طراحی وب سایت


طراحی سایت

طراحی سایت یکی از خدمات اصلی در وبینه است. ما روش های مختلفی در طراحی سایت داریم و می توانیم شما را در انتخاب بهترین روش طراحی سایت راهنمایی کنیم. همچنین با شما در بهره مندی از فرصت های موجود در فضای مجازی و بازاریابی اینترنتی همراهی خواهیم کرد و در طول مسیر تبدیل ایده های شما به واقعیت در کنارتان خواهیم بود. کافی است برای آشنایی بیشتر این مقاله را مطالعه و با کارشناسان ما در مورد نیاز های خود صحبت نمایید.

 

طراحی-وب-سایت

 

طراحی سایت چیست؟

به زبانی ساده، طراحی سایت به معنای طراحی و ساخت پایگاهی بر بستر اینترنت است که از آن می توان جهت اطلاع رسانی، معرفی فعالیت های شخصی، معرفی کسب و کار، فروش کالا و خدمات، تجارت در سطح جهانی و بین المللی و... بهره برد.

چرا  طراحی وب سایت اهمیت دارد؟

در دنیای امروز و با توجه به جریانی که از سال ها پیش در جهان به راه افتاده است، داشتن وب سایت حتی برای بسیاری از اشخاص و فعالیت های فردی نیز امری لازم و ضروریست. حال تصور کنید صاحب کسب و کاری خاص هستید. بدون حضور در دنیای وب بسیاری از شانس های خود را ازدست خواهید داد و درهای بسیاری که به واسطه ی طراحی سایت به روی شما باز شده است را خواهید بست. کاری که اینترنت بخصوص با کسب و کارها کرده است به گونه ای است که بدون حضور در این فضا تمامی فعالیت های شما در خیابانی متروک یا کوچه ای بن بست باقی خواهد ماند. بنابراین حضور در این فضا دیگر نه یک انتخاب، که امری واجب و حیاتی به نظر می رسد.

 

تاثیر طراحی وب سایت بر کسب و کارها

از نظر ما طراحی وب سایت سنگ بنای معرفی محصولات و خدمات و شروع یک کسب و کار آنلاین است که اگر به خوبی اجرا شود می تواند موجب رشد و ارتقا کسب و کار و برندینگ شما نیز شود. طراحی سایت در واقع مانند یک شمشیر دو لبه است که اگر به درستی انجام نشود می تواند ضربه ی سنگین و گاه جبران ناپذیری به کسب و کار شما وارد کند.
دستیابی به نتایج مطلوب در این زمینه ارتباط مستقیمی با انتخاب های شما دارد؛ مانند انتخاب شرکت طراح سایت یا پیمانکار کاربلد و باتجربه، انتخاب زبان و فریم ورک متناسب با بزرگی ایده و پروژه و... .

 

 

خدمات-طراحی-سایت

آنچه در این مقاله بیان می شود راهنمای مفیدی خواهد بود برای کسانی که در حال انتخاب شرکت، CMS و زبان طراحی سایت مناسب خود هستند. اما از آنجایی که دنیای وب لحظه به لحظه و با سرعتی باورنکردنی در حال تغییر و پیشرفت است، به طور حتم افرادی نیز وجود دارند که پیش تر از این، قدم در این راه گذاشته و در حال حاضر صاحب وب سایت هستند اما با مشکلات زیادی مانند سرعت پایین وب سایت، باگ های امنیتی، عدم امکان توسعه و افزودن ویژگی های جدید به وب سایت با بزرگ شدن کسب و کار، تکنولوژی قدیمی و... دست و پنجه نرم می کنند و به سبب این مشکلات آسیب های زیادی به موفقیت حال و آینده ی کسب و کار آنها وارد شده است. این دسته از افراد و کسب و کارها نیز می توانند مخاطب  این مقاله باشند.

