تفاوت سایت ارزان و گران


در حال حاضر، تقریباً بسیاری از مشاغل از مرحله ابتدایی آغاز فعالیت خود نیازمند یک وب سایت می باشند. خیلی از این تجارت های نوپا در سطوح ابتدایی همیشه به دنبال طراحی وب سایت ارزان قیمت هستند. علاوه بر این، بسیاری از سیستم های مدیریت محتوا (CMS) کاربر پسند، انعطاف پذیر و منبع باز برای کمک به یک توسعه دهنده کم تجربه در جهت طراحی سایت در دسترس قرار دارند و بعضی اوقات برای این چشم انداز، ساخت یک وب سایت اساسی را امکان پذیر می کند.


طراحی-سایت-ارزان 

اصولاً دلایل زیادی برای داشتن وب سایت وجود دارد. به همین دلایل از همان ابتدا شرکت های نوپا دوست دارند وب سایتی برای خود داشته باشند. برای هر رسانه، تلویزیون یا روزنامه، سیستم تبلیغات بسیار بالاتر از وب سایت است. اما مشکل اصلی ایجاد ترافیک کافی برای وب سایتی است که ایجاد کرده اید. به یک کمپین بازاریابی نیاز دارید.

نکته مهم دیگر داشتن وب سایت برای افزایش بازدید است. این روزها، وقتی مردم در مورد شرکت شما اطلاعاتی به گوششان می رسد، در قدم اول سعی می کنند به اینترنت دسترسی پیدا کنند و در مورد شما تحقیق کنند. زمانی که شما فقط یک دفتر کار برای خود دارید، دردسر بیشتری برای مشتری شما ایجاد می شود تا از آن اطلاع پیدا کند. در حالی که یک وب سایت نمایانگر دفتر مجازی شما است و مشتری می تواند با چند کلیک ساده با شما ارتباط برقرار کند.

دسترسی به یک وب سایت 24 ساعته بصورت آنلاین و تمام روزهای سال امکان پذیر است. بنابراین، تعداد بازدیدکننده و مشتری روز به روز افزایش پیدا کرده و مشتری بالقوه می تواند برای استفاده از اطلاعاتی که شما ارائه می دهید، از سایت شما بازدید کند. همچنین، محصولات مرتبط با تجارت شما می توانند به راحتی با به روزرسانی های مدام کار را برای مشتریان راحت کنند. اما صرفا با داشتن یک فضای اداری، این اتفاق ممکن نیست. مردم برای بازدید از محصولی که باید برای آن هزینه و وقت صرف کنند مجبور می شوند هربار به دفتر کار و یا فروشگاه شما مراجعه کنند.

اگر یک وب سایت برای تجارت نوپای خود دارید و وابسته به فروش محصولات هستید، در هر زمان می توانید محصول خود را به راحتی بفروشید. مشتریان فقط محدود به ساعات کاری اداری نیستند. وب سایتی که شامل یک فروشگاه آنلاین است و می تواند فروش چشمگیری را ایجاد کند. در واقع، اهمیت داشتن یک وب سایت همین است. بنابراین، هر شرکتی از همان ابتدا نیاز به یک وب سایت برای ارائه خدمات خود دارد. به طور کلی، ساخت یک وب سایت هزینه چندانی ندارد، اما اگر کسی نگران خدمات باشد عواملی مانند مشتری مداری مبتنی بر سیستم مدیریت پایگاه داده، سیستم معامله باعث گران شدن سایت می شوند.

بیشتر شرکت های نوپا معمولاً کار خود را با وب سایت های ارزان قیمت شروع می کنند. به تدریج آنها به سراغ یک وب سایت حرفه ای سفارشی و گران قیمت می روند. تفاوت عظیمی بین طراحی وب سایت با هزینه کم و طراحی وب سایت گران وجود دارد. در ادامه تفاوت این دو سایت را به بحث می نشینیم:

اولین تفاوت را با تعریف شروع می کنیم. منظور از طراحی وب سایت ارزان و گران در چیست؟

طراحی وب سایت ارزان

یک وب سایت ارزان/کم هزینه نشان دهنده سایت هایی است که ارائه دهنده هاستینگ، خدمات آنها را مانند فضای دیسک، پهنای باند، تعداد محدود تنظیم دامنه، کمبود سیستم C Panel و سایر خدمات را محدود می کند.

