طراحی سایت بازاریابی شبکه ای


در بازاریابی شبکه ای یا نتورک مارکتینگ نیاز به طراحی وب سایت جامع و کاملی است که روش فروش چند سطحی را به صورت حرفه ای مدیریت کند. در ضمن باید قابل اعتماد باشد و سالها در شرکتهای مختلفی استفاده ، اصلی ترین بخش سایت PLAN درآمد زایی یا پورسانت دهی می باشد که طبق طرح ارائه شده توسط طراح پلندر انواع روش های Unilevel , breakaway ، Binary و..   با دقت 100 درصد بدون خطا در شرکت وبینه قابل پیاده سازی و اجرا است.

 

 

mlm

دارای چندین نمونه کار فعال طراحی سایت بازاریابی شبکه ای در انواع پلن های درآمدزایی

 

 

داشتن تجربه موفق در چندین پروژه اولین ویژگی تیم فنی ما است  ، شروع فعالیت در این حوزه از سال 95 تا به امروز می باشد و طی پروژه های مختلف بر قوانین حاکم بر بازاریابی شبکه ای و زیرساخت های درختی تسلط کامل را بدست آورده ایم . همچنین در شیوه طراحی که اجرا می کنیم از هیچ نرم افزار یا ماژول خارجی و رایگانی استفاده نمی کنیم و محصولی کاملا بومی و ایرانی را طراحی کرده ایم . زیرساخت هایی که ما استفاده میکنیم استفاده از فریم ورک های مطرح مانند و با زبان محبوب PHP و فریم ورک Laravel توسعه پیدا کرده اند و دیتابیس مورد استفاده oracel Mysql را به عنوان پایگاه داده اصلی مورد استفاده قرار گرفته است.

وب سایت هایی که در ایران مجوز فعالیت بازاریابی شبکه ای دریافت کرده اند لازم است قوانین اصناف مربوط به طراحی دیتابیسی و چندین وب سرویس را به همراه داشته باشند طراحی پایگاه داده مطابق درخواستی که از طرف واحد صنفی موردنظر است و قابلیت ارتباط با وب سرویس بازاریاب ها - تعریف شعب - تعریف کالا - تعریف همایش برخی از این قسمت هایی است که باید در وب سایت های دارای مجوز رعایت شود . ویژگی های ذکر شده به صورت کامل  قابل پیاده سازی و اجرا است.

مدیریت بازاریابی شبکه ای

اصلی ترین قسمتی که در این طراحی سایت مورد توجه است نرم افزار تحت بازاریابی شبکه ای است این بخش از سایت عملیات مدیریت TREE اعم کنترل و اجرای دستورالعمل ها به صورت شبکه ای میان جایگاه ها و شاخه ها است . در هنگام عضویت شخص در شبکه اتفاقاتی که در شبکه رخ میدهد باعث تغییراتی در ساختار دیتابیسی شده و مطابق الگوریتم هایی که با سرعت بسیار بالا اجرا میشوند شبکه قابل پایش و دریافت انواع خروجی ها و گزارشات در سطح کل - سطح لایه - شاخه می باشد. 

برخی از ویژگی های مهم

- سرعت بسیار بالا در محاسبه پورسانت (انواع پورسانت ها )

- قابلیت جابجایی و شیفت شاخه و جایگاه

- مدیریت امتیاز جایگاه ها و ورود و خروج گروهی اطلاعات

- ایجاد دوره بر اساس واحد های ارزی مختلف ریال و دلار

- ایجاد کنترل در محاسبه پورسانت در بازه های زمانی مختلف (ماهیانه - هفتگی - سالانه - چند ماهه و...)

