طراحی سایت اختصاصی

طراحی سایت اختصاصی

اگر طراحی وب سایت شما برایتان مهم است و میخواهید ایده و پوسته ویژه ای برای سایت خود داشته باشید نمی توان این خوسته را با قالب ها و CMS های مرسوم بدست آورد .

طراحی اختصاصی یعنی از پایه طراحی کردن و استفاده از مجموعه ابزارهایی که شرکت طراح سایت با تجربه ای که  برای طراحی اختصاصی خود در نظر گرفته است  . به طور مثال شما یک گرافیست دارید که از او میخواهید طرح صفحات سایت را در photoshop طراحی کند و عینا همان طرح برای کد نویسی اجرا میشود.

در وبینه لاراول اصلی ترین فریم ورک طراحی سمت سرور است و Bootstrap 4 و همچنین Vue.js نیز در سمت کاربر با استفاده از Webpack مورد استفاده تخصصی قرار می گیرند ، تمرکز ما بر اجرای با کیفیت و بدون نقص رابط کاربری و داشتن CMS اختصاصی با انعطاف پذیری بالا و قابلیت توسعه در آینده توسط خود مشتری را نیز دارد.

تست های مختلفی در سایزهای مختلف موبایل و تبلت گرفته میشود و رسپانسیو ترین حالت ممکن انتخاب میشود ، ممکن است طراحی بر اساس سبک های مختلفی مانند ساده و کاربردی ، لوکس و شیک و یا سبک خاصی مانند متریال دیزاین باشد.

از دیگر نکته های مهم ، قبل از اجرایی شدن برنامه نویسی طرح نهایی در قالب Photo مورد تایید سفارش دهنده وب سایت قرار میگیرد و در صورت تایید نهایی همان طرح به عنوان طرح نهایی کد نویسی و عملیاتی خواهد شد ، ما با این روش مشتری را از مرحله آخر کار آگاه میسازیم .

طی سالهایی که تجربیات مختلفی با پروژه های متفاوت داشتیم زیرساخت تخصصی که برای انواع وب سایت ها کاربری باشد را تهیه و تولید کرده ایم این زیرساخت به ما کمک میکند تا اشراف کاملی بر ساختار و جزئیات پروژه داشته باشیم .


    مطالبی که به شما پیشنهاد میشود
    عضویت در خبرنامه
    صرفا جهت اطلاع رسانی و مقالات جدید