طراحی سایت اختصاصی

بسیاری از ما تقریباً همه روزه از اینترنت استفاده می کنیم. از اینترنت برای جمع آوری اطلاعات، برقراری ارتباط، انجام کارهای مختلف، سرگرمی، به اشتراک گذاری فایل ها، گپ و گفت، آموزش، خرید و فروش محصول، یادگیری، به روز بودن در مورد اتفاقات و بسیاری از دلایل دیگر استفاده می شود. هر وقت از اینترنت استفاده می کنیم یا به مرور در آن می پردازیم، به وب سایت های مختلف سر می زنیم. وب سایت هایی مانند facebook.com ,google.com ,youtube.com ,ebay.com ,amazon.com ,wikipedia.org تنها تعدادی از وب سایت هایی هستند که هنگام مرور اینترنت به طور معمول از آنها بازدید می شود، اما آیا تا به حال به این فکر کرده اید که این سایت ها چگونه و چطور طراحی و ایجاد شده اند؟

طراحی اختصاصی وب سایت با کدنویسی

طراحی و توسعه وب فرآیند ایجاد یک وب سایت است. روند کار پیچیده است، اما افراد حرفه ای هستند که می توانند این کار را به راحتی انجام دهند و به آنها Web Developers گفته می شود. تحت فرآیند توسعه وب، پروسه ای وجود دارد که به طراحی وب معروف است. طراحی وب در اصل مربوط به طراحی وب سایت است. آنچه که بلافاصله هنگام بازدید از یک وب سایت مشاهده می کنید، به عنوان بخشی از طراحی وب انجام می شود. که میتواند در همه صفحات نیز باشد.

برای انجام طراحی وب، دو روش طراحی سایت اختصاصی و استفاده از قالب های آمده، وجود دارد. با طراحی وب اختصاصی، بسیاری از مردم فکر می کنند فقط به دلیل اینکه یک کار سفارشی است برای آنها هزینه زیادی در برخواهد داشت، اما گران بودن این روش طراحی به دلیل نیاز به استخدام طراح وب و مواردی از این قبیل به جای استفاده از قالب وب سایت رایگان یا خرید ارزان قیمت آن است. اما در عوض خروجی و کیفیت کار با نسخه های آماده بسیار متفاوت است.

تصمیم گیری در مورد استخدام یک طراح وب یا خرید ساده یکی از هزاران قالب وب بصورت آنلاین می تواند یک کار ترسناک باشد. برای بسیاری از افراد، استخدام یک طراح وب اختصاصی با توجه به این واقعیت که می توانند با هزینه ای کم، یک قالب وب سایت بخرند، اتلاف پول است. اما یک چیز را فراموش می کنند آن هم اینکه ارزان بودن بی دلیل نیست.
شما در مورد نام دامنه مناسب تصمیم می گیرید، یک میزبان وب برای ذخیره فایل های وب سایت خود و محتوای اصلی مورد نیاز برای وب سایت جدید خود انتخاب می کنید. اکنون وقت آن است که طراحی و ساخت وب سایت حرفه ای خود را شروع کنید.

به عنوان بخشی از روند ساخت وب سایت، شما باید در مورد چیدمان و طراحی، تصمیم گیری درست و منطقی انجام دهید. نگران نباشید، شما به هیچ تجربه قبلی یا تجربه بازاریابی دیجیتال نیاز ندارید. با کمک طراحان حرفه ای در این زمینه می توانید سایت مورد نظر خود را داشته باشید. اگر هنوز مطمئن نیستید که چطور این کار ممکن است، یا اینکه چگونه آنها به شما در ایجاد یک وب سایت حرفه ای کمک می کنند، در ادامه همراه ما باشید.
 