طراحی وب سایت گران 

یک وب سایت گران قیمت نشان دهنده سایت هایی است که ارائه دهنده هاستینگ هیچ محدودیتی در خدمات خود مانند فضای دیسک نامحدود، پهنای باند نامحدود، تعداد نامحدود تنظیم دامنه، سفارشی سازی و دسترسی ریشه ای سیستم C Panel  و سایر خدمات ندارد.
در تعاریف بالا، می توانیم فرض کنیم که تفاوت زیادی در این دو دسته از وب سایت ها وجود دارد. بیایید در مورد تفاوت ها عمیق تر بحث کنیم.

تفاوت-طراحی-سایت-ارزان-و-گران

 
محدودیت در هاستینگ و خدمات دامنه

به تعبیری، شما برای نگه داشتن وب سایت خود در یک رایانه فضا اجاره می کنید. میزبان شما، رایانه ای که پرونده های وب سایت شما در آن ذخیره شده است، یک آدرس (DNS) برای پرونده های شما به نام دامنه شما اختصاص می دهد تا هر کسی بتواند با تایپ نام دامنه وب سایت شما را در اینترنت پیدا کند.
دامنه در هر دو وب سایت با قیمت ارزان و گران قیمت اصلاً عامل مهمی نیست. زیرا با توجه به نوع وب سایتی که ایجاد می کنید، قیمت دامنه برای هر دو نوع یکسان است. تفاوت عمده در بسته های هاستینگ وجود دارد.
اگر می خواهید یک وب سایت ارزان قیمت ایجاد کنید، معمولاً بودجه شما محدود و کم است. پس به دنبال پایین ترین بسته های این گزینه می گردید. اما خلاف این اتفاق برای وب سایت گران قیمت رخ می دهد.

برای وب سایت ارزان و گران قیمت، شرکت های متفاوت هاستینگ بسته های مختلفی را ارائه می دهند. برای بودجه کم، معیارهایی برای کاربران در نظر گرفته شده است. کاربران نمی توانند از فضای دیسک نامحدود در صورت تهیه بسته های میزبانی کم هزینه استفاده کنند، در حالی که وب سایت های دارای قیمت گران از فضای دیسک نامحدود برخوردار هستند. علاوه بر این، پهنای باند ماهانه نیز برای وب سایت های ارزان قیمت محدود است. به همین دلیل تعداد محدودی از بازدیدها می تواند به این نوع سایت ها دسترسی داشته باشد. از طرف دیگر، پهنای باند ماهانه برای وب سایت های گران قیمت نامحدود می شود و محدودیتی در دسترسی به ترافیک وجود ندارد.

انتظارات و تعامل کاربر 

امروزه افراد و مشاغلشان انواع مختلفی از گزینه ها، سفارشی سازی ها و سایر توانایی های موجود برای مدیریت محتوای خود را در وب سایت می خواهند. کاربران برای قابلیت های بالای تعامل همانند نسخه موبایل و وب سایت های پاسخگو از سایت شما انتظاراتی دارند. صاحبان سایت نیز برخی از الزامات پیچیده را در کنار دیگر گزینه ها خواستارند تا وب سایت آنها بتواند بازدید بیشتری داشته باشد و افراد بتوانند به راحتی با وب تعامل برقرار کنند و وقت خود را صرف آن کنند. همه اینها فقط در وب سایت های گران قیمت وجود دارد اما در وب سایت ارزان قیمت همه اینها فقط مانند یک رویا برای دارندگان وب سایت است.

