای را آغاز کرد، کمپانی ویتامین کالیفرنیا بود که نام خود را در سال 1939 به نوترالایت تغییر داد . بازاریابی نوعی استراتژی فروش کالا محور است که نه تنها بازاریاب از خرید خود پورسانتی دریافت میکند بلکه از افرادی که به واسطه آن وارد نتورک شده اند هم پورسانت شبکه ای دریافت میکند. نقطه قوت بازاریابی شبکه ای رضایت مصرف کننده از قیمت تمام شده یا بدون واسطه است که شرکت های مطرح جهان نیز محصول تولید شده خود را با حذف واسطه ها به مصرف کننده نهایی می رساند . با نگاهی واقع بینانه به موفقیت در این صنعت رضایت مصرف کننده از کیفیت کالا باید در اولیت اول قرار دارد . در بازاریابی شبکه‌ای ، بازاریاب‌ها به صورت تبلیغات کلامی یا تبلیغات چهره به چهره اقدام به فروش محصولات کمپانی می‌کنند. در حال حاضر به ترتیب کشورهای آمریکای شمالی، چین، کشورهای اروپایی از جمله آلمان و ایتالیا و ژاپن در زمینه بازاریابی شبکه‌ای سردمدار هستند . 

تفاوت شرکت های هرمی با شرکت های بازاریابی شبکه ای

بنا به نظر کمیسیون تجارت فدرال امریکا، شرکت هرمی شرکتی است که به اعضای خود، بابت وارد کردن افراد جدید، حق کمیسیون می‌دهد . شرکت‌های هرمی هیچ محصولی نمی‌فروشند و روش کار آن ها به این صورت است که پول های مشتریان را در یکجا جمع می‌کنند و با آن کاری انجام نمی‌دهند. اما رویکرد بازاریابی شبکه ای کاملا متفاوت است و هر شخصی میتواند بدون هزینه بابت ورودیه یا عضویت میتواند شروع به خرید کالاهای مورد نیاز خود کند و در صورتی که شرکت بازاریاب را مجبور به خرید بیش از اندازه نماید مجوز فعالیت آن توسط وزارت صنعت و معدن معلق میشود. البته برخی از شرکت های غیرمجاز به منظور دور زدن قانون محصولی را با قیمت بسیار بالاتر از بازار به ازای پول دریافت شده به خریدار تحویل میدهد که تنها جنبه فروش را نشان میدهد . عملا این روش ها غیرقانونی بوده و شرکت ها موظف به فروش اقلام مصرفی بازاریاب ها طبق نیاز و وسع خرید آنها را دارند و در قانون ایران هم جذب زیرمجموعه باید رایگان باشد تا مصرف کننده نهایی بتواند کالای مورد نیاز خود را با قیمت مناسب و مستقیما از تولید کننده خریداری کند.

حسابداری ، انبارداری ، باشگاه مشتریان و فروشگاه آنلاین همه با هم در یک داشبورد مدیریتی یکپارچه !

برای شما مهم است که فرایندها و گردش کارها به گونه ای باشد که بتوانید فرصت افزایش فروش را بدست آورید و این هدف بدون داشتن زیرساخت ها میسر نخواهد شد .. در باشگاه مشتریان میتوانید با فرصت ها (کسانی که هنوز از محصولات شرکت خریداری نکرده اند) ارتباط دوطرفه برقرار کنید و کمپین های مختلفی را به منظور افزایش فروش ایجاد کنید و از تاثیر CRM و دیجیتال مارکتینگ در بازاریابی شبکه ای استفاده کنید.

حسابداری تحت وب بازاریابی شبکه ای یکی دیگر از خدمات ما به شرکت شماست ! با این خدمت به جای داشتن چند نرم افزار مختلف مالی و انبارداری کل شرکت از بخش مالی گرفته تا انبارداری به صورت آنلاین از یک پلتفرم تحت وب استفاده خواهند کرد این روش میتواند مشکلات تداخل در انبار و اسناد مالی را به طور کامل برطرف کند و حجم کاری در واحد حسابرسی شرکت را بسیار کاهش دهد.