طراحی-سایت-اختصاصی

طراحی وب سایت اختصاصی

طراحی اختصاصی وب سایت به این معناست که وب سایت مدنظر شما با یک cms اختصاصی و دقیقا مطابق با طرح، سلیقه و ویژگی های مدنظر شما طراحی خواهد شد. 
ما بر این باوریم که با ایجاد ارتباطی بلند مدت با مشتریان خود می توانیم با آنها در رسیدن به اهدافشان همراهی کنیم.
اصول اولیه و رعایت استانداردهای روز دنیا در طراحی وب سایت از اهمیت ویژه ای برخوردار است. ما با معرفی سیستم مدیریت محتوای اختصاصی سپهر گستر گامی بلند در تولید یک سامانه مدیریت محتوای بومی برداشته ایم و آن را در سطوح مختلفی از کسب و کارهای آنلاین، وب سایت های شرکتی و وب سایت های فروشگاهی اجرایی کرده ایم. هدف اصلی ما از تولید این سیستم مدیریت محتوای بومی، افزایش سطح رضایتمندی مشتریان از مطالبات به حق خود و ایجاد زیر ساختی امن و قابل اطمینان برای انواع وب سایت ها است.
از مهم ترین دلایلی که سبب شده است تا اقدام به طراحی و تولید cms اختصاصی نماییم امکان طراحی منحصر به فرد، کدنویسی بهینه و سرعت بالای سایت به واسطه ی آن، طراحی قالب اختصاصی و مهم تر از همه امکان ارتقاء ویژگی های ظاهری و ساختاری وب سایت در آینده می باشد.
این سیستم مدیریت محتوا ویژگی های منحصر به فرد بسیاری دارد که برای آگاهی از آنها می توانید به صفحه ی ویژگی های CMS اختصاصی در وب سایت سری بزنید. ما در اینجا برخی از مهم ترین امکانات طراحی سایت در وبینه را برای شما آورده ایم.

 

 

طراحی سایت ریسپانسیو

امروزه و با توجه به کاربرد روزافزون تلفن همراه و افزایش بازدید وب سایت ها از طریق موبایل و تبلت، طراحی سایت واکنشگرا از الزامات هر طراحی است. وب سایت های طراحی شده در شرکت طراحی سایت وبینه امکان دیده شدن در هر سیستم با هر اندازه از صفحه نمایش از جمله تلفن همراه، تبلت و دسکتاپ را دارند و نحوه نمایش وب سایت و چیدمان بخش های مختلف صفحه متناسب با سایز دستگاه کاربر تغییر خواهد کرد تا به شکل صحیحی نمایش داده شود.

 

طراحی شده بر اساس On-Page SEO

ساختار سئو بیس (SEO base)

همانگونه که می دانید دو فاکتور سئوی داخلی (On-Page SEO) و سئوی خارجی (Off-Page SEO) فاکتورهایی هستند که گوگل از آنها برای ارتقا رتبه وب سایت ها استفاده می کند.

تا زمانی که درون وب سایت و اسکلت آن وضعیت مناسب و قابل قبولی نداشته باشند نباید انتظار داشت سئو خارجی نتیجه ی مطلوبی داشته باشد. طراحی ساختار سئو بیس و انجام سئوی داخلی کاری است که در هنگام طراحی وب سایت در وبینه انجام می گیرد.

ما در وبینه با آنچه محبوب و مطلوب گوگل است به خوبی آشنا هستیم و در تمام مراحل طراحی وب سایت از جمله کدنویسی، اجرا و پیاده سازی فنی، ساختار و ظاهر وب سایت همه ی نکات را مدنظر داریم تا وب سایت طراحی شده برای موتورهای جستجو بهینه سازی شود.

 

این بهینه سازی نه تنها بر روی رتبه ی وب سایت شما در گوگل تاثیر خواهد گذاشت بلکه نتیجه ی نهایی آن، تاثیر مهم و مثبتی است که بر بازاریابی اینترنتی و دیجیتال مارکتینگ شما خواهد گذاشت.

