طراحی اختصاصی وردپرس

طراحی به صورتی که کاملا اختصاصی باشد و از متدودولوژی های سطح بالا در توسعه وردپرس منجر به طراحی و خروجی با کیفیتی از سایت یا فروشگاه وردپرسی میشود . از آنجا که در خارج از ایران وردپرس به عنوان یک سیستم مدیریت محتوا قدرتمند بسیار باکیفیت و امن شناخته میشود همچنین در ایران سابقه فعالیت بالایی دارد اکثر مدیران وب سایت ها از اهمیت طراحی اختصاصی مطلع هستند و میدانند که استفاده از روشی سبک و بهینه در بهترین روش در طراحی و توسعه است. متاسفانه به دلیل اینکه افراد اماتور به صورت پاره وقت روی وردپرس کار میکنند بسیاری از کارفرمایان از نتیجه ای که از وردپرس دیده اند راضی نیستند و علت نارضایتی خود را ناکارآمدی وردپرس می دانند . اما حقیقت چیز دیگری است ، شرکت وبینه با توجه به اینکه از سال 94 اولین نسخه سیستم مدیریت محتوای اختصاصی خود را با استفاده از لاراول طراحی کرد و با اینکه اشراف کاملی بر فرایند طراحی و توسعه هسته CMS دارد این حقیقت را به شما میگوید که اگر وردپرس به خوبی طراحی و پیاده سازی شود میتواند به نوبه خود بهترین خروجی را به شما تحویل دهد. اگر از ابزارها به خوبی استفاده شود و از قالب های آماده در طراحی های تجاری استفاده نشود میتوان به یک طراحی اختصاصی با کیفیت دست پیدا کرد . خوشبختانه به یوم وجود فریم ورک های سمت کاربر نتیجه بهتر هم میشود . 

برخی از ابزارهایی که در طراحی اختصاصی با وردپرس میتوان از آنها استفاده کرد : Sass - WebPack - Vue.js - React.js و .... همه اینها یکطرف معماری و ساختار توسعه از طرف دیگر بسیار حائراهمیت است ما در وبینه بر این باور هستیم که هر وب سایت مانند یک نرم افزار قابل ویرایش باید باشد و به مرور زمان نیاز به توسعه آن دیده میشود که یکی دیگر از اهداف طراحی اختصاصی همین نکته ذکر شده در خصوص توسعه در آینده است .

wp design

همواره استفاده بهینه از فریم ورک های سمت کاربر مانند Bootstrap خصوصا آخرین نسخه آن یا استفاده از فریم ورک های جاوا اسکریپتی مانند Vue.js که هر دوی آینها در شرکت وبینه در انواع طراحی های مورد استفاده قرار می گیرد بسیار با اهمیت است و با توجه به نوع بیزینس استفاده از ابزارها و روش های توسعه را مد نظر قرار میدهیم . ما در وردپرس طیف وسیعی از سرویس ها را داریم که میتواند نیاز بسیاری از شرکت ها یا افراد را برای رسیدن به نتیجه عالی را فراهم سازد البته تنها استفاده از پلاگین های با کیفیت کفایت نمی کند و نیاز به صرف زمان و هزینه معقول در جهت رسیدن به اهداف دارد.

مزیت طراحی اختصاصی با وردپرس به صورت خلاصه شامل چه موارد است ؟

 • وب سایت شما از نظر سرعت عمل سریع و چابک میشود
 • به دلیل رعایت اصولی قوانین سئو سایت در نتایج بالای گوگل قرار می گیرد
 • گرافیک و طراحی کاربرپسند تر میشود و مواد اضافه یا تکراری در آن وجو ندارد
 • زمان حضور بازدیدکنندگان در صفحات مختلف بیشتر میشود (مثلا در موبایل محتوا خواناتر است)

سئو در طراحی اختصاصی وردپرس

با توجه به توضیحات ذکر شده در بالا تنها نمای گرافیکی در طراحی اختصاصی مدنظر نیست بلکه آغاز یک پروسه بزرگ و رقابتی پیچیده در میان سایر وب سایت ها است که باید از پایه به خوبی چیده شود.

 

برخی اهداف طراحی اختصاصی شامل موارد زیر است

 • طراحی و توسعه اصولی
 • رسیدن به آنچه که مشتری میخواهد
 • عدم استفاده از بخش های غیرکاربردی
 • بهینه سازی سمت کاربر و سرور با استفاده از زیرساخت های بنا شده در طراحی
 • افزایش سطح امنیت و عدم استفاده از قالب های رایگان یا آزمایشی

موارد فوق تنها بخشی از مزیت ها برجسته این روش می باشد . با نگاهی دقیق به سایت های پربازدید میتوان پی برد که همه آنها موارد ذکر شده در بالا را دارند و سایت وردپرسی خود را پویا و انعطاف پذیر پدید آورده اند.


  میرعماد
  من ازطرف یکی از دوستان که قبلا با شما کار کرده با شما آشنا شدم . ایشون میگفتن که شما خیلی با دقت پروژه های طراحی سایت را اجرا می کنید از این بابت من تصمیم گرفتم برای شرکتی که توش کار میکنم شما را معرفی کنم و مخصوصا از بسته طراحی وردپرس به صورت اختصاصی استفاده کنیم
  وحید الوندی
  سلام ممنون از شما و ممنون از دوست خوبی که ما قبلا تجربه همکاری موفق آمیز را با او داشته ایم . همان طور هم که شما فرمودید طراحی اختصاصی وردپرس به نسبت سایر روش ها بسیار نتیجه بهتری می دهد و از ابعاد مختلفی مانند امنیت . سرعت . کارایی . امکان توسعه در آینده و... بسیار قابل اطمینان تر خواهد بود
  حسن
  طراحی اختصاصی وردپرس در مقابل انواع پوسته هایی که الان به صورت غیررایگان فروخته میشه چه مزیت هایی داره و با توجه به اینکه هزینه این روش کمی بالاتر از سایر روش های طراحی سایت است لطفا ما را توجیه کنید.سپاس
  حسن میرزایی
  ممنون خیلی مفید بود
  مطالبی که به شما پیشنهاد میشود