چرا باید یک شرکت دارای تجربه طراحی سیستم های بازاریابی شبکه را دارد به سایر شرکت ها ترجیح دارد ؟

قطعا داشتن تجربه در انجام امور حرفه ای بسیار مهم است یکی از مهم ترین قسمت های هر سیستم استخراج گزارشات و آمار و ارقام از بخش های مختلف است مثلا قرار است بازاریاب های خرید زده این ماه و بازاریاب های خرید نزده ماه جاری را در نمودر به شما نمایش دهد یا یکی از بخش های مهم هر سیستم شبکه ای این است که حجم فروش یا امتیاز فروش را که بر اساس متغیرهای از قبل تعریف شده در کل زیرمجموعه به نمایش دهد یا اینکه در شجره نامه یا نمودار شماتیک بتوان با یک کلیک در کسری از ثانیه بدون تاخیر به گزارشات مورد نظر دست پیدا کنید . یا اینکه فرایند تسویه حساب با کاربر ها به گونه ای باشد که خیلی سریع در پایان ماه مثلا چند دقیقه بتوان خروجی دقیقی از پورسانت هر بازاریاب را در دفترکار آن قرار داد و بعد با طی فرایند تسویه حساب در بخش مالی وارد دوره پورسانت دهی بعدی شد .. این موارد تنها بخش کوچکی از نیاز های هر شرکت بازاریاب شبکه ای است در سمت دیگر کاربرپسند بودن و واکنش پذیری در موبایل بسیار اهمت دارد ما کلیه بخش های وب سایت را به صورت واکنش گرا در موبایل و تبلت طراحی می کنیم .

 

فروشگاه بازاریابی شبکه ای چه تفاوتی با سایر فروشگاهای آنلاین از نوع ‌B2C دارد ؟ 

خوب قطعا بخش فروشگاهی با سایر فروشگاه ها تفاوت خاصی ندارد ممکن است در  سایت آماری از وضعیت فروشندگان برتر به تفکیک ماه قبلی یا ماه جاری وجود داشته باشد اما آنچه مهم است امکان جستجو و فیلتر پیشرفته در محصولات است فیلتری که بازاراب و مشتری شما را بتواند در سریع ترین زمان ممکن به محصول مورد نظر خود هدایت کند . این فیلتر ها در بخش برندها - رنگ - بازه قیمت - وضعیت موجود - جستجو در محتوا - جستجو در دسته بندی - تگ محصولات -در حال اتمام - دارای تخفیف - ایرانی و خارجی و سایر ویژگی های مرتبط در آن دسته از کالا و خدمات تقسیم بندی میشود . کاربر فروشگاه با بتواند با توجه به خواسته های خود از بخش فیلتر با زدن چک باکس ها و به محصولات مورد نظر دست پیدا کند این بخش در طراحی سایت بازاریابی شبکه ای در وبینه به خوبی قابل پیاده سازی است

برخی از ویژگی ها مهم

 • سرعت بسیار بالا در تسویه حساب و بخش های حسابداری و پورسانت دهی
 • نبود محدودیت در نرم افزار از نظر تعداد بازاریاب ، میزان رشد هرم و محدودیت در آیتم های توسعه فنی
 • انعطاف پذیری تعریف محصولات و ویژگی های آنها از قبیل رنگ ، سایز ، برند ، وزن و زیرمحصولات
 • گزارش گیری های کامل در بخش سفارشات و امور مالی
 • محاسبه پورسانت و سیستم پیگیری وضعیت شبکه طی تسویه حساب های گذشته
 • نمایش درختی و خطی شبکه قابل اجرا در موبایل
 • سیستم انبار داری حرفه ای با قابلیت مدیریت برند ، کالا ، رنگ ها و..
 • امکان تعریف کالاها در زبان های مختلف و تعریف چند ارز (ریالی - دلاری) جهت راه اندازی سایت های نتورک بین المللی
 • امکان تعریف سیستم Save امتیاز جهت محاسبه در دوره های بعد
 • امکان مدیریت پورسانت به صورت کیف پول و عملیات انتقال وجه - درخواست تسویه حساب - مشاهده موجودی و خرید از سایت با استفاده از کیف پول
 • برخورداری از گرافیک و سبک طراحی جذاب و زیبا