بنابراین، فقط وب سایت های گران قیمت می توانند معیارهایی را که صاحبان وب سایت می خواهند برآورده کنند، در حالی که وب سایت های ارزان قیمت نمی توانند به آن سطح برسند. اینها یکی از تفاوت های عمده وب سایت ارزان قیمت با وب سایت گران قیمت است.

طراحی

طراحی-سایت-ارزان

عناصر مهمی برای وب سایت های گران قیمت وجود دارد که یک وب سایت با قیمت ارزان بسیار عقبتر از این عناصر قرار دارد:

مفاهیم اولیه: مفاهیم اولیه نمایانگر کل تحقیقات در مورد صنعت شما است. هر گوشه و کناری از صنعت شما را کنکاش می کند تا نشان دهنده آن باشد. بنابراین، برای این تحقیق، وب سایت شما می تواند به راحتی کل مدل کسب و کار شما را در مقابل مشتریان یا بازدیدکنندگان بیان کند.

اصلاحات: ویژگی بعدی وب سایت گران قیمت قابلیت بازنگری است. این امر می تواند مانند دریافت بازخورد از مشتریان، وب سایت شما را عمیق تر بازنگری کند. قبل از ارائه به شما، از منتقدین و دیگر توسعه دهندگان و طراحان وب باخورد دریافت می کند.

اندازه صفحه نمایش چندگانه (طراحی پاسخگو): عامل مهم دیگر یک وب سایت گران قیمت، پشتیبانی از اندازه صفحه نمایش چندگانه است. زیرا اکثر وب سایت های گران قیمت پاسخگو هستند. تعداد زیادی از توسعه دهندگان دستگاه های تلفن همراه که به فکر کسب بازدید بیشتری هستند، می خواهند وب سایتی ایجاد کنند که پاسخگو باشد. هر وب سایت پاسخگو از چندین دستگاه پشتیبانی می کند. فقط در وب سایت های گران قیمت این اتفاق می افتد. گاهی اوقات در وب سایت های ارزان قیمت نیز این قابلیت وجود دارد اما بسیار نادر است.

طرح بندی صفحه: هر وب سایت به یک هوم پیج یا صفحه اصلی نیاز دارد. آن صفحه نمایانگر یک تجارت یا یک شرکت است. بنابراین، دارندگان یک وب سایت همیشه به دنبال یک موضوع جدید هستند تا هر صفحه از سایتشان از نظر ظاهری به یک شکل در نیاید. اگر هر صفحه از سایت ظاهر متفاوتی داشته باشد، هزینه ایجاد یک وب سایت بالا می رود. یک وب سایت ارزان قیمت توانایی تهیه چنین چیزی را نخواهد داشت.

محتوا و بهینه سازی

ترافیک وب سایت بیشتر به محتوای آن بستگی دارد. سایت گران قیمت حاوی مقدار زیادی محتوا است که به راحتی می تواند کاربران را درگیر خود کند و میزان بازدید را افزایش دهد. در حالیکه وب سایت های ارزان قیمت فاقد محتوای غنی هستند زیرا محدودیت های زیادی برای افزودن مطالب در این وب سایت ها وجود دارد. یکی از موارد مهم در این محدودیت میزبانی است که قبلاً در مورد موارد فوق بحث شده است.

علاوه بر محتوای غنی، صاحبان وب سایت باید ابتدا زمان بارگیری وب سایت خود را داشته باشند و وب سایت خود را در نتیجه موتور جستجو نشان دهند. بنابراین، ابزارهای بهینه سازی موتور جستجو (SEO) و سایر ابزارهای کاربردی که باعث بارگیری سریع تر وب سایت ها می شود، اعمال کنید. اما در این حالت، وب سایت ارزان قیمت زمان بارگیری آهسته ای دارد و از ابزارهای جستجوگر پشتیبانی نمی کند یا تعداد کمی پشتیبانی می کند.

