طراحی وب سایت

شرکت وبینه به صورت تخصصی روی فریم ورک لاراول CMS اختصاصی با برند سپهرگستر را طراحی و توسعه داده است که مورد استفاده سازمان ها و شرکت هایی است که تصمیم دارند به صورت سفارشی سایت خود را طراحی یا بازطراحی کنند اگر شما تصمیم دارید سایت خود را به صورت اصولی و اساسی طراحی کنید سیستم مدریت محتوا سپهرگستر گزینه مناسبی برای انتخاب شما است.

از نظر ما طراحی وب سایت سنگ بنای معرفی و شروع یک کسب و کار دیجیتال است که اگر به خوبی اجرا شود میتواند موجب رشد و ارتقا برندینگ شما نیز شود. ما بر این باوریم که با ایجاد ارتباطی بلند مدت با مشتریان خود می توانیم آنها را در رسیدن به اهدافشان همراهی کنیم . اصول اولیه و رعایت استاندارد های روز در طراحی وب سایت از اهمیت ویژه ای برخوردار است و ما با معرفی سیستم مدیریت محتوای اختصاصی سپهر گستر گامی بلند در تولید یک سامانه مدیریت محتوای بومی برداشته ایم که آن را در سطوح مختلفی از کسب و کارهای آنلاین و وب سایت ها اجرایی کرده ایم. هدف اصلی ما از تولید این سیستم مدیریت محتوای بومی، افزایش سطح رضایتمندی مشتریان از مطالبات خود و زیر ساختی امن و قابل اطمینان برای وب سایت های تجاری است . از سویی دیگر مارکت بزرگ وردپرس را هم مدنظر داریم و با استفاده از بهترین روش های توسعه وردپرس می توانیم پوسته ای با استفاده از انواع فریم ورک های قدرتمند در سمت CSS , JS طراحی و تولید کنیم . این روش ها همگی کمک میکنند که سرعت بارگذاری سایت چابک و تجربه کاربری UI/UX بسیار ارزشمند باشد.

 

isometric web site

 

ما با کسب تجارب مختلف و اجرای انواع وب سایت ها و وب اپلیکیشن ها قادریم هر آنچه که در ایده های شما وجود دارد را به واقعیت تبدیل کنیم ، ایده هایی که در ابتدا چیزی بجز ایده نیستند اما در کنار تیم فنی و قدرتمند میتوان آنها را به واقعیت تبدیل کرد.ما تنها از وردپرس در طراحی های خود استفاده نمی کنیم فریم ورک اصلی که در وبینه در بخش طراحی وب سایت و نرم افزارهای تحت وب استفاده میشود Laravel نام دارد این فریم ورک نیز مانند وردپرس بسیار محبوب و پرطرفدار است و به صورت متن باز در سراسر جهان در حال استفاده است با استفاده از این فریم ورک توانسته ایم نرم افزارهای تحت وب مختلفی در انواع سطوح از قبیل اداری ، مالی و فروش بازاریابی طراحی و اجرا کنیم. اشراف کامل بر CMS اختصاصی که طی سالها تلاش و توسعه بدست آمده میتواند ویژگی های برتری را نسبت به وردپرس به شما بدهد (اگر میخواهید متفاوت تر باشید) بهتر است که سیستم تولید محتوا سپهر گستر را دمو کنید

 

احتمالا شما در حال حاضر صاحب وب سایتی هستید که از عملکرد آن رضایت ندارید و میخواهید آن را باز طراحی کنید! طراحی مجدد بخشی از چرخه عمر وب سایت ها به شمار می رود و با گذشت زمان لازم است که با به روزرسانی ماژول های نرم افزاری و ارتقاء نرم افزارهای سیستمی و پایه بتوان کیفیت و بهره وری وب سایت را دوچندان کرد.امروزه رابط کاربری و سهولت در استفاده از وب سایت ها برای بازدیدکنندگان بسیار مورد توجه قرار گرفته است.اگر طراحی وب سایت شما با روانشناسی رنگ ها همخوانی داشته باشد و کاربر در استفاده از آن دچار سردرگمی نشود احتمال فروش و افزایش ورودی شما نیز بیشتر خواهد شد بس بد نیست که به فکر بررسی مجدد و در صورت نیاز وب سایت خود را باز طراحی کنید . ما میتوانیم محتوای وب سایت شما را حفظ کنیم و تنها رابط کاربری و برخی ویژگی های جدید را به آن اضافه کنیم بدون اینکه در رتبه SEO وب سایت شما آسینی وارد شود.

 

اهمیت ui , ux

آنچه که در رابط کاربری یک وب سایت می بینید میتواند بسیار از نظر اجرایی پیچیده باشد بهترین طراحی های وب سایت دنیا با بهره گیری از فریم ورک های سمت کاربر مانند Vue.js یا React.js طراحی میشوند یا اگر به طور کامل بر پایه CSR یا Client Sdie Render نباشند حداقل برخی از قسمت ها را میتوان از vue.js استفاده کرد . این کار میتواند بهترین تجربه کاربری را خلق کند و صفحات مختلف را حذف و در یک صفحه مانند اپلیکیشن اجرا کرد.

امروزه صفحات وب بسیار پیشرفته شده اند و مانند قبل نیست . سیستم های تولید محتوا هم روزانه سریع تر و کامل تری میشوند

اولین دیدگاه را شما ثبت کنید

مطالب مرتبط

ممکن است این مطالب به شما کمک کند...

 7 تکنیک برتر طراحی فروشگاه اینترنتی در سال 2020
7 تکنیک برتر طراحی فروشگاه اینترنتی در سال 2020

وقتی از یک کسب و کار آنلاین حرف می زنیم,طراحی وب سایت یکی از مهم ترین فاکتورهایی است که باید به نحو ...

 طراحی سایت موزیک
طراحی سایت موزیک

وب سایت‌های موزیک می‌توانند در دو دسته طراحی شوند:دسته اول وب سایت‌هایی که یک هنرمند، هنر،فعالیت و آ ...

 طراحی سایت اختصاصی
طراحی سایت اختصاصی

طراحی سایت اختصاصی بهترین شیوه طراحی وب سایت های حرفه ای است که از قالب های رایگان و کپی شده استفاده ...

 باز طراحی وب سایت
باز طراحی وب سایت

طراحی مجدد وب سایت بدون افت رتبه seo و با هدف ارتقا فنی و کیفی ، افزایش سطح امنیت و توسعه پذیری با ا ...

 بازطراحی کردن وب سایت
بازطراحی کردن وب سایت

شاید شما تصور کنید که نباید نگران طراحی دوباره ی وب سایت تان باشید اما این درست همان چیزی است که بای ...

 طراحی وب سایت با روشی که سرعت بالایی دارد
طراحی وب سایت با روشی که سرعت بالایی دارد

طراحی وب سایت با روشی که سرعت بالایی دارد برای گوگل و کاربر جذاب است ، استفاده از فریم ورک ها مانند ...

 شیوه طراحی وب سایت و تاثیر آن بر ناخودآگاه مخاطب
شیوه طراحی وب سایت و تاثیر آن بر ناخودآگاه مخاطب

شیوه طراحی وب سایت و تاثیر آن بر ناخودآگاه مخاطب و بهترین روش طراحی وب سایت به چه صورت می باشد

x
عضویت در کانال تلگرام وبینه

به منظور دریافت تخفیف ها و مقالات سایت در کانال تلگرام ما عضو شوید