اهمیت طراحی سایت اختصاصی کدنویسی شده

آیا می دانید به دلیل طراحی ضعیف و عدم اعتماد به طراحی وب سایت، می توانید 94٪ از مشتریان خود را از دست دهید؟

برای آگاهی بیشتر شما، 5 دلیل برتربودن طراحی وب اختصاصی نسبت به قالب های آماده وب آورده شده است:

1. طراحی های اختصاصی به کسب و کار شما اعتبار می بخشد

اگرچه ممکن است شما به عنوان صاحب یک شغل، همیشه به دنبال راهکارهایی برای پس انداز پول و افزایش سودآوری خود باشید، اما خرید یک قالب آماده وب سایت ممکن است ضرر زیادی به تجارت شما وارد کند. با این نوع از قالب ها، تمایز کسب و کار و حضور آنلاین و منحصر به فرد بودن برای کسب و کار غیرممکن خواهد بود. به یاد داشته باشید، وب سایت شما مغازه شماست. این بازاریابی شما است و باید تصویری حرفه ای از شما به دیگران ارائه دهد. هرچه تصویر حرفه ای تری ارائه دهید از اعتبار بیشتری برخوردار خواهید بود.

بخاطر داشته باشید که شما به کسب و کار خود نیاز دارید تا در میان باقی رقبا برجسته ظاهر شوید و ممکن است یک قالب آماده وب سایت نتواند چنین چیزی را برای شما به ارمغان اورد.

2. طراحی وب اختصاصی محدودیت ها را به حداقل می رساند

قالب های آماده وب سایت یک نسخه واحد است. به عنوان مثال، ممکن است با تمام ویژگی های تجارت الکترونیکی مجهز و آماده نباشند. این بدان معنا است که ممکن است محدودیت هایی داشته باشند که قابل رفع نباشند. از طرف دیگر در طراحی وب اختصاصی چنین محدودیت هایی وجود نخواهد داشت. طراحی وب اختصاصی به شما امکان می دهد آنچه را می خواهید و دوست دارید انتخاب کنید.

3. طراحی اختصاصی وب سایتی ایجاد می کند که با همه مرورگرها سازگار است

بسیاری از افراد این ویژگی را نادیده می گیرند، اما این مورد می تواند روی محبوبیت یا عدم محبوبیت سایت شما تاثیر زیادی بگذارد. همه از مرورگرهای معروف برای مرور در شبکه های اینترنتی استفاده نمی کنند. برخی از آنها با مرورگرهای دیگری برای دسترسی به اینترنت کار می کنند. تنها راه برای تضمین نمایش صحیح وب سایت در موزیلا، اینترنت اکسپلورر، گوگل کروم، اپرا و سافاری، طراحی اختصاصی قالب و اجرای تست های لازم به منظور 

مرورگرهای-محبوب-در-طراحی-اختصاصی-وب-سایت

4. طراحی وب اختصاصی تضمین می کند سایت شما یک موتور جست و جوی دوستانه است

یک طراح وب حرفه ای اطمینان حاصل می کند که وب سایت شما موتور جستجو بهینه شده است. بسیار مهم است که کد CSS و HTML را به درستی تهیه کنید و بعد وب سایت خود را ایجاد کنید تا به شما در رتبه بندی موتور های جستجو کمک کند. در قالب های آماده وب سایت چنین اطمینانی وجود ندارد.

5. طراحی وب اختصاصی تضمین می کند وب سایت شما متناسب با نیاز مخاطبان باشد

اگر نیازهای بسیار خاصی دارید، به یک طراح وب اختصاصی نیاز دارید. داشتن وب سایتی که نیازهای مشتریان شما را بر طرف کند بسیار حیاتی است. قالب های آماده ممکن است نتوانند این مورد را در نظر داشته باشند.

چگونه باید قالب وب سایت خود را شخصی سازی کنید؟

به خاطر داشته باشید که قالب های وب سایت دارای رنگ ها، سبک ها و فونت های از پیش تعیین شده هستند. می توانید این عناصر طراحی را همانطور که هست نگه دارید و یا آنها را متناسب با برند، نیاز و سلیقه خود تغییر دهید.

وقتی نوبت به طراحی می رسد، چهار مورد اصلی وجود دارد:

1. زمینه. رنگ، ساختار یا تصاویر را برای پس زمینه سایت خود تغییر دهید تا متناسب با نام تجاری یا محصول شما باشد.

2. رنگ ها. یک پالت را انتخاب کنید که با قالب شما مطابقت داشته باشد یا یک موردی را انتخاب کنید که متناسب با طرح رنگ برند شما باشد.

