سایت ساز اختصاصی وبینه

سایت ساز چیست و چرا باید از سایت ساز استفاده کرد ؟ 

همانطور که از اسمش پیداست ابزاری جهت ساخت سایت است که کاربر را برای برنامه نویس یا افرادی که تجربه برنامه نویسی زیادی ندارد ساده میکند . به طور مثال اگر شما با وردپرس کار کرده باشید می تواند به عنوان سایت ساز هم مورد استفاده قرار بگیرد و هم اینکه به صورت تخصصی برای افرادی که برنامه نویس و توسعه دهنده وردپرس هستند . خوب برای ساخت یک سایت باید از CMS استفاد کرد Content managment System سیستم مدیریت محتوا چیزی که هر وب سایت دینامیک دارد و اطلاعات صفحات و محصولاتی که در سایت قرار گرفته است را در خود در دیتابس ذخیره میکند و از دیتابیس میخواند . اما سایت ساز اختصاصی  هم وجود دارد که شرکت های نرم افزاری به فراخور نیاز بازار آنها را توسعه میدهند این نوع با توجه به زبان برنامه نویسی و نوع سایت مشتری مورد استفاده قرار میگیرد .

سایت ساز اختصاصی

 

سرعت بارگذاری و باز شدن سایت

سرعت بالای واکنش سایت در باز شدن صفحات ، باز کردن دسته بندی ها ، سرعت جستجو از همه مهم تر رضایت کاربر از سایت شما بیشتر میشود و دوم این مورد از نظر موتورهای جستجو نسبت به سایت هایی که سرعت load پایین تری دارد ارجحیت دارد.

انعطاف پذیری و محدود نبودن

امکان هرگونه تغییر و تحول در روند اجرای برنامه های وب سایت برای برخی از مشتریان بسیار مهم است چرا که محدودیت ها و پیچیدگی های سایر سیستم های مدیریت محتوا رایگان این امکان را از برنامه نویس سلب میکند و اجازه افزودن هر نوع قابلیت به وب سایت را نمیدهد

قابلیت توسعه و امکان افزودن بخش های جدید

اگر میخواهید با خیال آسوده در آینده بخش های متفاوتی را به کسب و کار یا وب سایت خود اضافه کنید CMS اختصاصی به شما کمک بسیار زیادی میکند.

قابلیت اطمینان از پشتیبانی و زیرساخت های پایدار

قطعا اگر روزی به مشکلی برخورد کنید که برنامه نویسی یا شرکت مورد نظر شما توانایی حل آن را نداشته باشد، شما به فکر تغییر وب سایت خود می افتید اما اینکه با گوگل میخواهید چکار کنید شما و شرکت طراحی سایت را نگران میکند چون اگر قرار است به یک CMS  اختصاصی مهاجرت کنید باید URL ها مطابق ساختاری قبلی باشد وگرنه همه صفحات با خطای 404 مواجه میشوند . به طور کلی نبود اطمینان از CMS های ارزان قیمت و رایگان و عدم گارانتی در صورت نیاز های متنوع شما قابلیت اطمینان را بسیار کاهش میدهد اما با انتخاب سایت ساز وبینه بدون هیچ نگرانی از بابت پشتیبانی و توسعه کسب و کار و وب سایت خود را برای همیشه برپا کنید.

مینامرداد 16، 1399

سلام . سایت ساز اختصاصی شما با کمک وردپرس کار میکنه ؟
مدیر سایتمرداد 21، 1399

سلام. خیر این سیستم با استفاده از فریم ورک لاراول طراحی و تولید شده است