امنیت 

یک وب سایت گران قیمت  از وب سایت ارزان دارای امنیت بالاتری است. یک وب سایت ارزان به راحتی توسط هکرها هک می شود و یا توسط بدافزار و ویروس آلوده می شود. شکستن امنیت وب سایت با قیمت بالا و هک کردن آن دشوار است. زیرا بیشتر بسته های گران قیمت طراحی وب سایت دارای سیستم SSL هستند SSL .(Secure Sockets Layer) یک فناوری امنیتی استاندارد برای ایجاد پیوند رمزگذاری شده بین سرور و سرویس گیرنده است. به طور معمول یک وب سرور (وب سایت) و یک مرورگر، یا یک سرور ایمیل و یک سرویس گیرنده نامه.

با کمک SSL می توان اطلاعات حساس مانند شماره کارت های اعتباری، شماره های امنیتی و سایر پروسه ها را به روشی ایمن منتقل کرد. علاوه بر این نوع داده ها، داده های عادی دیگر نیز بدون ایجاد آسیب پذیری در استراق سمع، بین متن مرورگرها و سرورهای کلاینت ارسال می شوند. بنابراین، برخی اوقات غیرممکن است که مهاجمان بتوانند همه داده هایی را که بین یک مرورگر و یک وب سرور ارسال می شود، رهگیری کنند. VeriSign ،TrustE ،Entrust و GeoTrust گزینه های خوبی برای کاوش در جهت محافظت از سرقت هویت هستند.

یکپارچه سازی وب شخص ثالث

در یک وب سایت با قیمت گران، مالکان می توانند از سیستم یکپارچه سازی وب شخص ثالث استفاده کنند. با کمک آن، آنها می توانند به راحتی با یک دیگر از طریق برنامه های وب ارتباط برقرار کرده و به یکدیگر متصل شوند. این ویژگی اقدام مفیدی است زیرا بسیاری از افراد برای تجارت الکترونیکی خود از وب سایت استفاده می کند. از طریق این نوع ادغام، مالکان به راحتی از طریق اینترنت از مشتری پول دریافت می کنند. اما در طراحی وب سایت با هزینه کم، هیچ نوع ویژگی یا کاربردی برای کاربران، حتی برای دارندگان وب سایت ها وجود ندارد.

سایت-گران-سایت-ارزان

 
ادغام رسانه های اجتماعی

این سیستم یکپارچه سازی یکی از محبوب ترین ویژگی های وب سایت در شرایط فعلی است. وب سایت های ارزان قیمت و وب سایت های گران قیمت هر دو این ویژگی را دارا هستند. اما یک طراحی وب سایت گران قیمت در این سیستم یکپارچه امکانات بیشتری را می تواند ارائه دهد. به طور مثال، روش کارآمدتری را برای بیان اعتبار وب سایت ها اضافه می کند. 

معایب استفاده از سایت سازها

آیا برای کسب و کار خود به وب سایت نیاز دارید؟ آیا به استفاده از یک وب سایت ساز (به عنوان مثال Wix، GoDaddy Website Builder، Squarespace و غیره) فکر می کنید؟ آیا از معایب و محدودیت های اکثر سایت سازها اطلاع دارید؟

سایت سازها مطمئناً می توانند به شما کمک کنند تا با یک قیمت مقرون به صرفه یک وب سایت بسازید، اما اکثر آنها برای عملکرد خوب وب سایت به برخی از دانش های اضافی نیاز دارند. در میان موارد دیگر، شما باید بدانید که اهمیت اندازه صفحه نمایش چقدر مهم است، و وب سایت در تلفن همراه چگونه نمایش داده می شود، محدودیت های جستجوگرها (بهینه سازی موتور جستجو) و غیره را به خوبی بشناسید و درک کنید.

تفاوت-طراحی-سایت-ارزان-و-گران

برای تجارت حرفه ای خیلی مناسب نیست

وب سایت های تجاری باید از طراحی با کیفیت، کدگذاری SEO و ویژگی های حرفه ای برخوردار باشند. اولین برداشت کاربر از سایت شما آخرین برداشت او خواهد بود. در صورت داشتن طراحی ارزان قیمت، مصرف کنندگان هرگز دو بار از وب سایت شما بازدید نمی کنند.

