خدمات پشتیبانی وب سایت

پشتیبانی

نرم افزارها دائما در حال تغییر هستند و همین تغییرات گاهی اوقات به ضرر صاحبان وب سایت ها تمام میشود ، این حداقل دلیل برای داشتن پشتیبانی قوی در همچنین وقت های است . پشتیبانی وب سایت به صورت سالانه محاسبه میشود و عرفا 15 تا 30 درصد از مبلغ سفارش اولیه بابت پشتیبانی لحاظ میشود . برخی از وب سایت ها طی چند سال متوالی بدون هیچ مشکلی کار میکند و خطایی هم در عملکرد آن رخ نمیدهد .

حساسیت پشتیبانی بیشتر برای وب سایت هایی که خدمات آنلاین و کسب و کار اینترنتی پر اهمیت تر میشود ، فروشگاه های اینترنتی که روزانه در حال فروش و دریافت وجه از مشتریان هستند باید پشتیبانی قوی تری نسبت به یک وب سایت شخصی داشته باشند. 

چرا باید وب سایت پشتیبانی داشته باشد ؟

اگر شما صاحب یک کسب و کار اینترنتی هستید که حیات آن به وب سایت مروبط میشود حتما از شرکتی که خدمات خوبی را در زمینه ارائه خدمات پشتیبانی وب سایت ارائه میدهد استفاده کنید . چرا که با گذشت زمان و با زیاد شدن باگ ها و مشکلات مجبور به پرداخت هزینه های بیشتری میشوید. 

چگونه وب سایت خود را همیشه به روز نگهداریم؟

بروز نگهداشتن وب سایت بسیار مهم است . این بخش شامل به روزسانی ماژول ها و نرم افزارهای زیرساختی آن است . اگر شما طراحی اختصاصی را از شرکت معتبری دریافت کرده باشید در اینده از ریسک کمتری در به روزرسانی بهره مند میشود و برعکس آن برای سیستم های مدیریت محتوای عمومی مانند وردپرس و.. است 

هزینه های افزودن بخش های جدید به چه صورت برآورد میشود ؟

یکی دیگر از روش هایی که معمولا در شرکت های طراحی سایت برای قیمت گذاری استفاده میشود روش نفرساعت است که طی این روش درخواست ها طبق نفر ساعت اعلام شده از طرف نظام صنفی رایانه ای استان از قبل معرفی شده است.

اولین دیدگاه را شما ثبت کنید