3. فونت. در مورد فونت ها، خوانایی در درجه اول اهمیت قرار دارد. از عناوین بزرگ برای جلب توجه استفاده کنید و خوانندگان را به سمت متن کوچک تر سوق دهید. هنگام انتخاب فونت، اطمینان حاصل کنید که انتخاب شما تصویر مناسبی برای تجارت شما ایجاد خواهد کرد. به عنوان مثال، احتمالاً یک فونت جیغ و شلوغ برای یک شرکت حقوقی مناسب نیست.

4. سبک متن. اندازه، رنگ و سبک متن برای بخشهای مختلف در قالب وب سایت شما وجود دارد. می توانید مواردی مانند عنوان پاراگراف، منوها و عناوین صفحه را اصلاح کنید.

طراحی-قالب-اختصاصی-وب-سایت 

تفاوت طراحی سایت اختصاصی با قالب های اماده در چیست؟

دو روش معمول وجود دارد که می توانید سایت اختصاصی یا قالب سایت متناسب با نیازهای خود را بسازید.
اساساً، این بدان معنا است که شما می توانید برای یک طراحی وب سایت اختصاصی هزینه پرداخت کنید، یا می توانید وب سایت خود را با استفاده از یک چارچوب از قبل ساخته شده با قالب ها و موضوعات مختلف داشته باشید.
اگر طراحی وب سایت تان برای شما مهم است و می خواهید ایده و پوسته ویژه ای برای سایت خود داشته باشید نمی توانید چنین خواسته ای از قالب ها و CMS های مرسوم داشته باشید.

شما می توایند یک طراحی وب سایت اختصاصی داشته باشید که طراحی سایت با لاراول یا یک CMS اختصاصی دیگر ایجاد شده است. و اگر بودجه آن را دارید، می توانید همه کارها را کاملاً اختصاصی و سفارشی انجام دهید.

طراحی-قالب-اختصاصی-وب-سایت

از طرف دیگر، شما می توانید کسی را استخدام کنید که عناصر وب سایت اختصاصی را ایجاد کند و آنها را در یک فریم ورک از قبل ساخته شده جا دهد. 

طراحی وب سایت اختصاصی چگونه است؟

طراحی اختصاصی یعنی از پایه طراحی کردن و استفاده از مجموعه ابزارهایی که شرکت طراح سایت با تجربه به آنها دست پیدا کرده است. به بیانی ساده تر می توان گفت، فرض کنید گرافیستی دارید و از او می خواهید ابتدا طرح وب سایت مورد نظر شما و صفحات مختلف آن را در photoshop برایتان طراحی کند. در طراحی اختصاصی وب سایت، عینا همان طرح برای کد نویسی اجرا می شود و آنچه در نهایت خواهید دید، درست همان چیزیست که گرافیست طراحی کرده بود
به زبان ساده، طراحی وب سایت اختصاصی به هر آنچه در ایجاد سایتی خاص برای یک برند نیاز دارید، اشاره دارد.

فقط مربوط به فونت ها، رنگ ها و لگو ها نیست (اگرچه موارد مهمی هستند). یک شرکت طراحی ماهر برای شما یک یا چند جلسه خلاقانه در نظر می گیرد تا زمانی که واقعاً از تجارت شما، مشتریان شما و اهداف شما برای سایت مطلع شود.

آنها بهترین روشهای  SEO را در نظر گرفته و با توجه به بازگشت سرمایه مورد نظر شما طراحی را شروع می کنند. طراحی وب سایت اختصاصی یک پروسه است زیرا بسیاری از کارها در آن انجام می شود و باعث می شود کسب و کارها در درازمدت از سود بیشتری برخوردار شوند. وب سایت های اختصاصی از ظاهر بهتری برخوردارند، کارهای بیشتری انجام می دهند و اهداف تجاری خاصی را محقق می کنند.
انتخاب وب سایت اختصاصی مزایای خارق العاده بسیاری دارد؛ از جمله، داشتن وب سایتی که دقیقاً همان کاری را که شما می خواهید انجام می دهد، با مقیاس پذیری نامحدود، با امنیت و کیفیت بالا و تجربه کاربری اختصاصی. با این حال، آسان است فرض کنیم که "اختصاصی " به یک مرحله رشد آهسته تبدیل می شود. پس، اگر چیزی اختصاصی باشد، طراحی و ایجاد کردن آن زمان بیشتری می برد؟ خب، همه اینها به فناوری استفاده شده برای ساخت آن بستگی دارد. در وبینه، ما از فناوری توسعه وب سریع به نام Laravel استفاده می کنیم که نتایج سریع و دقیق را تضمین می کند. 