- ایجاد لاگ فعالیت های مختلف از رخ دادهای مختلف جایگاه 

- نمایش Genology بر اساس درختی و خطی ، با سرعت بالا در باز شدن و کاملا رسپانسیو در موبایل

-قابلیت اجرای انواع پلن ها و ایده های خصوصی سازی شده در ساختار های Unilevel , Binary , Matrix , BreakAway

- ایجاد گزارش بعد از هر دوره تسویه حساب از وضعیت کلیه افراد حاضر در شبکه به صورت بهینه

- مدیریت پورسانت ها بر اساس افزایش و کاهش اعتبار در کیف پول در واحد های ارزی مخلتف

- نمایش نمودار ها و شماتیک های گرافیکی جهت بالاتر رفتن ارتباط بصری کاربر با سیستم

- قابلیت اتصال به انواع زیر سیستم ها اعم از (تیکتینگ - فروش کالا - فروش خدمات  و... )

- پشتیبانی از چند زبان بیش از 30 زبان زنده دنیا 

- پشتیبانی از چند پلن مختلف بر اساس ایدهای شما 

 

زیر سیستم مدیریت محتوا CMS

وب سایت و فروشگاه نتورک مارکتینگی که طراحی میشود بر اساس نرم افزاری معروف به CMS اجرا میشود این نرم افزار مانند نرم افزاری اصلی که در بازاریابی شبکه ای طراحی و تولید شده است کاملا اختصاصی در تیم فنی وبینه طراحی و توسعه یافته  است از ویژگی های این زیر سیستم ایجاد ارتباط میان کاربر و کنترل پنل ادمین و حساب های کاربری است به طوری که در هر پروژه میتواند به صورتی کاملا متفاوت از نظر گرافیک و ساختار پیاده سازی شود همچنین امکان مدیریت صفحات و منو ها در بیش از 30 زبان زنده دنیا را دارد جهت مشاهده همه ویژگی ها به صفحه توضیحات کامل در صفحه CMS اختصاصی مراجعه فرمایید

 

زیر سیستم مدیریت فروش

سایت های بازارابی شبکه ای از نوع فروش کالا یا خدمات هستند و این نوع سایت ها بخش های مختلفی را به جهت مدیریت موجودی و فرایند افزایش و کاهش کالا در انبار را دارند از این رو لازم است که نرم افزاری توسعه پیدا کند که این قسمت ها را به صورت کاملا هماهنگ با شبکه نتورک کنترل کند این ماژول یکی از ماژول هایی است که قابلیت های بسیار ویژه ای در بخش ایجاد کاتالوگ محصولات و مدیریت و جستجو کلان انواع ویژگی کالا یا خدمات به صورتی کاملا حرفه ای ارایه میکند . این زیرسیستم در یک پنل مدیرتی واحد در کنار سیستم بازاریابی شبکه ای قرار دارد و با خرید از فروشگاه از نوع کالا و خدمات ارتباط مستقیم میان شبکه و گزارشات آنی رخ خواهد داد و افراد بالاسری جایگاه خرید زده می توانند از اتفاقات رخ داده در زیرمجموعه خود باخبر شوند. جهت مشاهده ویژگی های کامل این زیر سیستم به صفحه طراحی فروشگاه اینترنتی مراجعه فرمایید

 
زیرسیستم تیکتینگ Help Desk

help desk

وجود سیستم تیکتینگ در سایت های نتورک مارکتینگ بسیار ضروری است این زیر سیستم توانایی این را دارد که ارتباطی دو طرفه در موضوعات و گروه های کاری مختلف پشتیبانی ایجاد میکند کاربران بعد از خرید یا موضوعات مرتبط با پورسانت یا شبکه سوالات زیادی دارند که در این سیستم تیکتیگ به خوبی سوالات قابل پیگیری و پاسخ گویی توسط اپراتورهای مختلف است . وجود امکاناتی از قبیل سیستم ارجاعات و دریافت گزارشات از انواع تیکت ها بخش های مهمی است که در صفحه مربوط به سیستم تیکتینگ به صورت کامل شرح داده شده است.

خلاصه ای از روند سیستم

در ابتدا با ورود به سایت میتوان محصولات و خدمات را مشاهده کرد امکاناتی از قبیل جستجو پیشرفته و دسته بندی کالا ضمن داشتن طراحی گرافیکی مناسب که مورد توجه کاربر قرار بگیرد در پروژه اجرا شده مخاطب سایت میتواند آخرین اخبار و مقالاتی مرتبطی که مدیر سایت منتشر کرده است را هم ببیند . کاربران جدید لازم است که در سایت ثبت نام کنند با توجه به روند های مختلفی که در ثبت نام در سایت ها وجود دارد روشی که ما مدنظر داریم ثبت نام با شماره موبایل است ، لازم است بعد از ورود شماره موبایل کد احراز هویت را دریافت کند و در جهت ادامه روند وارد نماید و بعد از پایان عضویت و اضافه شدن در زیرمجوعه شخص مورد نظری که در هنگام ثبت نام وارد کرده است در همان لحظه در شبکه فروش وارد میشود.