سایت شما صرفا برای زیبا بودن طراحی نشده است اما طبق یک مطالعه، 48٪ از مردم معتقدند که طراحی سایت عامل شماره یک در تصمیم گیری برای اعتباربخشی به آن است. بنابراین اگر هدف شما از این سایت تجارت است، باید یک طراح وب را برای زیبایی بصری بیشتر و کیفیت بالا استخدام کنید.

سفارشی طراحی نشده است

اگر یک وب سایت واقعا خوب می خواهید، به تجربه یک حرفه ای نیاز دارید. بیشتر سایت سازها به صورت سفارشی طراحی نشده اند. الگوهای رایگان آنها عمومی به نظر می رسند، ممکن است در دستگاه های تلفن همراه کار نکنند و هیچ ویژگی SEO اضافی نداشته باشند. بعلاوه، اگر برای کارایی به موارد اضافی نیاز دارید، بیشتر اوقات، این کار غیرممکن است. اگر شما به دنبال چیدمانی حرفه ای تر هستید، با سایت سازها به آن نخواهید رسید.
در اینجا همچنین مقدار قابل توجهی از عناصر رمزگذاری از منظر بهینه سازی موتور جستجو وجود دارد که سایت ساز می تواند غالباً از آن چشم پوشی کند یا به طور کامل آن را ادغام نکند.

زمان بارگیری آهسته

گرچه ظاهر سایت شما در مورد اعتبار شما حرف های زیادی برای گفتن دارد، اما همه چیز نیست. شما همچنین وب سایتی می خواهید که سریع بارگیری شود. سایت هایی که با استفاده از سایت سازهای رایگان ساخته شده اند در مقایسه با وب سایت های کاملاً سازگار با سیستم عامل های پولی خیلی کندتر بارگیری می شوند.

سئو ضعیف

کدهای بدون ساختار و نامنظم در بین سازندگان وب سایت معمول است. این امر به SEO صفحه شما آسیب می رساند، در حالیکه باید به شما کمک کند در موتورهای جستجو مانند Google رتبه بهتری داشته باشید. مسئله این است که وقتی سایت خود را با سایت سازها ایجاد می کنید، کنترل کد را ندارید و صرفا فقط طراحی می کنید. Google سایت هایی را که به خوبی سازمان یافته اند و از سلسله مراتب یا دسته خاصی پیروی می کنند، دوست دارد. جلب نظر از گوگل به شما کمک می کند در موتور جستجو رتبه بالایی کسب کنید.

بیشتر سایت سازها، SEO را به طور کامل و یکپارچه یا تولید را در روند ایجاد وب سایت خود ادغام نمی کنند. آنها معمولاً به شما نمی گویند برای گرفتن آدرس های ایمیل گزینه "فراخوان به عمل" را در وب سایت خود بگنجانید یا پیشنهادی برای مشتریان خود ایجاد کنید. وب سایت شما به این عناصر و موارد دیگر نیاز دارد تا راهی برای تبدیل کاربر به مشتری ایجاد کند.

صفحات محدود

تا زمانی که برای برنامه های دیگر آنها ثبت نام نکرده باشید، حساب سایت ساز رایگان شما در تعداد صفحاتی که مجاز به ایجاد آن هستید محدودیت ایجاد می کند. برخی از سایت ها حداکثر پنج صفحه در اختیار شما قرار می دهند، در حالی که برخی دیگر تنها یک یا دو صفحه در اختیار شما قرار خواهند داد. می دانیم که محتوای کم به معنای کلمات کلیدی کمتر است که باعث تعداد کمی جستجو و بازدید کمتر می شود. افراد می خواهند در سایت هایی که مرتباً به روز می شوند و به طور مداوم در حال رشد هستند زمان صرف کنند.