تفاوت-قالب-آماده-و-طراحی-قالب-اختصاصی-در-طراحی-سایت-وبینه

در وبینه لاراول اصلی ترین فریم ورک طراحی سمت سرور است و Bootstrap 4 و همچنین Vue.js نیز در سمت کاربر با استفاده از Webpack مورد استفاده تخصصی قرار می گیرند. تمرکز ما بر اجرای با کیفیت و بدون نقص رابط کاربری و داشتن CMS اختصاصی با انعطاف پذیری بالا است که قابلیت توسعه توسط خود مشتری در آینده را نیز داشته باشد.

یکی از مزایای لاراول که موجب اطمینان خاطر در استفاده از آن می شود گسترگی جامعه ی آن است.

ویژگی مهمی که ممکن است بیشتر سفارش دهندگان توجهی به تاثیر آن به خصوص در پروژه های بزرگ نداشته باشند، مهاجرت یا Migration است. در یک وب سایت پیچیده ثابت نگه داشتن ساختار پایگاه داده در بین محیط های توسعه و تولید، یک نگرانی واقعی است. مهاجرت های لاراول نوعی کنترل نسخه برای پایگاه داده ارائه می دهد و بسیار مفید است.

تست های مختلفی در انواع صفحه نمایش ها و سایزهای مختلف موبایل و تبلت گرفته می شود و رسپانسیو ترین حالت ممکن انتخاب می شود. طراحی ممکن است بر اساس سبک های مختلفی همچون ساده و کاربردی، لوکس و شیک یا سبک خاصی مانند متریال دیزاین باشد.

از نکته های مهم در این نوع طراحی اختصاصی که بسیار مورد توجه و پسند مشتریان قرار می گیرد و بسیاری از نگرانی ها و سردرگمی های قبل از شروع کار را از بین خواهد برد، این است که قبل از اجرایی شدن برنامه نویسی، طرح نهایی در قالب Photo مورد تایید سفارش دهنده وب سایت قرار می گیرد و در صورت تایید، همان طرح به عنوان طرح نهایی کد نویسی و عملیاتی خواهد شد. ما با این روش مشتری را از مرحله آخر کار و آنچه در نهایت خواهد داشت آگاه می سازیم .

طی سالهایی که تجربیات مختلفی با پروژه های متفاوت داشتیم زیرساخت تخصصی که برای انواع وب سایت ها کاربردی باشد را تهیه و تولید کرده ایم. این زیرساخت به ما کمک می کند تا اشراف کاملی بر ساختار و جزئیات پروژه داشته باشیم .
 

4 مزیت طراحی وب سایت اختصاصی با لاراول

طراحی-سایت-اختصاصی-با-لاراول

هزینه تعمیر و نگهداری پایین

در استفاده از یک وب سایت جدید، چیزی که برای کاربران آزار دهنده است این است که بفهمند هر دو ماه یکبار قرار است سایت مورد نظر به روز شود. خوبی وب سایت های اختصاصی این است که نگهداری از آن در مقایسه با وب سایت های منبع باز در حال حاضر به حداقل رسیده است. با لاراول این امر بهتر و بهتر خواهد شد. نرم افزار لاراول دارای امکان بارگیری خودکار است که به این معنا است که به نگهداری کمی نیاز دارد یا اصلا به نگهداری نیازی ندارد.

زیبا و سادگی

لاراول کدگذاری انتزاعی را رها کرده و در عوض از زبان ساده و رسا استفاده می کند. نام فنی این امر در توسعه وب syntactic sugar است. این امکان را برای برنامه نویسی واضح و دقیق تر فراهم می کند که برای سرعت بخشیدن به روند توسعه وب مفید است. همچنین به این معنی است که وقتی زمان اصلاح وب سایت فرا می رسد، ویرایش کد و جلوگیری از تأثیر بر عملکرد یا قدرت بیان سایر عناصر بسیار آسان تر خواهد شد. اساساً، همه چیز را برای شما آسان تر می کند!