داشتن نسخه PWA

ممکن است با وجود طراحی ریسپانسیو، داشتن اپلیکیشین موبایل دیگر ضروری به نظر نرسد و به واسطه حذف آن و کاهش قیمت تمام شده پروژه طراحی سایت، تمایلی به طراحی اپ موبایل نداشته باشید. اما همانطور که می دانید امروزه سرعت و راحتی دسترسی به اطلاعات از نظر کاربران از اهمیت زیادی برخوردار است. با داشتن نسخه اپ، میزان وردی وب سایت شما و آمار بازدیدکنندگان آن افزایش خواهد یافت و در نتیجه رتبه ی بهتری در گوگل خواهید یافت. پس وجود نسخه اپ هم لازم است. 
ما در طراحی وبسایت وبینه، بدون افزایش هزینه های شما نسخه PWA یا همان اپ وب سایت را به صورت کاملا رایگان به شما تقدیم خواهیم کرد.

از ویژگی های مهم PWA نداشتن محدودیت در استفاده است. این برنامه ها از هر دستگاه و با هر سیستم عاملی قابل مشاهده و استفاده هستند و از آنجاییکه پایگاه و مرجع آن ها وب سایت است، از طریق موتورهای جستجو قابل شناسایی و برای همه ی کاربران قابل دستیابی خواهند بود. 
به اشتراک گذاری آن ها بسیار ساده است و حتی به صورت آفلاین نیز قابل استفاده هستند. به محض دسترسی به اینترنت، نسخه PWA به صورت خودکار بروزرسانی خواهد شد و اطلاعات جدید در اختیار کاربر قرار خواهد گرفت. از نظر امنیت، از رتبه خوبی برخوردار هستند؛ چرا که بر بستر امن HTTPS قرار دارند. 

 

 

طراحی وب سایت خلاقانه با قالب اختصاصی

همانطور که می دانید UI (رابط کاربری) و UX (تجربه کاربری) تاثیر بسزایی در جذب مخاطب دارند. اگر قرار باشد وب سایت شما بازدیدکننده ای نداشته باشد، دیگر طراحی سایت چه اهمیتی خواهد داشت؟! 
در شرکت طراحی سایت وبینه UI وب سایت با توجه به سلیقه، برند، شاخه فعالیت، نوع کسب و کار شما و اهداف شما از ساخت وب سایت، طراحی خواهد شد. به این معنی که تمامی تصاویر، رنگبندی وب سایت، فونت و اندازه متن ها، شکل منو و ... با در نظر گرفتن آنچه پیشتر گفته شد طراحی و پیاده سازی خواهند شد.

 

آنچه در UX مورد توجه است احساس، نگاه و نظر کاربر هنگام استفاده از وب سایت است. هر چه کاربر بتواند راحت تر به بخش های مختلف وب سایت دسترسی داشته باشد تاثیر مثبت بیشتری روی او خواهد گذاشت و احتمال بازگشت کاربر را بیشتر خواهد کرد. سادگی فرآیند ثبت نام، دسترسی ساده به انواع فیلترها در فروشگاه اینترنتی، چیدمان مناسب بخش های مختلف وب سایت به منظور حضور فعال و طولانی تر کاربر در وب سایت و... نمونه ای از فعالیت های ما در طراحی UX است. بنابراین ما در شرکت طراحی سایت وبینه با بررسی دقیق جامعه هدف وب سایت، نوع وب سایت (شخصی، شرکتی، فروشگاهی...) و ویژگی های پروژه همه ی تلاش خود را در جهت طراحی کاربرپسند به منظور جذب مخاطب بیشتر، القای احساس مثبت به کاربر و داشتن تجربه ای خوب خواهیم کرد.

