ساخت نرم افزار تحت وب

نرم افزار تحت وب یعنی قابل اجرا در هر دستگاه با هر نوع سیستم عامل ، یا به اصلاح Cross Platform که با تکنولوژی های مختلفی و حتی دهها زبان برنامه نویسی و صدها فریم ورک متعدد قابل ساخت می باشد. نرم افزار تحت وب یا وب اپلیکیشن ها روی مرورگر موبایل با کامپیوتر شما اجرا میشود و رابط کاربری آنها فرایندی مشابهه طراحی سایت را دارد ، از این نظر شرکت هایی که طراحی وب سایت را در کنار طراحی وب ساخت نرم افزار تحت انجام میدهد میتواند تجربه کاربری بهتر و جذاب تری داشته باشد.


زبان ها و فریم ورک هایی که در ایران محبوبیت بالایی دارد در سطح جهان نیز همین گونه هستند به طور مثال برنامه نویسان حرفه ای با زبان برنامه نویسی PHP  و استفاده از Laravel  محصولی فوق العاده حرفه ای را میتوانند تولید کنند ، که هم مقرون به صرفه باشد و هم کارایی و امنیت بالایی برای کسب و کار های اینترنتی داشته باشد . رابط کاربری نرم افزارها با 3 زبان برنامه نویسی طراحی میشود Html,Css,Javascript  که هر کدام از اینها دارای فریم ورک ها ونسخه های مختلفی دارند که تاثیر زیادی بر نتیجه نهایی کار دارد . وبینه در بخش UI از Bootstrap و UX از فریم ورک Vue.js  استفاده میکند که جزو استاندارد ترین و مطمئن ترین ابزارهای طراحی و تولید است .
سمت سرور با استفاده از PHP  و آخرین نسخه فریم ورک لاراول پیاده سازی می گردد.
استفاده از نسخه های به روز مزیت های بسیاری دارد که شما را از فضای مجازی پرمخاطره دور نگه نمیدارد و شما با خیال راحت تری به کسب و کار خود می پردازید 
مضوع امنیت اهمیت خاصی دارد و نرم افزارهایی که با فریم ورک های مطرح طراحی و تولید میشوند ضریب امنیتی نسبتا بالایی خواهند داشت ، به روز بودن در این نوع نرم افزار شرط مهمی است که شرکت وبینه برای آن اهمیت زیادی قائل است ، طی سالهای متمادی و کسب تجارت مختلف در حوزه های مختلف مالی و انواع نرم افزار های متعدد بر پایه وب توانایی اجرای انواع پروژه های web base را دارد.

 

مشاوره طراحی نرم افزار تحت وب


    مطالبی که به شما پیشنهاد میشود
    عضویت در خبرنامه
    صرفا جهت اطلاع رسانی و مقالات جدید