استفاده آسان

لاراول از یک سیستم بسته بندی مآژولار استفاده می کند که اجازه می دهد تمام عوامل برای استقرار آسان و سریع در کنار هم قرار بگیرند. برای ما، این بدان معنی است که می توانیم به سرعت جنبه های استاندارد فرآیند توسعه وب را پیدا کنیم، و برای شما، این بدان معنی است که وب سایت اختصاصی جدید خود را سریع تر دریافت کنید. همچنین دارای قابلیت جست و جوی درجه یک است. این بدان معنی است که دسترسی به نقاط خاص در پایگاه داده وب سایت آسان تر است که منجر به CMS هوشمند می شود.

مقرون به صرفه

صرف اینکه کاری اختصاصی ساخته شده به این معنی نیست که باید برای هر چیزی هزینه پرداخت کنید. دروبینه، ما به طور مداوم روند توسعه وب خود را بهبود می بخشیم تا بتوانیم وب سایت های اختصاصی با کیفیت بالا را با هزینه ای مقرون و منطقی ارائه دهیم. لاراول با ارائه نرم افزاری که با توجه به نیازهای توسعه دهندگان وب ساخته شده است، به ما در انجام این کار کمک می کند. این فریم ورک وب PHP روند ایجاد وب را سرعت می بخشد بدون اینکه در زمینه شخصی سازی یا کیفیت آن خدشه ای ایجاد کند، چیزی که دوست داریم بشنویم!

طراحی-سایت-اختصاصی-مقرون-به-صرفه

ساز و کار شرکت های طراحی وب سایت اختصاصی چگونه است؟

طراحی اختصاصی وب سایت شامل استخدام یک شرکت طراحی وب برای انجام کارهای سنگین برای شما است.
همان طور که قبلا گفته شده، یک شرکت طراحی وب سایت خوب، چندین جلسه با شما تشکیل می دهد تا درباره کسب و کار، مشتریان شما و نحوه کار سایت اطلاعات بیشتری کسب کنند.
آنها بهترین روشهای سئو را در نظر می گیرند و به این نکته که چه نوع ROI را از سایت خود انتظار دارید، اهمیت می دهند. شما قادر خواهید بود روند کار را کنترل کرده و ویژگی های اختصاصی را در طراحی دریافت کنید که مدیریت وب سایت را برای شما آسان خواهد کرد.

از آنجا که طراحی وب سایت اختصاصی شامل مواردی می شود که بیش از ساده به نظر رسیدن وب سایت است، ممکن است به نظر برسد که در ابتدا روند کار کمی طولانی خواهد بود. با این حال، می تواند در طولانی مدت باعث صرفه جویی در وقت شود زیرا طراح وب اطمینان می دهد که سایت شما همان کاری را انجام می دهد که شما می خواهید.
شما باید تصمیم بگیرید که آیا ترجیح می دهید وقت خود را صرف این کنید که چطور وب سایت خود را مطابق میل خود طراحی کنید یا از متخصصین امر بخواهید مدام سایت شما را به روز رسانی کنند، در حالی که شما بر راه اندازی و ایجاد تجارت خود تمرکز می کنید.

متخصصان طراحی وب می توانند به شما کمک کنند نکات مهم در ارتباط با سایت خود را بیاموزید.
طراحان وب می توانند به شما کمک کنند یاد بگیرید چگونه می توانید به روزرسانی های خود را انجام دهید. ابزارهایی را که برای ایجاد به روزرسانی مناسب در تقویم ها، زیرصفحه ها و سایر زمینه های وب سایت مورد نیاز است، در اختیار شما قرار می دهند. آنها حتی می توانند بهترین روش ها را برای به روزرسانی وب سایت به شما بیاموزند و در هر آموزشی که کارمندان شما برای کار با سایت نیاز دارند، به آنها کمک می کنند.
اگر به دنبال شرکتی هستید که طراحی وب اختصاصی را برای شما انجام دهد، می توانید به وبینه اعتماد کنید. ما یک شرکت مستقر در تهران هستیم که بر طراحی و توسعه وب اختصاصی، سئو و بازاریابی دیجیتال تمرکز داریم. همین امروز با ما تماس بگیرید و ببینید چگونه می توانیم به رشد کسب و کار شما کمک کنیم.

اولین دیدگاه را شما ثبت کنید