طراحی وب سایت

شرکت وبینه به صورت تخصصی روی فریم ورک لاراول CMS اختصاصی با برند سپهرگستر را طراحی و توسعه داده است که مورد استفاده سازمان ها و شرکت هایی است که تصمیم دارند به صورت سفارشی سایت خود را طراحی یا بازطراحی کنند اگر شما تصمیم دارید سایت خود را به صورت اصولی و اساسی طراحی کنید سیستم مدریت محتوا سپهرگستر گزینه مناسبی برای انتخاب شما است.

از نظر ما طراحی وب سایت سنگ بنای معرفی و شروع یک کسب و کار دیجیتال است که اگر به خوبی اجرا شود میتواند موجب رشد و ارتقا برندینگ شما نیز شود. ما بر این باوریم که با ایجاد ارتباطی بلند مدت با مشتریان خود می توانیم آنها را در رسیدن به اهدافشان همراهی کنیم . اصول اولیه و رعایت استاندارد های روز در طراحی وب سایت از اهمیت ویژه ای برخوردار است و ما با معرفی سیستم مدیریت محتوای اختصاصی سپهر گستر گامی بلند در تولید یک سامانه مدیریت محتوای بومی برداشته ایم که آن را در سطوح مختلفی از کسب و کارهای آنلاین و وب سایت ها اجرایی کرده ایم. هدف اصلی ما از تولید این سیستم مدیریت محتوای بومی، افزایش سطح رضایتمندی مشتریان از مطالبات خود و زیر ساختی امن و قابل اطمینان برای وب سایت های تجاری است . از سویی دیگر مارکت بزرگ وردپرس را هم مدنظر داریم و با استفاده از بهترین روش های توسعه وردپرس می توانیم پوسته ای با استفاده از انواع فریم ورک های قدرتمند در سمت CSS , JS طراحی و تولید کنیم . این روش ها همگی کمک میکنند که سرعت بارگذاری سایت چابک و تجربه کاربری UI/UX بسیار ارزشمند باشد.

 

isometric web site

 

ما با کسب تجارب مختلف و اجرای انواع وب سایت ها و وب اپلیکیشن ها قادریم هر آنچه که در ایده های شما وجود دارد را به واقعیت تبدیل کنیم ، ایده هایی که در ابتدا چیزی بجز ایده نیستند اما در کنار تیم فنی و قدرتمند میتوان آنها را به واقعیت تبدیل کرد.ما تنها از وردپرس در طراحی های خود استفاده نمی کنیم فریم ورک اصلی که در وبینه در بخش طراحی وب سایت و نرم افزارهای تحت وب استفاده میشود Laravel نام دارد این فریم ورک نیز مانند وردپرس بسیار محبوب و پرطرفدار است و به صورت متن باز در سراسر جهان در حال استفاده است با استفاده از این فریم ورک توانسته ایم نرم افزارهای تحت وب مختلفی در انواع سطوح از قبیل اداری ، مالی و فروش بازاریابی طراحی و اجرا کنیم. اشراف کامل بر CMS اختصاصی که طی سالها تلاش و توسعه بدست آمده میتواند ویژگی های برتری را نسبت به وردپرس به شما بدهد (اگر میخواهید متفاوت تر باشید) بهتر است که سیستم تولید محتوا سپهر گستر را دمو کنید

 

احتمالا شما در حال حاضر صاحب وب سایتی هستید که از عملکرد آن رضایت ندارید و میخواهید آن را باز طراحی کنید! طراحی مجدد بخشی از چرخه عمر وب سایت ها به شمار می رود و با گذشت زمان لازم است که با به روزرسانی ماژول های نرم افزاری و ارتقاء نرم افزارهای سیستمی و پایه بتوان کیفیت و بهره وری وب سایت را دوچندان کرد.امروزه رابط کاربری و سهولت در استفاده از وب سایت ها برای بازدیدکنندگان بسیار مورد توجه قرار گرفته است.اگر طراحی وب سایت شما با روانشناسی رنگ ها همخوانی داشته باشد و کاربر در استفاده از آن دچار سردرگمی نشود احتمال فروش و افزایش ورودی شما نیز بیشتر خواهد شد بس بد نیست که به فکر بررسی مجدد و در صورت نیاز وب سایت خود را باز طراحی کنید . ما میتوانیم محتوای وب سایت شما را حفظ کنیم و تنها رابط کاربری و برخی ویژگی های جدید را به آن اضافه کنیم بدون اینکه در رتبه SEO وب سایت شما آسینی وارد شود.

 

اهمیت ui , ux

آنچه که در رابط کاربری یک وب سایت می بینید میتواند بسیار از نظر اجرایی پیچیده باشد بهترین طراحی های وب سایت دنیا با بهره گیری از فریم ورک های سمت کاربر مانند Vue.js یا React.js طراحی میشوند یا اگر به طور کامل بر پایه CSR یا Client Sdie Render نباشند حداقل برخی از قسمت ها را میتوان از vue.js استفاده کرد . این کار میتواند بهترین تجربه کاربری را خلق کند و صفحات مختلف را حذف و در یک صفحه مانند اپلیکیشن اجرا کرد.

امروزه صفحات وب بسیار پیشرفته شده اند و مانند قبل نیست . سیستم های تولید محتوا هم روزانه سریع تر و کامل تری میشوند

 

مشاوره طراحی سایت