ویژگی های محدود

در حالی که تعداد انگشت شماری از این سایت سازها ویژگی های بهتری را در برنامه های خود ارائه می دهند، اکثر آنها چنین نیستند. تنها نکته خوب در این مورد این است که اکثر این وب سازها ضمانت بازگشت وجه را ارائه می دهند تا بتوانید خود ارزیابی کنید کدام سازنده متناسب با سبک شماست.

خدمات مشتری ضعیف

سایت سازهای رایگان نیز از بهترین پشتیبانی مشتری برخوردار نیستند بنابراین اگر با مشکلی فنی روبرو هستید، تقریباً خودتان به تنهایی باید مشکل را بر طرف کنید. تنها کاری که می توانید انجام دهید مشورت با انجمن ها و درخواست مشاوره است تا تیم پشتیبانی آنها به طور معجزه آسایی به ایمیل شما پاسخ دهند.

تجربه محدود تلفن همراه

کدگذاری برای مشاهده وب سایت در تلفن های همرا در زمان طراحی وب سایت شما بسیار مهم است. بسیاری از وب سازها از بهینه سازی محدود موبایل در وب ساز خود برخوردار هستند. چرا تلفن همراه به این میزان مهم است؟ زیرا سرانجام از سال گذشته، بازدید از وب سایت ها با موبایل از مرورگر رایانه ها پیشی گرفته است. بیش از 50٪ کاربران، وب سایت ها را در دستگاه های تلفن همراه خود مشاهده می کنند. هنگامی که در مورد ظاهر محتوا یا بخشی از طراحی در دستگاه های تلفن همراه با مشکلی روبرو می شوید، سایت سازها به شما اجازه نمی دهد سفارشی سازی بیشتری انجام دهید. شما به سادگی به ارائه داخلی در تلفن همراه محدود می شوید که هیچ وقت محتوا و طراحی شما را به یک شکل و ظاهر ایده آل تبدیل نمی کند و به طور بالقوه باعث بروز مشکلات مربوط به تجربه کاربر می شود.

وب سایت کاملا "درست" به نظر نمی رسد

بیشتر سایت سازها، قبل از انتشار، پیش نمایش سایت را به شما نشان می دهند. با این حال بعد از انتشار بندرت دقیقاً مانند پیش نمایش به نظر خواهد رسید. در نتیجه، شما ممکن است زمان قابل توجهی را صرف ایجاد وب سایتی کنید که در واقع آنچه که شما قصد داشتید از کیفیت بالایی برخوردار نیست. طبیعتاً این موارد می توانند بسیار ناامیدکننده باشند و شما دوباره به آنچه سایت ساز به شما اجازه می دهد انجام دهید محدود شوید.

عدم راحتی در استفاده

در ابتدا اغلب استفاده از سایت سازها آسان به نظر می رسد که یک امتیاز مثبت برای آن شمرده می شود. با این حال، وقتی می خواهید در لینک ها، سفارشی سازی صفحات و تغییر اندازه تصاویر ورود پیدا کنید، آنها به یک فرآیند سخت گیرانه تبدیل می شوند. یادگیری نحوه تغییر بخش های خاصی از وب سایت برای جلوگیری از ناراحتی سازنده سایت ساز ممکن است مدتی طول بکشد و می تواند بسیار وقت گیر باشد. سرانجام، شما به آنچه که سایت ساز از نظر قابلیت ساخت به شما "اجازه خواهد داد" محدود می شوید.

آیا برای ساخت وب سایت خود باید از یک سایت ساز استفاده کنم؟

یک سایت ساز می تواند به شما در ایجاد وب سایت با قیمت مناسب کمک کند و اگر بودجه بسیار محدودی داشته باشید، می تواند یک نقطه شروع خوب باشد. با این حال، سایت سازها توانایی ایجاد یک وب سایت منحصر به فرد را ندارند تا بتوانند به صورت حرفه ای ظاهر شوند و عمل کنند. این وب سایت ها غالباً از موارد ضروری سئو برخوردار نیستند و تبدیل کاربر به مشتری واقعی را برای شما با مشکل مواجه می کنند. شما به وب سایتی احتیاج دارید که یافتن آن آسان باشد و توجه مخاطب را به خود جلب کند.