خرید هایی را کاربران در فروشگاه نهایی می کنند در شبکه بالادستی قابل مشاهده است این سیستم به صورتی طراحی شده است که حداقل زمان جهت به روزرسانی گزارشات را دارد و با این روش افراد حاضر در شبکه میتوانند به سرعت از آخرین وضعیت ها و خریدهای شاخه ها به صورت جزیی و کلی مطلع شوند . گزارشات در دو بخش گزارشات درختی و گزارشات به صورت خطی قابل مشاهده است.

اعضا سایت با ورود به بخش های مختلفی دسترسی پیدا میکنند برخی از آنها شامل : گزارشات نتورک (زیرمجموعه های اخیر - وضعیت فروش تیم - فعال ترین افراد زیرمجموعه - زیرمجموعه لغو زده- زیرمجموعه های خرید نزده - Genealogy (شجره نامه) - فاکتورهای خرید - گزارشات پورسانت - کیف پول - آمارهای زیرمجموعه - ویرایش حساب کاربری (البته میتوان این قسمت را بعد از احراز هویت غیرفعال کرد) - تیکت های پشتیبانی و خروج از حساب کاربری اشاره کرد . 

لازم است که مدیر دروه های پورسانت دهی را تعیین کند لذا در صورتی که وب سایت شما چند زبانه باشد قطعا چند ارزی هم است و برای این کار شما میتوانید واحد های ارزی مورد نظر خود را تعریف و کنترل کنید . بعد از پایان دوره به طور مثال دوره ماهیانه یا دوره هفتگی مدیر میتواند پورسانت را مطابق پلن درآمد زایی که درر هنگام طراحی سایت توسط شرکت طراح به صورت واقعی طراحی شده است را اجرا کند . سیستم به صورت چند سطحی تا N سطح نامحدود میتواند پورسانت را محسابه کند و در کمترین زمان ممکن یعنی پایین تر از چند دقیقه کل پلن های درآمد زایی در کل شبکه اجرا و محاسبه میشوند. 

مدیر سایت شخصی است که دسترسی به همه قسمتهای وب سایت دارد او میتوان حساب های کاربری افراد را ویرایش یا مسدود کند - کلیه گزارشات سیستم از بخش نتورک و فروش یا تیکتینگ را بررسی کند - محتوای وب سایت را با ماژول CMS مدیریت کند - زیرسیستم فروش را مدیریت کند در این قسمت به صورت پیوسته محصولات جدید به سایت اضافه میکند و یا قیمت های محصولات را مدیریت میکند . پروژه میتواند به صورت چند مدیر فعالیت کند و با ایجاد نقش با در نظر گرفتن سطوح مختلف دسترسی مدیران متفاوتی را به شبکه اضافه کرد.

با توجه به مقرراتی که وب سایت ها دارند میتوانند در چندین کشور فعالیت کنند برای این کار لازم است که وب سایت شما چند زبانه باشد و به خوبی از سیستم ترجمه پشتیبانی کند این بخش در قسمت CMS قابل تعریف و پشتیبانی است . همچنین کالاها را میتوان یکبار تعریف کرد و در هر زبان تجرمه مورد نظر را به صورت دستی ایجاد کرد منظور است دستی این است که سیستم ترجمه به صورت Native درون خود سایت قرار دارد و میتواند توسط شخص مترجم شما ایجاد و مدیریت شود از سرویس هایی مانند مترجم گوگل استفاده نمی کند . 