 

پشتیبانی و نگهداری وب سایت

با توجه به اینکه CMS اختصاصی یا همان سیستم مدیریت محتوای اختصاصی سپهر گستر با زبان PHP و فریم ورک لاراول نوشته است و با توجه به جامعه بزرگ برنامه نویسان و استفاده کنندگان این فریم ورک این اطمینان به شما داده خواهد شد که تکنولوژی وب سایت شما هرگز قدیمی نخواهد شد. نگهداری وب سایتی که از آخرین تکنولوژی های روز برنامه نویسی برخوردار است کار سختی نیست. از بسیاری از مشکلاتی که ناشی از قدیمی بودن ساختار و... می باشد خبری نخواهد بود، چرا که دائما در حال پایش، رشد و به روز شدن است.
پشتیبانی تمامی وب سایت های طراحی شده در وبینه، با دقت و وسواس زیادی در زمان نیاز شما انجام می گیرد تا برای شما نهایت کارایی و برای ما رضایت شما را به همراه داشته باشد.

پشتیبانی مشتریان و ارتباط با آن ها در تیم ما از طریق نرم افزار تیکتینگ سپهر گستر صورت می گیرد. این نرم افزار به عنوان نرم افزاری مجزا و به عنوان یکی دیگر از محصولات شرکت، در حال حاضر به مشتریان عزیز ارائه می گردد. 

 

 

تعرفه طراحی سایت در وبینه

 

همان طور که می دانید قیمت گذاری پروژه های طراحی سایت به عوامل زیادی از جمله نوع CMS، زبان برنامه نویسی، نوع طراحی قالب وب سایت، هدف و نوع وب سایت (شخصی، شرکتی، فروشگاهی...)، ویژگی ها و بخش های موجود در وب سایت وابسته است. با این وجود ما با در نظر گرفتن ویژگی ها و معیارهای ثابتی که در انواع وب سایت ها وجود دارند اقدام به قیمت گذاری نموده ایم. اما شما می توانید برای به دست آوردن قیمت دقیق و با توجه به نیازهای پروژه خود با ما تماس بگیرید.

بسته طراحی وب سایت نقره ای طلایی
طراحی تم اختصاصی صفحه اول مطابق برند شما
زمان تحویل 15 روز کاری 25 روز کاری
CMS اختصاصی سپهر گستر
زبان برنامه نویسی به روز و آخرین نسخه PHP / Laravel PHP / Laravel
طراحی مینیمال و بهینه
دارای نسخه PWA موبایلی
واکنش گرا در موبایل و تبلت
خروجی FEED RSS
ماژول کوتاه کننده لینک داخلی
انتشار صفحه در آینده
مدیریت دیدگاه کاربران
ویرایشگر حرفه ای و صفحه ساز
سایت مپ استاندارد
SEO BASE
کدنویسی بهینه جهت تسریع اجرای سایت
برخورداری از سیستم Redis Cache
ایجاد و مدیریت نامحدود محتوا
مدیریت تصاویر و بنرها
سامانه چت آنلاین با بازدیدکنندگان سایت
معرفی محصولات و خدمات
گالری نمونه کارها
صفحه درباره ما و رزومه
صفحه تماس با ما با کپچا مخفی
کدگذاری رمز ورود در دیتابیس
قابلیت محدود سازی دسترسی به پنل با IP
تبدیل و تغییر ساز تصاویر آپلودی در فرمت WEBP
پشتیبانی از پوش نوتیفیکیشن آخرین مطالب
پشتیبانی از فیلداضافی در صفحات
اعمال تنظیمات امنیتی
ماژول منو ساز
تعریف و مدیریت مدیران در سطوح دسترسی
بازیابی رمز ورود با پیامک
گزارشات مروبط به ورود به سامانه
گزارشات مروبط به فعالیت فایل منیجر
ثبت لاگ فعالیت مدیران با جزییات
تم شب و روز پنل مدیریتی
اتصال به پنل پیامکی
اتصال به پنل ایمیلی
دسترسی کامل به دیتابیس و هاست
ماژول مدیریت فایل
آمار بازديدكنندگان
ماژول منو ساز
ماژول هدایت صفحات با کد 301
تعریف سطوح دسترسی مدیران
اتصال به انواع فرم ساز و نظرسجی ساز
تعداد زبان سایت مطابق SEO تک زبانه دو زبانه یا بیشتر
امکان افزودن سایر زبانهای دلخواه
هزینه افزودن زبان جدید 2 میلیون تومان
فرم استخدام
طراحی بخش بلاگ
بخش مقالات
جستجو پیشرفته معنایی
مشاوره تجارت الکترونیک
انتشار خودکار مطالب در کانال تلگرام تماس
قابلیت انتشار صفحات توسط کاربران در شبکه های اجتماعی
طراحی اسلاید صفحه نخست یک بنر اسلایدر دو بنر اسلایدر
استاندارد سازی حروف و اعداد فارسی
پرسش‌های متداول
قابلیت عضویت در سایت با موبایل تماس
قابلیت ایجاد انواع صفحات با قالب های مختلف
ایجاد فیلدهای سفارشی صفحات ، متن ، لیست ، آپلودی
ارسال پیامک در هنگام ورود
امکان تغییر متاتگ های SEO
قابلیت درج کد های Embed مانند آپارات
توسعه پنل کاربری اعضا تماس تماس
ماژول حرفه ای تیکتینگ سپهرگستر
خدمات پس از فروش CMS سپهرگستر LTS پشتیبانی طولانی مدت LTS پشتیبانی طولانی مدت
دامنه رایگان IR & COM IR & COM
گواهی نامه SSL
هاستینگ لینوکس رایگان سال اول 1 گیگابایت 2 گیگابایت
پشتیبانی رفع باگهای احتمالی سایت 6 ماه پشتیبانی رایگان 12 ماه پشتیبانی رایگان
شروع قیمت از 17 میلیون تومان 25 میلیون تومان

