ساخت نرم افزار تحت وب

نرم افزار تحت وب یعنی قابل اجرا در هر دستگاه با هر نوع سیستم عامل ، یا به اصلاح Cross Platform که با تکنولوژی های مختلفی و حتی دهها زبان برنامه نویسی و صدها فریم ورک متعدد قابل ساخت می باشد. نرم افزار تحت وب یا وب اپلیکیشن ها روی مرورگر موبایل با کامپیوتر شما اجرا میشود و رابط کاربری آنها فرایندی مشابهه طراحی سایت را دارد ، از این نظر شرکت هایی که طراحی وب سایت را در کنار طراحی وب ساخت نرم افزار تحت انجام میدهد میتواند تجربه کاربری بهتر و جذاب تری داشته باشد.


زبان ها و فریم ورک هایی که در ایران محبوبیت بالایی دارد در سطح جهان نیز همین گونه هستند به طور مثال برنامه نویسان حرفه ای با زبان برنامه نویسی PHP  و استفاده از Laravel  محصولی فوق العاده حرفه ای را میتوانند تولید کنند ، که هم مقرون به صرفه باشد و هم کارایی و امنیت بالایی برای کسب و کار های اینترنتی داشته باشد . رابط کاربری نرم افزارها با 3 زبان برنامه نویسی طراحی میشود Html,Css,Javascript  که هر کدام از اینها دارای فریم ورک ها ونسخه های مختلفی دارند که تاثیر زیادی بر نتیجه نهایی کار دارد . وبینه در بخش UI از Bootstrap و UX از فریم ورک Vue.js  استفاده میکند که جزو استاندارد ترین و مطمئن ترین ابزارهای طراحی و تولید است .
سمت سرور با استفاده از PHP  و آخرین نسخه فریم ورک لاراول پیاده سازی می گردد.
استفاده از نسخه های به روز مزیت های بسیاری دارد که شما را از فضای مجازی پرمخاطره دور نگه نمیدارد و شما با خیال راحت تری به کسب و کار خود می پردازید 
مضوع امنیت اهمیت خاصی دارد و نرم افزارهایی که با فریم ورک های مطرح طراحی و تولید میشوند ضریب امنیتی نسبتا بالایی خواهند داشت ، به روز بودن در این نوع نرم افزار شرط مهمی است که شرکت وبینه برای آن اهمیت زیادی قائل است ، طی سالهای متمادی و کسب تجارت مختلف در حوزه های مختلف مالی و انواع نرم افزار های متعدد بر پایه وب توانایی اجرای انواع پروژه های web base را دارد.

 

مشاوره طراحی نرم افزار تحت وب


    مطالبی که به شما پیشنهاد میشود