 

تاریخچه و استراتژی بازاریابی شبکه ای در دنیا 

network marketing  برگرفته از فرمول تصاعد است که در سده ی سوم ه.ق به واسطه ی اقلیدس و در کتاب "مقدمات" به جهان معرفی شد . اولین شرکتی که رسماً فعالیت بازاریابی شبکه ای را آغاز کرد، کمپانی ویتامین کالیفرنیا بود که نام خود را در سال 1939 به نوترالایت تغییر داد . بازاریابی نوعی استراتژی فروش کالا محور است که نه تنها بازاریاب از خرید خود پورسانتی دریافت میکند بلکه از افرادی که به واسطه آن وارد نتورک شده اند هم پورسانت شبکه ای دریافت میکند. نقطه قوت بازاریابی شبکه ای رضایت مصرف کننده از قیمت تمام شده یا بدون واسطه است که شرکت های مطرح جهان نیز محصول تولید شده خود را با حذف واسطه ها به مصرف کننده نهایی می رساند . با نگاهی واقع بینانه به موفقیت در این صنعت رضایت مصرف کننده از کیفیت کالا باید در اولیت اول قرار دارد . در بازاریابی شبکه‌ای ، بازاریاب‌ها به صورت تبلیغات کلامی یا تبلیغات چهره به چهره اقدام به فروش محصولات کمپانی می‌کنند. در حال حاضر به ترتیب کشورهای آمریکای شمالی، چین، کشورهای اروپایی از جمله آلمان و ایتالیا و ژاپن در زمینه بازاریابی شبکه‌ای سردمدار هستند . 

تفاوت شرکت های هرمی با شرکت های بازاریابی شبکه ای

بنا به نظر کمیسیون تجارت فدرال امریکا، شرکت هرمی شرکتی است که به اعضای خود، بابت وارد کردن افراد جدید، حق کمیسیون می‌دهد . شرکت‌های هرمی هیچ محصولی نمی‌فروشند و روش کار آن ها به این صورت است که پول های مشتریان را در یکجا جمع می‌کنند و با آن کاری انجام نمی‌دهند. اما رویکرد بازاریابی شبکه ای کاملا متفاوت است و هر شخصی میتواند بدون هزینه بابت ورودیه یا عضویت میتواند شروع به خرید کالاهای مورد نیاز خود کند و در صورتی که شرکت بازاریاب را مجبور به خرید بیش از اندازه نماید مجوز فعالیت آن توسط وزارت صنعت و معدن معلق میشود. البته برخی از شرکت های غیرمجاز به منظور دور زدن قانون محصولی را با قیمت بسیار بالاتر از بازار به ازای پول دریافت شده به خریدار تحویل میدهد که تنها جنبه فروش را نشان میدهد . عملا این روش ها غیرقانونی بوده و شرکت ها موظف به فروش اقلام مصرفی بازاریاب ها طبق نیاز و وسع خرید آنها را دارند و در قانون ایران هم جذب زیرمجموعه باید رایگان باشد تا مصرف کننده نهایی بتواند کالای مورد نیاز خود را با قیمت مناسب و مستقیما از تولید کننده خریداری کند.

 

همه زیرسیستم ها  یکپارچه در یک پنل مدیریتی واحد !

 

یکپارچه

برای شما مهم است که فرایندها و گردش کارها به گونه ای باشد که بتوانید فرصت افزایش فروش را بدست آورید و این هدف بدون داشتن زیرساخت ها میسر نخواهد شد .. در باشگاه مشتریان میتوانید با فرصت ها (کسانی که هنوز از محصولات شرکت خریداری نکرده اند) ارتباط دوطرفه برقرار کنید و کمپین های مختلفی را به منظور افزایش فروش ایجاد کنید و از تاثیر CRM و دیجیتال مارکتینگ در بازاریابی شبکه ای استفاده کنید.

حسابداری تحت وب بازاریابی شبکه ای یکی دیگر از خدمات ما به شرکت شماست! با این خدمت به جای داشتن چند نرم افزار مختلف مالی و انبارداری کل شرکت از بخش مالی گرفته تا انبارداری به صورت آنلاین از یک پلتفرم تحت وب استفاده خواهند کرد این روش میتواند مشکلات تداخل در انبار و اسناد مالی را به طور کامل برطرف کند و حجم کاری در واحد حسابرسی شرکت را بسیار کاهش دهد.