گزینه مناسب برای ایجاد یک وب سایت چیست؟

روش های مختلفی که برای طراحی وب سایت وجود دارد به قدری متفاوت است که می توان با سرویس های رایگان هم برای خود یک وب سایت داشت. در نوع دیگر استفاده از وردپرس هم جالب است، این سیستم مدیریت محتوا این امکان را به شما می دهد تا با کمی آموزش برای خود یک وب سایت داشته باشید. وردپرس نیز توسط شرکت های زیادی استفاده می شود و برخی از این شرکت ها به صورت تخصصی روی این سیستم مدیریت محتوا کار میکنند.

از دیگر روش های طراحی اختصاصی با CMS اختصاصی است که ویژگی خوب زیادی دارد و به خواسته های شما خیلی خیلی نزدیک خواهد بود، چرا که در این روش همه بخش ها به صورت مستقل فقط برای شما طراحی می شوند. این روش از سایر روش ها گران تر است.

با این وجود، حتما و قطعا پیشنهاد ما به شما این است که شرکتی را که در زمینه طراحی وب سایت متخصص است و متخصصان سئو در آن کار می کنند به استخدام خود درآورید. آیا برای ساخت وب سایت خود نیاز به کمک دارید؟ ما در وبینه می توانیم وب سایتی ایجاد کنیم که شما را به بالاترین نتایج جستجو برساند و بهترین تجربه را برای مشتریان ایجاد کند. با ما تماس بگیرید تا بتوانیم درباره نیازهای طراحی وب سایت شما بیشتر بدانیم.

اولین دیدگاه را شما ثبت کنید

مطالب مرتبط

ممکن است این مطالب به شما کمک کند...

 چگونگی طراحی سایت ارزان و سریع
چگونگی طراحی سایت ارزان و سریع

گاهی ترس از هزینه ها مانع قدم گذاشتن در راهی درست میشود.با طراحی سایت ارزان و سریع،ایده ی خود را گام ...

 تفاوت پلن Binary با Uni level در طراحی سایت بازاریابی شبکه ای
تفاوت پلن Binary با Uni level در طراحی سایت بازاریابی شبکه ای

تفاوت پلن Binary با Uni level در طراحی سایت بازاریابی شبکه ای چیست و کدام پلن را برای طراحی در نظر ب ...

 تفاوت نرم افزار ابری با تحت وب چیست؟
تفاوت نرم افزار ابری با تحت وب چیست؟

تفاوت نرم افزارهای ابری با نرم افزار تحت وب چیست؟برای معرفی این دو نوع نرم افزار باید به نوع عملکرد ...

 طراحی سایت ارزان
طراحی سایت ارزان

طراحی سایت ارزان در شرکت طراحی سایت وبینه به چه صورت انجام میشود و برای اینکه بتوانیم نتیجه خوبی از ...

 تفاوت تجربه کاربری موبایل با دسکتاپ
تفاوت تجربه کاربری موبایل با دسکتاپ

تفاوت تجربه کاربری موبایل با دسکتاپ و اگر تجربه کاربری موبایلی را بر دسکتاپ ترجیح بدهیم بهتر است ؟

 تفاوت طراحی سایت بازاریابی شبکه ای با فروشگاه اینترنتی
تفاوت طراحی سایت بازاریابی شبکه ای با فروشگاه اینترنتی

تفاوت طراحی سایت بازاریابی شبکه ای با فروشگاه اینترنتی از نظر ساختار فنی و نرم افزاری

x
عضویت در کانال تلگرام وبینه

به منظور دریافت تخفیف ها و مقالات سایت در کانال تلگرام ما عضو شوید