راهنما استفاده فروشگاه اختصاصی وبینه


معرفی بخش ها و نحوه استفاده از سیستم اختصاصی فروشگاهی وبینه شامل سرفصل هایی است که نکات و امکانات آن با جزییات تشریح شده است .

فهرست مطالب

سیستم تخفیف دسته جمعی

 

سیستم تخفیف دسته جمعی

قابلیت های ویژه ای در بخش تخفیف شاخه ای وجود دارد به صورتی که میتوان دسته های زیرشاخه را هم به صورت تو در تو با شرایط مختلف مانند ویژگی خاص تفکیک کرد و تخفیف ها را به صورت گروهی مدیریت کرد . 

به طور مثال شما میخواهید در دسته بندی پوشاک ۲۰ درصد تخفیف اعمال کنید و سپس در زیردسته پیراهن مردانه ۴۰ درصد تخفیف قرار دهید . این تخفیف ها به صورت گروهی بوده و همه محصولات را شامل میشود با توجه به اینکه پیراهن در زیردسته پوشاک قرارداد شما با درج اولویت بالاتر برای تخفیف پیراهن ۴۰ درصد به خوبی اجرا میگردد . 

تخفیف گروهی بر اساس ویژگی های کاتالوگ 

مثلا شما میتوانید بر اساس ویژگی هایی که روی کاتالوگ قراردارد هم تخفیف اعمال کنید مثلا در دسته بندی پیراهن سایز بزرگ ۵۰ درصد تخفیف داشته باشد و در سایر پیراهن ها ۴۰ درصد . برای این کار نیاز به ایجاد دو تخفیف است که ابتدا بر اساس شاخه پیراهن با ۴۰ درصد تخفیف و اولویت ۱ و سپس ایجاد تخفیف دیگر در شاخه پیراهن و تعیین شناسه ویژگی سایز بزرگ و درج تخفیف ۵۰ درصد و درج اولویت ۲ با این روش تعریف شما میتوانید پیراهن های سایز بزرگ را ۵۰ درصد تخفیف اعمال کنید.

- این سیستم به گونه ای عمل میکند که اگر محصول جدیدی ایجاد گردد که شامل شرایط تخفیف های از قبل تعریف شده باشد نیز شامل تخفیف میشود . 

- تخفیف های اعمال شده در فیلتر فروشگاه نیز بر اساس درصد تخفیف و مبلغ تخفیف خورده قابل فیلتر بوده و در فاکتوری که ثبت میشود مبلغ بدون تخفیف و با تخفیف هم درج میگردد و مابه التفاوت آنها معادل عدد سود شما از این خرید است .

 

x
عضویت در کانال تلگرام وبینه

به منظور دریافت تخفیف ها و مقالات سایت در کانال تلگرام ما عضو شوید