نقش تخصص و تجربه در این پروژه 

قطعا داشتن تجربه در انجام امور حرفه ای بسیار مهم است یکی از مهم ترین قسمت های هر سیستم استخراج گزارشات و آمار و ارقام از بخش های مختلف است مثلا قرار است بازاریاب های خرید زده این ماه و بازاریاب های خرید نزده ماه جاری را در نمودر به شما نمایش دهد یا یکی از بخش های مهم هر سیستم شبکه ای این است که حجم فروش یا امتیاز فروش را که بر اساس متغیرهای از قبل تعریف شده در کل زیرمجموعه به نمایش دهد یا اینکه در شجره نامه یا نمودار شماتیک بتوان با یک کلیک در کسری از ثانیه بدون تاخیر به گزارشات مورد نظر دست پیدا کنید . یا اینکه فرایند تسویه حساب با کاربر ها به گونه ای باشد که خیلی سریع در پایان ماه مثلا چند دقیقه بتوان خروجی دقیقی از پورسانت هر بازاریاب را در دفترکار آن قرار داد و بعد با طی فرایند تسویه حساب در بخش مالی وارد دوره پورسانت دهی بعدی شد .. این موارد تنها بخش کوچکی از نیاز های هر شرکت بازاریاب شبکه ای است در سمت دیگر کاربرپسند بودن و واکنش پذیری در موبایل بسیار اهمت دارد ما کلیه بخش های وب سایت را به صورت واکنش گرا در موبایل و تبلت طراحی می کنیم .

تفاوت های مهم با سایر فروشگاه ها

خوب قطعا بخش فروشگاهی با سایر فروشگاه ها تفاوت خاصی ندارد ممکن است در  سایت آماری از وضعیت فروشندگان برتر به تفکیک ماه قبلی یا ماه جاری وجود داشته باشد اما آنچه مهم است امکان جستجو و فیلتر پیشرفته در محصولات است فیلتری که بازاراب و مشتری شما را بتواند در سریع ترین زمان ممکن به محصول مورد نظر خود هدایت کند . این فیلتر ها در بخش برندها - رنگ - بازه قیمت - وضعیت موجود - جستجو در محتوا - جستجو در دسته بندی - تگ محصولات -در حال اتمام - دارای تخفیف - ایرانی و خارجی و سایر ویژگی های مرتبط در آن دسته از کالا و خدمات تقسیم بندی میشود . کاربر فروشگاه با بتواند با توجه به خواسته های خود از بخش فیلتر با زدن چک باکس ها و به محصولات مورد نظر دست پیدا کند این بخش در طراحی سایت بازاریابی شبکه ای در وبینه به خوبی قابل پیاده سازی است