سوالات متداول قبل از سفارش 

معماری و نحوه پیاده سازی سیستم بازاریابی شبکه ای برای شرکتی که آن را خریداری میکند به چه صورت است ؟

معماری که در پیاده سازی سیستم سپهرگستر به کار گرفته میشود روش Stand Alone است یعنی همه آنچه که سیستم برای کار خود نیاز دارد به صورت مستقل روی سرور مشتری نصب میشود این یعنی هیچ گونه وابستگی به شرکت طراحی و سازنده به منظور استفاده و محدودیت زمانی وجود ندارد و کل عملیات محاسبه پورسانت و ماژول های پلن روی همان سرور نصب میشود و از هیچ وب سرویس خارجی و وابستگی استفاده نمیکند.

زیرساخت های لازم در راه اندازی پروژه به چه صورت است ؟ 

کلیه زیرساخت های لازم به صورت لایسنس ارایه میشود ، این لایسنس ها طی پروژه های مختلفی که تیم وبینه تجربه طراحی و تولید آنها را داشته تکامل پیدا کرده اند و در حال حاضر در انواع کسب و کارها مورد استفاده قرار میگیرد که شامل (سیستم بازاریابی شبکه ای  -  سیستم مدیریت محتوا - سیستم مدیریت فروشگاه آنلاین - سیستم انبارداری - سیستم مدیریت تیکتنیگ - سیستم مدیریت کسب و کار ) که هر یک از ماژول های ذکر شده به صورت مستقل یا یکجا میتواند در انواع وب سایت مورد استفاده قرار بگیرد.نمونه کارهای طراحی سایت بازاریابی شبکه ای که افتخار همکاری را داریم

و چندین شرکت دیگر ...

 

مشاوره طراحی سایت شبکه ای

 

مطالب مرتبط

ممکن است این مطالب به شما کمک کند...

 تفاوت پلن Binary با Uni level در طراحی سایت بازاریابی شبکه ای
تفاوت پلن Binary با Uni level در طراحی سایت بازاریابی شبکه ای

تفاوت پلن Binary با Uni level در طراحی سایت بازاریابی شبکه ای چیست و کدام پلن را برای طراحی در نظر ب ...

 شش اصل مهم در طراحی سایت بازاریابی شبکه ای
شش اصل مهم در طراحی سایت بازاریابی شبکه ای

اصول مهمی که در طراحی سایت بازاریابی شبکه ای باید مورد توجه قرار بگیرد

 طراحی وب سایت بازاریابی شبکه ای باورس
طراحی وب سایت بازاریابی شبکه ای باورس

طراحی سایت بازاریابی شبکه ای شرکت باورس در وبینه انجام شد . این وب سایت با امکانات بیشتر و افزایش کا ...

 طراحی سایت بازاریابی شبکه متصل به حسابداری
طراحی سایت بازاریابی شبکه متصل به حسابداری

طراحی سایت بازاریابی شبکه متصل به حسابداری خدمتی جدید از شرکت وبینه برای صاحبان کسب و کارهای بازاریا ...

 تفاوت طراحی سایت بازاریابی شبکه ای با فروشگاه اینترنتی
تفاوت طراحی سایت بازاریابی شبکه ای با فروشگاه اینترنتی

تفاوت طراحی سایت بازاریابی شبکه ای با فروشگاه اینترنتی از نظر ساختار فنی و نرم افزاری

 موارد مهم طراحی سایت بازاریابی شبکه
موارد مهم طراحی سایت بازاریابی شبکه

موارد مهم طراحی سایت بازاریابی شبکه کدامند و اگر تصمیم دارید سایت شرکت بازاریابی شبکه ای خود را طراح ...