اپلیکیشن نزدیکترین موقعیت

طراحی اپلیکیشن نزدیکترین موقعیت توسط GPS توسط اپلیشکن موبایل نزدیکترین فروشگاه ، نمایندگی ، سینما ، پارک را توسط موبایل در شعاع مشخص نمایش دهد. این روش به Nearby نیز معروف است

نزدیکترین موقعیت
 
امروزه پیشرفت تکنولوژی راه حل های جدیدی را به ما میددهد که توسط موبایل و اپلیکشن ها موقعیت ها را به سرعت شناسایی کنیم ، بانک اطلاعاتی از موقعیت های مورد نظر مانند همه فروشگاه های سطح کشور را توسط این سرویس به مشتریان خود معرفی کنید ، وبینه با بهره گیری از تکنولوژی موبایل و اینترنتنزدیک ترین ها را به مشتریان شما پیشنهاد میکند . 
این سرویس تحت وب میتواند به دو حالت بر اساس شعاع و بر اساس مسیر جاده ای کار کند.
فرض کنید اگر  دو مورد از فروشگاه ها یا نمایندگی های شما در شهر همدان و شهرستان کنگاور از شهرهای کرمانشاه  باشد ، و مشتری شما در شهرستان تویسرکان که از شهرستان های همدان است  قصد پیدا کردن نزدیک ترین فروشگاه را دارد ،  اگر با روش فاصله بر اساس شعاع  در نظر بگیرم همدان از کنگاور نزدیک تر است ، اما بر اساس مسیر جاده ای کنگاور از همدان نزدیک تر است ، مسلما شما مسیر جاده را باید انتحاب کنید نه فاصله شعاعی را چون در این روش کوه الوند که بین همدان و تویسرکان است در نظر گرفته نمیشود ،  و عملا به عنوان مسیر هوایی نزدیک است نه مسیر قابل عبور برای ماشین.
ما میتوانیم هزاران موقعیت را با این روش در پایگاه داده ذخیره کنیم و در هر کجای کشور نزدیک ترین را با نمایش فاصله بر اساس کیلومتر و فاصله زمانی حدودی به دست آوریم.
این سرویس روی نسخه های موبایلی اندروید ، IOS و ویندوز فون نیز قابل استفاده است همچنین در صورت نیاز روی وب سایت میتوان همین تکنولوژی را استفاده کرد و مشتریان موقعیت خود را توسط داده های از پیش ذخیره شده مانند شهر ها تعیین کنند حتی میتوانند با استفاده از سرویس نقشه آنلاین بدون GPS موقعیت دقیق را انتخاب کنند.

    مطالبی که به شما پیشنهاد میشود