بسته طراحی وب سایت نقره ای طلایی
طراحی تم اختصاصی صفحه اول مطابق برند شما
زمان تحویل 15 روز کاری 25 روز کاری
CMS اختصاصی سپهر گستر
زبان برنامه نویسی به روز و آخرین نسخه PHP / Laravel PHP / Laravel
طراحی مینیمال و بهینه
دارای نسخه PWA موبایلی
واکنش گرا در موبایل و تبلت
خروجی FEED RSS
ماژول کوتاه کننده لینک داخلی
انتشار صفحه در آینده
مدیریت دیدگاه کاربران
ویرایشگر حرفه ای و صفحه ساز
سایت مپ استاندارد
SEO BASE
کدنویسی بهینه جهت تسریع اجرای سایت
برخورداری از سیستم Redis Cache
ایجاد و مدیریت نامحدود محتوا
مدیریت تصاویر و بنرها
سامانه چت آنلاین با بازدیدکنندگان سایت
معرفی محصولات و خدمات
گالری نمونه کارها
صفحه درباره ما و رزومه
صفحه تماس با ما با کپچا مخفی
کدگذاری رمز ورود در دیتابیس
قابلیت محدود سازی دسترسی به پنل با IP
تبدیل و تغییر ساز تصاویر آپلودی در فرمت WEBP
پشتیبانی از پوش نوتیفیکیشن آخرین مطالب
پشتیبانی از فیلداضافی در صفحات
اعمال تنظیمات امنیتی
ماژول منو ساز
تعریف و مدیریت مدیران در سطوح دسترسی
بازیابی رمز ورود با پیامک
گزارشات مروبط به ورود به سامانه
گزارشات مروبط به فعالیت فایل منیجر
ثبت لاگ فعالیت مدیران با جزییات
تم شب و روز پنل مدیریتی
اتصال به پنل پیامکی
اتصال به پنل ایمیلی
دسترسی کامل به دیتابیس و هاست
ماژول مدیریت فایل
آمار بازديدكنندگان
ماژول منو ساز
ماژول هدایت صفحات با کد 301
تعریف سطوح دسترسی مدیران
اتصال به انواع فرم ساز و نظرسجی ساز
تعداد زبان سایت مطابق SEO تک زبانه دو زبانه یا بیشتر
امکان افزودن سایر زبانهای دلخواه
هزینه افزودن زبان جدید 2 میلیون تومان
فرم استخدام
طراحی بخش بلاگ
بخش مقالات
جستجو پیشرفته معنایی
مشاوره تجارت الکترونیک
انتشار خودکار مطالب در کانال تلگرام تماس
قابلیت انتشار صفحات توسط کاربران در شبکه های اجتماعی
طراحی اسلاید صفحه نخست یک بنر اسلایدر دو بنر اسلایدر
استاندارد سازی حروف و اعداد فارسی
پرسش‌های متداول
قابلیت عضویت در سایت با موبایل تماس
قابلیت ایجاد انواع صفحات با قالب های مختلف
ایجاد فیلدهای سفارشی صفحات ، متن ، لیست ، آپلودی
ارسال پیامک در هنگام ورود
امکان تغییر متاتگ های SEO
قابلیت درج کد های Embed مانند آپارات
توسعه پنل کاربری اعضا تماس تماس
ماژول حرفه ای تیکتینگ سپهرگستر
خدمات پس از فروش CMS سپهرگستر LTS پشتیبانی طولانی مدت LTS پشتیبانی طولانی مدت
دامنه رایگان IR & COM IR & COM
گواهی نامه SSL
هاستینگ لینوکس رایگان سال اول 1 گیگابایت 2 گیگابایت
پشتیبانی رفع باگهای احتمالی سایت 6 ماه پشتیبانی رایگان 12 ماه پشتیبانی رایگان
شروع قیمت از 17 میلیون تومان 25 میلیون تومان

بسته فروشگاه اینترنتی نقره ای طلایی
زمان تحویل 30 روز کاری 45 روز کاری
ایجاد بی نهایت محصول
نمایش پربازدید ترین محصولات
امکان فروش فایل
امکان فروش خدمات
امکان امتیازدهی به محصولات
تعریف کد تخفیف
اطلاع رسانی پیامکی یا ایمیلی بعد از ثبت سفارش
قابلیت اتصال به اپلیکیشن SLACK
نسخه اندروید فروشگاه
مدیریت کامل محصول
ایجاد باندل محصولات (فروش پکیج)
جستجو پیشرفته محصولات
ساخت اتوماتیک سئو داخلی محصولات
سبدخرید هوشمند ، زمانبدی در محصولات درون سبد
نمایش فاکتور فروش و حواله انبار
نمایش مانده موجودی ریالی و تعدادی انبار
کنترل تعداد موجودی فیزیکی در انبار و فروش روی سایت
قابلیت چندین آدرس مشتری
قابلیت نوشتن درگاه پرداخت دلخواه
تغییر قالب اختصاصی فروشگاه
موتور جستجو ElasticSearch 10 میلیون تومان
کنترل، بررسی و پیگیری سفارش ‎ها
مشاهده رسید دریافت وجه
ماژول کیف پول و اعتبار حساب
قابلیت پرداخت با کیف پول
قابلیت چند ارزی
به روزرسانی خودکار نرخ تبدیل ارز
پشتیبانی از سیستم چند انبار
کاردکس کالا ورود و خروج کالا
تعریف ویژگی های محصول
فیلتر روی ویژگی های محصول
سیستم مالیات بر ارزش افزوده
امکان تخفیف شاخه روی دسته کالا
تعریف انواع روش های حمل و نقل
روش های ارسال بر اساس شهر و استان
گزارش فروش بر اساس خریدار و بازه زمانی
گزارش کاردکس کالا
گزارش کاتالوگ های بدون موجودی
گزارش کاتالوگ های بدون موجودی
گزارش وضعیت سفارشات
گزارش پرفروش ترین کالاها
گزارش فروش کل
گزارش تراکنش های درگاه پرداخت آنلاین
مدیریت گارانتی ها
مدیریت انواع وضعیت های سفارشات
قابلیت غیرفعال سازی ثبت سفارش
خروجی اکسل از سفارشات و کاردکس کالا
ثبت سفارش سریع بدون عضویت
امکان ایجاد کد بازاریابی Affiliate Marketing
امکان تعریف فرصت های فروش
امکان خرید توسط مشتری
هر زبان اضافه 4 میلیون تومان
لینک بازاریابی و همکاری در فروش
فعال سازی سرویس صف QUEUE
پیکربندی VPS
اتصال به حسابداری سپیدار 5 میلیون تومان 5 میلیون تومان
اتصال به تیکتینگ سپهرگستر
هاستینگ لینوکس رایگان سال اول 3 گیگابایت 5 گیگابایت
شروع قیمت از 32 میلیون تومان 48 میلیون تومان