مشاوره

با تکمیل فرم درخواست مشاوره همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت

از اینکه با شما آشنا می شویم و فرصت همکاری با شما را یافته ایم خرسندیم

مطالب مرتبط

ممکن است این مطالب به شما کمک کند...

 وردپرس یا CMS اختصاصی لاراول ؟
وردپرس یا CMS اختصاصی لاراول ؟

طراحی سایت وردپرسی یا طراحی سایت با لاراول؟کدام بهتر است؟اگر میخواهید آینده وب سایت خود را ...

 مزیت طراحی وب سایت با فریم ورک
مزیت طراحی وب سایت با فریم ورک

مزیت طراحی وب سایت با فریم ورک های مختلف مانند طراحی وب سایت با لاراول چیست؟

 بهترین راهکارهای طراحی و توسعه وب سایت
بهترین راهکارهای طراحی و توسعه وب سایت

بهترین راهکارهای طراحی و توسعه وب سایت به Best Practice معروف هستند.هر پروژه طراحی سایت سف ...

 طراحی وب سایت با برنامه نویسی
طراحی وب سایت با برنامه نویسی

وبینه در خصوص طراحی وب سایت با برنامه نویسی راه حل خاصی دارد.طراحی وب سایت با CMS اختصاصی ...

 شیوه طراحی وب سایت و تاثیر آن بر ناخودآگاه مخاطب
شیوه طراحی وب سایت و تاثیر آن بر ناخودآگاه مخاطب

شیوه طراحی وب سایت و تاثیر آن بر ناخودآگاه مخاطب و بهترین روش طراحی وب سایت به چه صورت می ...

 باز طراحی وب سایت
باز طراحی وب سایت

طراحی مجدد وب سایت بدون افت رتبه seo و با هدف ارتقا فنی و کیفی ، افزایش سطح امنیت و توسعه ...

 طراحی سایت موزیک
طراحی سایت موزیک

وب سایت‌های موزیک می‌توانند در دو دسته طراحی شوند:دسته اول وب سایت‌هایی که یک هنرمند، هنر، ...

x
عضویت در کانال تلگرام وبینه

به منظور دریافت تخفیف ها و مقالات سایت در کانال تلگرام ما عضو شوید