طراحی سایت اختصاصی

طراحی سایت اختصاصی

اگر طراحی وب سایت تان برای شما مهم است و می خواهید ایده و پوسته ویژه ای برای سایت خود داشته باشید نمی توانید چنین خواسته ای از قالب ها و CMS های مرسوم داشته باشید.

طراحی اختصاصی یعنی از پایه طراحی کردن و استفاده از مجموعه ابزارهایی که شرکت طراح سایت با تجربه به آنها دست پیدا کرده است. به بیانی ساده تر می توان گفت، فرض کنید گرافیستی دارید و از او می خواهید ابتدا طرح وب سایت مورد نظر شما و صفحات مختلف آن را در photoshop برایتان طراحی کند. در طراحی اختصاصی وب سایت، عینا همان طرح برای کد نویسی اجرا می شود و آنچه در نهایت خواهید دید، درست همان چیزیست که گرافیست طراحی کرده بود.

در وبینه لاراول اصلی ترین فریم ورک طراحی سمت سرور است و Bootstrap 4 و همچنین Vue.js نیز در سمت کاربر با استفاده از Webpack مورد استفاده تخصصی قرار می گیرند. تمرکز ما بر اجرای با کیفیت و بدون نقص رابط کاربری و داشتن CMS اختصاصی با انعطاف پذیری بالا است که قابلیت توسعه در آینده توسط خود مشتری را نیز داشته باشد.

یکی از مزایای لاراول که موجب اطمینان خاطر در استفاده از آن می شود گسترگی جامعه ی آن است.

ویژگی مهمی که ممکن است بیشتر سفارش دهندگان توجهی به تاثیر آن به خصوص در پروژه های بزرگ نداشته باشند، مهاجرت یا Migration است. در یک وب سایت پیچیده ثابت نگه داشتن ساختار پایگاه داده در بین محیط های توسعه و تولید، یک نگرانی واقعی است. مهاجرت های لاراول نوعی کنترل نسخه برای پایگاه داده ارائه می دهد و بسیار مفید است.

تست های مختلفی در انواع صفحه نمایش ها و سایزهای مختلف موبایل و تبلت گرفته می شود و رسپانسیو ترین حالت ممکن انتخاب می شود. طراحی ممکن است بر اساس سبک های مختلفی همچون ساده و کاربردی، لوکس و شیک یا سبک خاصی مانند متریال دیزاین باشد.

از نکته های مهم در این نوع طراحی اختصاصی که بسیار مورد توجه و پسند مشتریان قرار می گیرد و بسیاری از نگرانی ها و سردرگمی های قبل از شروع کار را از بین خواهد برد، این است که قبل از اجرایی شدن برنامه نویسی، طرح نهایی در قالب Photo مورد تایید سفارش دهنده وب سایت قرار می گیرد و در صورت تایید، همان طرح به عنوان طرح نهایی کد نویسی و عملیاتی خواهد شد. ما با این روش مشتری را از مرحله آخر کار و آنچه در نهایت خواهد داشت آگاه می سازیم .

طی سالهایی که تجربیات مختلفی با پروژه های متفاوت داشتیم زیرساخت تخصصی که برای انواع وب سایت ها کاربردی باشد را تهیه و تولید کرده ایم. این زیرساخت به ما کمک میکند تا اشراف کاملی بر ساختار و جزئیات پروژه داشته باشیم .

مطالب مرتبط

ممکن است این مطالب به شما کمک کند...

 طراحی وب سایت مدرسه
طراحی وب سایت مدرسه

چه ویژگی هایی را باید در طراحی وب سایت مدرسه درج کنید؟باید در انتخاب CMS نهایت دقت را به خرج داد و ف ...

 طراحی اختصاصی وردپرس
طراحی اختصاصی وردپرس

طراحی سایت اختصاصی با وردپرس از پرکاربرد ترین روش های توسعه و طراحی سایت است که میتواند در انواع سای ...

 تبدیل PSD به قالب اختصاصی سایت
تبدیل PSD به قالب اختصاصی سایت

تبدیل PSD به قالب اختصاصی سایت یک روش ساده برای جلب رضایت مشتریان در پایان کار طراحی سایت

 وردپرس یا CMS اختصاصی لاراول ؟
وردپرس یا CMS اختصاصی لاراول ؟

وردپرس یا CMS اختصاصی لاراول ؟ کدام بهتر است ؟ اگر می خواهید آینده وب سایت خود را تضمین کنید حتما وب ...

 مزیت طراحی سایت با CMS اختصاصی
مزیت طراحی سایت با CMS اختصاصی

طراحی سایت با cms اختصاصی شما را در رسیدن به اهداف بزرگ کمک می کند

 طراحی سایت با لاراول
طراحی سایت با لاراول

طراحی سایت با لاراول بهترین روش طراحی اختصاصی سایت و عدم استفاده از CMS یا سایت سازهای رایگان