بسته فروشگاه سیستم نتورک مارکتینگ نقره ای طلایی
زمان تحویل 30 روز کاری 50 روز کاری
شروع قیمت از تماس بگیرید تماس بگیرید

مشاوره

با تکمیل فرم درخواست مشاوره همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت

سوالات متداول

 

معماری و نحوه پیاده سازی سیستم بازاریابی شبکه ای برای شرکتی که آن را خریداری میکند به چه صورت است ؟

معماری که در پیاده سازی سیستم سپهرگستر به کار گرفته میشود روش Stand Alone است یعنی همه آنچه که سیستم برای کار خود نیاز دارد به صورت مستقل روی سرور مشتری نصب میشود این یعنی هیچ گونه وابستگی به شرکت طراحی و سازنده به منظور استفاده و محدودیت زمانی وجود ندارد و کل عملیات محاسبه پورسانت و ماژول های پلن روی همان سرور نصب میشود و از هیچ وب سرویس خارجی و وابستگی استفاده نمیکند.

آیا امکان پیاده سازی وب سایت در پنج زبان مختلف وجود دارد ؟

بله در زیر سیستم CMS امکان پشتیبانی از بیش از 30 زبان زنده دنیا وجود دارد و سایت شما میتواند در زبان هایی که مد نظر دارید فعالیت کند ضمن اینکه کاملا با استانداد SEO نیز هماهنگ است

آیا امکان واریز وجه در درگاه های مختلف حتی برای سایت های خارجی با روش پرداخت به صورت ارز دیجیتال هم وجود دارد ؟

بله در سیستم پرداختی که در این پروژه وجود دارد امکان پرداخت وجه به صورت انواع درگاه ها و ارز های دیجیتال فراهم است و کاربران شما در هر کجای دنیا میتوانند پرداخت های مختلفی از انجام دهند.

آیا امکان اتصال به سرویس های نوتیفیکیشن وجود دارد ؟

بله در شرایط مختلفی لازم است به کاربر یا مدیران اطلاع رسانی های خودکار صورت پذیرد که با روش های پیامکی و ایمیلی یا پوش نوتیفیکیشن قابل انجام است مانند ثبت نام - محاسبه پورسانت و ..

محمدحسینمرداد 20، 1398

با سلام من تصمیم دارم مجوز فعالیت بازاریابی شبکه ای دریافت کنم و پلن های جذاب و با سودهی هوشمندانه داشته باشم . آیا شما میتوانید به ما در این زمینه مشاوره دهید ؟ ممنونم
وحید الوندیمرداد 20، 1398

سلام روز بخیر بله همانطور که در مطالب بالا نیز گفته شده شرکت وبینه هم در زمینه طراحی و تولید نرم افزار های بازاریابی شبکه ای به صورت حرفه ای فعالیت می کند و هم میتواند در زمینه بهنیه سازی و طراحی پلن مشاوره و خدماتی را در نظر بگیرد.
رضا اشرفیمرداد 21، 1398

ما در حال حاضر توسط از طراحی یکی از شرکت های معروف طراحی سایت داریم سرویس میگیرم و متاسفانه با مشکلاتی در بخش انبار و سیستم پورسانت دهی داریم می خواستم ببیم تعرفه و هزینه کاری شما به چه صورت است ؟ و ایا شما میتوانید کار انتقال اطلاعات از سایت بازاریابی شبکه ای قبلی ما را به سیستم وبینه انتقال بدهید ؟
وحید الوندیمرداد 23، 1398

سلام روز بخیر . پلت فرم فروشگاهی سپهرگستر دقیقا همین وظیفه را دارد که بخش انبار - فروش - بازاریابی شبکه ای و فروشگاه و سایت را به صورت یکپارچه مدیریت میکند . در خصوص انتقال اطلاعات جای نگرانی وجود ندارد و امکان انتقال از سایت قدیم به سایت جدیدی که ما برای شما طراحی کنیم وجود دارد.
ایمان شهرمیانیمهر 27، 1398

سلام هزینه طراحی ی شبکه بازاریابی حداقل چقدر هست؟
مدیر سایتآبان 01، 1398

سلام آقای شهرمیانی ، هزینه ها بر اساس طرحی است که قرار است شما اجرا کنید به نسبت نوع پلن و بزرگی کار پروژه ها از قیمت های متفاوت است لطفا با شرکت تماس بگیرد و مشاوره بگیرد.
علیرضا سعیدیآذر 17، 1398

سلام آیا می شود در خصوص بازاریابی شبکه ایی ابزارآلات فعالیت کرد. لطف در این مورد ما را راهنمایی فرمایید.
مدیر سایتآذر 18، 1398

سلام آقای سعیدی . در خصوص اینکه شما در چه صنعتی فعالیت میکنید بایستی از طرف سازمانی که متولی صدور مجوز فعالیت بازاریابی شبکه ای است راهنمایی بگیرید . اما جدا از این موضوع شرکت وبینه به صورت تخصصی در بخش طراحی و توسعه سامانه های بازاریابی شبکه در اصناف مختلفی پیاده سازی میکند
خرید اينترنتیدی 08، 1398

برای پیاده سازی نمودن بازاریابی شبکه ای ما باید راهنمایی ها و استراتژی های مرتبط با فرآیند کار خود در نظر بگیریم تا نحوه ی کار عملی سازی شود

مطالب مرتبط

ممکن است این مطالب به شما کمک کند...

 طراحی وب سایت بازاریابی شبکه ای باورس
طراحی وب سایت بازاریابی شبکه ای باورس

طراحی سایت بازاریابی شبکه ای شرکت باورس در وبینه انجام شد . این وب سایت با امکانات بیشتر و ...

 طراحی سایت بازاریابی شبکه ای بیمه
طراحی سایت بازاریابی شبکه ای بیمه

طراحی سایت بازاریابی شبکه ای بیمه شاخه ای از طراحی سایت بازاریابی شبکه ای میباشد که از نظر ...

 موارد مهم طراحی سایت بازاریابی شبکه
موارد مهم طراحی سایت بازاریابی شبکه

موارد مهم طراحی سایت بازاریابی شبکه کدامند و اگر تصمیم دارید سایت شرکت بازاریابی شبکه ای خ ...

 طراحی سایت بازاریابی شبکه متصل به حسابداری
طراحی سایت بازاریابی شبکه متصل به حسابداری

طراحی سایت بازاریابی شبکه متصل به حسابداری خدمتی جدید از شرکت وبینه برای صاحبان کسب و کاره ...

 تفاوت پلن Binary با Uni level در طراحی سایت بازاریابی شبکه ای
تفاوت پلن Binary با Uni level در طراحی سایت بازاریابی شبکه ای

تفاوت پلن Binary با Uni level در طراحی سایت بازاریابی شبکه ای چیست و کدام پلن را برای طراح ...

 سیر توسعه در طراحی سایت بازاریابی شبکه ای
سیر توسعه در طراحی سایت بازاریابی شبکه ای

سیر توسعه در طراحی سایت بازاریابی شبکه ای و راه حل مشکلات زیر ساختی این سیستم

x
عضویت در کانال تلگرام وبینه

به منظور دریافت تخفیف ها و مقالات سایت در کانال تلگرام ما عضو شوید